dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 609 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 609 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,88m2 z balkonem o powierzchni 7,50 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mint Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament, zlokalizowany w nowym budynku na nowoczesnym osiedlu w Krakowie przy ulicy Henryka i Karola.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł266 m² 9 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Na sprzedaż nowy, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 266 m2, zlokalizowany w Krakowie, w dzielnicy Skotniki. Nieruchomość została wykonana z wysokiej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 959 zł36,93 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

M4.3.4 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI OSTATNIE MIESZKANIE! Prądnik Biały - mieszkanie 36,93 m2 plus balkon 4,33 m2. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

938 402 zł70,03 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł34 m² 22 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , znajdujące się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku al. Adama Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 344 zł42,12 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł675 m² 451,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prosta i ustawna działka o dogodnym kształcie, idealna pod budowę wymarzonego domu. Nieruchomość położona jest w spokojnej części Nowej Huty, w obrębie nh-33, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

875 420 zł33,80 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA W CENTRUM KRAKOWA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 320 zł39,28 m² 21 800,41 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł13 030 m² 537,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka na terenie obszaru objętego mpzp "nowa Huta-Igołomska płn" Miejsce niezwykle atrakcyjne dla inwestorów i przedsiębiorców. Możliwość uzyskania 6 000 m2 P.U. - pow. hali magazynowej 3480.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł50,98 m² 29 403,69 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tu mieszkasz w rytmie miasta i nadwiślańskich spacerów. Wiślane Tarasy 2.0 to nowoczesna, rozpoznawalna architektura, zielone dziedzińce i prywatność, którą czuć już od wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Designerskie 2-pokojowe (z potencjałem na 3!) mieszkanie z balkonem na Bieżanowie! Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 78,27m2 na parterze z ogródkiem zlokalizowane w Krakowie-dzielnica Podgórze Duchackie. Mieszkanie sprzedawane w ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł25,64 m² 25 312,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 25,64 m z klimatyzacją, kamienica z windą. ul. Ariańska | Stare Miasto / Lubicz | centrum Krakowa lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kraków | Mieszkanie z ogródkiem | 3 pokoje | 54,31 m | Wykończone pod klucz Tylko u nas! Trzy pokoje, własny ogródek i garaż podziemny- wszystko gotowe do wprowadzenia. Bez remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł150,38 m² 13 964,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż ostatni bliźniak z dużym ogrodem w stanie deweloperskim! Osiedle na którym czeka segment składa się tylko z 6 bliźniaków. Kameralne osiedle, zamieszkałe przez rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł34,05 m² 30 807,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia w pięknie wyremontowanej kamienicy na Starym Mieście w okolicy ul. Wielopole/ ul. Zyblikiewicza. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu mieszkanie nowo oddanej inwestycji: "strzelców 28" w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony. Okazja mieszkanie tańsze od ceny dewelopera o 100 tys.! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34 m , położone na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy ul. Helclów, stare Miasto. Kamienica po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

English version below Emmerson prezentuje Szukasz mieszkania w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa? świetnie! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - Bronowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 345 000 zł65,32 m² 20 590,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży trzypokojowego apartamentu o pow. 65,32 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł31 m² 15 161,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe W świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wybickiego, dzielnica Krowodrza Górka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł43,85 m² 21 208,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament klasy premium Z widokiem na kopiec I panoramę krakowa W pełni umeblowane | Staranny projekt wnętrza | Doskonała lokalizacja | Zakup inwestycyjny Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł115 m² 7 478,26 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m | ul. Wrocławska, kraków | Idealny pod hostel lub prywatny akademik! Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m , położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 623 zł37,52 m² 20 538,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza w krakowskiej dzielnicy Kraków - Prądnik Czerwony. Lokal położony jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia o powierzchni 54 m2 położony w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj jest to miejsce, które umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie z otwartą jasną kuchnią, o powierzchni 34,63 m2 znajdujące się przy ulicy Czyżyńskiej, w Krakowie. * parter * gotowe do wejścia * idealne pod inwestycje * druga.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł76,30 m² 24 901,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie na Salwatorze, na Wzgórzu Św. Bronisławy w zakątku przy ulicy Władysława Anczyca. Lokalizacja Dzielnica: salwator Ulica: władysława Anczyca Przystanek: salwator.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

971 872 zł85,72 m² 11 337,75 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w nowej kameralnej inwestycji - Mistrzejowice. Teraz promocyjna cena - nie odkładaj decyzji w nieskończoność! Zakup bez prowizji i podatku pcc, płacisz tylko za mieszkanie. Za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 375 zł59,31 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje z balkonem | 59,31 m | Wzgórza Krzesławickie | bez pcc i prowizji Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,41 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 024 zł54,87 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, - duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł132 m² 15 143,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do sprzedaży luksusowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 214,94 m2 , składa się z dwóch kondygnacji: parter: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł47 m² 23 382,98 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

English below Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone na 13. piętrze nowoczesnego apartamentowca w krakowskich Bronowicach dokładnie przy ul. Stańczyka, w pobliżu również Bronowicka,.

Szczegóły ogłoszenia

850 500 zł45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w nowoczesnym bloku z 2022 na Płaszowie przy ul. Myśliwskiej. Mieszkanie o powierzchni 45m2 , ustawne pokoje , aneks kuchenny z salonem, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

null Lokale inwestycyjne | 25-49m | kawalerki od 315 tys. Zapraszam do kontaktu Wojciech Bronicki   Przed państwem oferta lokalu inwestycyjnego o powierzchni 25,36m. Strategiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 666 220 zł89,94 m² 63 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 90 m w nowej inwestycji "kościuszki 22". Inwestycja Elegancka ponadczasowa architektura na wzór klasycznej XIX-wiecznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 728 zł51,71 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 708 zł54,71 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, stacja ładowania samochodów elektrycznych, tereny zieleni, bezpieczne osiedle, kameralna okolica, doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 872 zł38,11 m² 20 384,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026