dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 616 ogłoszeń

Rynek pierwotny

529 000 zł39,35 m² 13 443,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,2 m , położone na 4. piętrze ocieplonego bloku z windą na os. 2 pułku Lotniczego w Krakowie (czyżyny). Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł53,86 m² 15 948,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie - idealne dla rodziny lub inwestora! Oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m , położone na wysokim parterze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 963 000 zł103 m² 19 058,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Zamieszkaj w sercu Krakowa - Apartament z duszą secesji! Oferuję na sprzedaż unikatowy, prestiżowy apartament położony w sercu Krakowa, w jednej z najpiękniejszych secesyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 826 240 zł114,14 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Oferta bez prowizji- dzwoń śmiało! Mam ogromną przyjemność przedstawić apartament w jednej z najnowszych inwestycji na Woli Justowskiej. Zaprojektowany został z rozmachem - 114,15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 119 zł73,02 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m z balkonem, położone w nowoczesnej, kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie. Termin oddania: II-III kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł33,42 m² 16 756,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł67,23 m² 15 171,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestrzeń zaprojektowana z myślą o rodzinie narożny balkon, światło i widok. Obniżka dla klientów kupujących, którzy zrealizują zakup do końca maja. Cześć z tej strony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł102,67 m² 24 349,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Ścisłe Centrum, ul. Floriańska / Rynek Główny. Budynek z 1914 roku, czteropiętrowy, klatka schodowa z windą. Mieszkanie o powierzchni 102,67m2 zlokalizowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł24,37 m² 14 361,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,37 m2 zlokalizowane w Nowej hucie na os. Jagiellońskim w Krakowie. W skład Mieszknia wchodzi: - salon - Kuchnia - Łazienka z wc - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 328 zł47,39 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 560 zł40,95 m² 17 986,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 200 zł86 m² 18 955,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 86m2 na Starym Mieście w rejonie ul. Długiej. Lokal użytkowy, usługowy, gastronomiczny itp. mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 342 m²

Szanowni Państwo! Jeżeli poszukujecie miejsca do zamieszkania z duszą, w ciszy i spokoju, otuleni zielenią starodrzewu to zapraszam na prezentację tej nieruchomości! Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

792 110 zł37,90 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe, w pełni wykończone mieszkanie w inwestycji atal Aleja Pokoju idealne do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż prezentujemy nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronny apartament 86 m2 przy ul. Krasińskiego w samym centrum Krakowa ,niedaleko bulwarów wiślanych i wawelu.Prezentowany apartament o metrażu :.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł33,30 m² 20 090,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,3 m z antresolą (dodatkowa powierzchnia 14 m ) zlokalizowane w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł31,30 m² 16 900,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Premium Estates prezentuje kawalerkę na ul. Lubostroń w rozwijającej się dzielnicy Krakowa, ruczaj, dębniki. Lokalizacja: mieszkanie mieści się w rejonie Ruczaj, niedaleko pętli Czerwone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce postojowe w garażu podziemnym - ul. Chełmońskiego, bronowice Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym wielostanowiskowym w budynku przy ul. Chełmońskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 862 zł37,37 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej części Krakowa - w rejonie Podgórek Tynieckich, należących do dzielnicy Dębniki. Nie płacisz prowizji I pcc W ofercie wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 448 zł38,37 m² 16 952 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 134 000 zł74,25 m² 15 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł117 m² 15 811,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowy apartament z piwnicą znajdujące się na czwartym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1937 roku. - świetna lokalizacja na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł52,48 m² 18 864,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania bez żadnych nakładów? Ten apartament na Podgórzu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Elegancie dwa pokoje Z balkonem na 1. Piętrze - piasta towers Agencja Partners International prezentuje nowoczesne mieszkanie w sercu krakowskich Mistrzejowic. Z przyjemnością przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł107 m² 14 018,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Modernistyczna kamienica z windą, ostatnie piętro Plac Inwalidów english description below - please do not hesitate to contact us Mieszkanie w stylu rustykalnym mieszczące się w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 295 zł43,35 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł35 m² 13 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35 m w Krakowie na os. Na Stoku, po generalnym remoncie, z osobną kuchnią i balkonem. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 370 000 zł101 m² 23 465,35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament premium o powierzchni ponad 100 m znajdujący się w jednej z najbardziej prestiżowych, nowoczesnych inwestycji w Krakowie -noho Monument Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 000 zł57,32 m² 15 317,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 310 zł43,35 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym balkonem, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa Wielkie Piaski, podgórze Duchackie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł19 644 m² 330,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wylączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania działka budowlana o pow. 1,96 ha zlokalizowana w miejscowości Kraków - Wzgórza Krzesławickie - Łuczanowice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł36,95 m² 15 669,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 36,95 m2 znajdujące się w dzielnicy Azory, przy ul. Stachiewicza w Krakowie. * idealne dla rodziny /.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kraków/podgórze/płaszów Oferujemy do sprzedaży "klimatyczne" mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym ze skosami. Kameralny budynek 10 - mieszkaniowy z 2015roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł81,85 m² 19 535,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 81,85 m2 wykończony w standardzie premium z widokowym tarasem o powierzchni 77,35 m2 oraz 3 miejscami postojowymi i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny Apartament o powierzchni 43,5 m , położony tuż przy Rondzie Matecznego - jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Krakowa. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 820 zł65,70 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 090 zł78,94 m² 21 371,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 78,94 m przy ul. Zabłocie w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze nowego, pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł46,01 m² 14 562,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,01 m , położone na parterze kameralnej inwestycji przy ul.