dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 623 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 623 ogłoszenia

1 277 045 zł119 m² 10 731,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na sprzedaż- lokal biurowy z pewnym Najemcą umowa na 5 lat! Na sprzedaż atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany w ul. Marcika 12 - obok ch Zakopianka, wynajmowany przez stabilnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio działkę budowlaną nr ewid. 500 położoną przy ul. Górka Narodowa w miejscowości Kraków. |Nieruchomość| - Powierzchnia gruntu wynosi 0,7458 ha; - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł25,04 m² 23 562,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w sercu Starego Podgórza, przy ulicy Dąbrowskiego 16, kraków. W tej nowoczesnej i prestiżowej inwestycji znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł128,51 m² 16 341,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:317 m²

Opis Oferujemy 5 pokojowy dom z ogrodem. Nieruchomość jest położona przy ulicy Głogowiec w krakowskiej Olszanicy (wola Justowska). Każdy z nich oczywiście z własną przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 500 000 zł270 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 585 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Duży dom usytuowany na dużej działce w dzielnicy Wola justowka pod Lasem Wolskim na willowym zacisznym osiedlu, zabudowanymi willami,oraz domami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie doskonałą komunikację z bliskością natury? To 3-pokojowe mieszkanie na krakowskiej Krowodrzy może być idealnym wyborem dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,31 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

47 metrów rozsądku na Wzgórzach Krzesławickich. Mieszkanie, które nie udaje więcej, niż oferuje. Atuty: przestronny salon naturalnie łączy się z tarasem, tworząc miejsce do życia, odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł54,24 m² 12 536,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m2 zlokalizowane na Klinach przy ul. Mieczykowej N20 Nieruchomości przedstawia ofertę funkcjonalnego, przestronnego i słonecznego 2-.

Szczegóły ogłoszenia

1 418 000 zł74,70 m² 18 982,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Możliwość prezentacji oferty on-line za pomocą wirtualnej wizyty Oferujemy do sprzedania ustawne, przytulne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł383 m² 9 922 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo usługowy ,na pierwszym piętrze z niezależnym wejściem. Lokal wysoki aż 3m o powierzchni 383m2. Składa się z części open space , zamkniętego biura ,zamkniętej sali.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł66 m² 11 893,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na Ruczaju, przy ul. Obozowej. Nieruchomość znajduje się na I piętrze ( II kondygnacji) zadbanego 4 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 999 zł88,93 m² 17 991,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 88,93 m2 w stanie deweloperskim z widokowym tarasem o powierzchni 40 m2 oraz 3 miejscami postojowymi i komórka lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł54,24 m² 12 536,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie (z możliwością zmiany aranżacji na 3-pokojowe) o powierzchni 54,24 m2 zlokalizowane na Klinach przy ul. Mieczykowej N20 Nieruchomości przedstawia ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Kraków

2 150 000 zł81 m² 26 543,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

English below. Apartament na krakowskim Starym Mieście Bezpośrednio od właściciela - bez prowizji! Cena: 2 150 000zł Na sprzedaż przestronny apartament w wysokim standardzie o powierzchni 81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Salwator,Kraków

793 015 zł40 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Wyjątkowa oferta dla osób szukających autentycznego klimatu Salwatora, spokoju oraz bliskości natury w samym sercu miasta. Mieszkanie przygotowane z najwyższą starannością, użytkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

681 000 zł32 m² 20 973,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Lea, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Mistrzejowice,Kraków

509 000 zł36 m² 14 138,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na os. Oświecenia spokój, cisza i doskonała komunikacja Mieszkanie położone jest na osiedlu Oświecenia w Krakowie, w spokojnej i świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

788 900 zł52 m² 15 095,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena obowiązująca do 31 maja W cenie mieszkania miejsce postojowe w hali garażowej oraz smart home Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

620 000 zł45 m² 13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Łużyckiej w Krakowie (os. Piaski Nowe, kurdwanów). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Azory,Kraków

598 000 zł33 m² 17 990,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka z balkonem i komórką w sercu Bronowic. Gotowa na jutro. Meble są. Kuchnia jest. Łazienka gotowa. Balkon czeka. Wchodzisz z walizkami i zaczynasz mieszkać. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

569 000 zł48 m² 11 963,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

[Bez prowizji i bez pcc] - Bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż mieszkanie 47,56 m stan deweloperski gotowe do odbioru ul. Gustawa Morcinka, kraków Wzgórza Krzesławickie Mieszkanie nr 22 B3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

799 000 zł61 m² 13 091,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

[Bezpośrednio od właściciela] Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2023 roku | Gustawa Morcinka 86a | Wzgórza Krzesławickie, kraków Lokalizacja: ul. Gustawa Morcinka 86a, kraków Budynek z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Rybitwy,Kraków

985 900 zł82 m² 12 023,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rodzinne, 4 pokojowe mieszkanie 82 m z balkonem Bez prowizji i pcc. 82 metry, cztery pokoje, nowe osiedle w dzielnicy Podgórze, w miejscu, gdzie właśnie powstaje nowoczesna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morcinka

Zielone,Kraków

699 000 zł61 m² 11 427,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

[bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji] Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem i tarasem 61,17 m ulica Gustawa Morcinka Wzgórza Krzesławickie, kraków Mieszkanie numer 1-B3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowy apartament Z tarasem na dachu I balkonem - kraków, ul. Spacerowa Ekspozycja południowa ( nr 5/2) standard deweloperski premium Z pompą ciepła Szukasz kompromisu między metrażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

1 360 000 zł78 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwustronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka, w pobliżu park krakowski, plac inwalidów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górka Narodowa

Górka Narodowa,Kraków

1 770 000 zł170 m² 10 411,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:134 m²

Oferta bezpośrednia od inwestora, pozostały tylko dwa domy. Nowoczesny trzypoziomowy bliźniak z ogródkiem i miejscem postojowym, w niskiej willowej, dwulokalowej zabudowie przy ul. Górka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Belwederczyków

Prądnik Biały,Kraków

839 000 zł55 m² 15 329,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nasze biuro ma wyłączną przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 54 mkw położony w dzielnicy Prądnik Biały, przy ulicy Belwederczyków. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Zabłocie,Kraków

859 000 zł42 m² 20 594,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko w Nest Brokers do sprzedania słoneczne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Krakowa w apartamentowcu z windą z 2018 roku. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Słoneczne

Nowa Huta,Kraków

365 000 zł25 m² 14 347,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 25,44 m , położona w sercu Nowej Huty na os. Słonecznym 14-jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

929 475 zł61 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -200zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

830 000 zł50 m² 16 623,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 49,93 M2 przy ul. Wielickiej, podgórze, kraków Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne i w pełni wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Pod Stokiem

Wola Justowska,Kraków

5 772 000 zł296 m² 19 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Unikatowa rezydencja klasy premium | 21 arów działki | Smart Home | Prywatna strefa spa Prestiż, przestrzeń i wygoda w jednym Prezentuję wyjątkową willę, która nie jest kolejnym domem tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

794 582 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

819 000 zł45 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, wykończone mieszkanie na sprzedaż bez podatku pcc! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowej inwestycji, które po zakończeniu prac wykończeniowych będzie gotowe do wprowadzenia. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 025 550 zł80 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! bez prowizji I podatku pcc! mb Estates z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Cechowa Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Słoneczne

Nowa Huta,Kraków

820 000 zł66 m² 12 390,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

3-pokojowe mieszkanie 66,2 m2 Nowa Huta Historyczna, otoczone zielenią. Bez Pośredników Kraków Nowa Huta Historyczna os. Słoneczne blok numer 5 Opis mieszkania: - powierzcnia 66,18 m - oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

668 628 zł44 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 44,28m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Józefa

Kazimierz,Kraków

1 050 000 zł67 m² 15 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: stylowe 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Józefa w dzielnicy Kazimierz - Stare Miasto, kraków Przestronne i pełne uroku mieszkanie o powierzchni 67,27 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 019 000 zł60 m² 16 943,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 60,14 m2 znajdujące się przy ulicy Conrada w Krakowie. Oferta przedstawia nieruchomość wykończoną pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sidzińska

Ruczaj,Kraków

1 800 000 zł178 m² 10 112,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:281 m²

Na sprzedaż oferuję wolnostojący dom w Krakowie przy ul. Sidzińskiej. To spokojna okolica z zabudową jednorodzinną, a jednocześnie bardzo wygodna do życia - blisko są szkoły,.