dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 604 ogłoszenia

890 000 zł38 m² 23 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej, przedwojennej, kameralnej willi z przynależnym miejscem postojowym [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 000 zł250 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1450

English below Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 250 m w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża Tylko w Biurze Bracia Sadurscy - na sprzedaż niepowtarzalna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł42,45 m² 14 840,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,45 m z imponującym ogrodem 65 m w kameralnej inwestycji na Ruczaju. Inwestycja jest już gotowa, zapraszamy na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 930 m² 616,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę na sprzedaż o powierzchni 19,30 ar, położoną na granicy Krakowa w zielonej, spokojnej okolicy przy ulicy Leśnej, w pobliżu ul. Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

412 390 €128 m² 3 221,80 €/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

OD 412 390,00 eur, hiszpania Kompleks 10 willi w zabudowie bliźniaczej z prywatnym ogrodem, parkingiem, tarasem i patio. Domy położone są zaledwie 80 m od morza, natomiast odległość.

Szczegóły ogłoszenia

1 655 000 zł87,48 m² 18 918,61 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,48 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Puszkarskiej w Krakowie (podgórze). To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 900 000 zł415,43 m² 19 016,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 415,43 m położonego na działce o powierzchni 928 m przy ulicy Chełmskiej tuż przy Lesie Wolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 400 zł58,90 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna architektura, całościowo zagospodarowane osiedle i przystępna cena. Pełna infrastruktura w okolicy i bardzo wygodna komunikacja miejska. Inwestycja zapewnia: - ścieżki zdrowia.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł27 m² 27 407,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Consilo oferuje na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną na 4. piętrze czteropiętrowego apartamentowca z recepcją, ochroną, windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł139,19 m² 10 704,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł27 m² 17 407,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecamy mieszkanie jednopokojowe w os. Na Stoku. Mieszkanie: - pokój z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą, przedpokój - przynależna piwnica - bardzo dobry stan - do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł110 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Inwestycja rentierska Biuro Nieruchomości vavelia ma wyłączną przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania inwestycyjnego z najemcą (8000 zł/ mc) , zlokalizowanego przy ul. Moniuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Dom z dużym potencjałem inwestycyjnym - Kraków, ul. Grzegorza z Sanoka Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 100 m , położony na przestronnej działce o wielkości 12,5 ara.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46 m² 16 934,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1881

2 pokoje w zabytkowej kamienicy | Stare Podgórze | ul. Węgierska Takie mieszkania w Starym Podgórzu pojawiają się naprawdę rzadko. 46 m w zabytkowej kamienicy z 1881 roku, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 848 zł42,40 m² 17 520 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,98 m² 13 528,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Do sprzedania przestronne 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 43,98 m2 zlokalizowane w Krakowie - dzielnica Nowa Huta, przy Placu Centralnym. Mieszkanie jednopoziomowe usytuowane na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 963 000 zł103 m² 19 058,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 260 zł36,09 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł60,10 m² 14 109,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko 10min do centrum | Słoneczne M | Aż 16m2 balkonu | 0% prowizji zapraszam do kontaktu Sandra Kołodziej |   Oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,1 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 290 m² 736,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana kraków czyżyny / łęg grunt pod dom jednorodzinny 1 290 m unikalna działka pod rezydencję lub inwestycję wysoki potencjał I elastyczność zakupu Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł142,50 m² 10 456 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w dogodnej lokalizacji przy ul. Tynieckiej na nowym eleganckim osiedlu. Spokojne sąsiedztwo , dostęp do terenów zielonych , ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w Bronowicach lokal idealny jako 1 mieszkanie na start dla singla lub pary. Małe mieszkanie salon z aneksem łazienka oraz balkon Lokalizacja okolice galerii Bronowice 400m od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 378 zł45,38 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 700 zł123,42 m² 10 862,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Kraków Kliny,123,4 m2, 5 pokoi, ogród, bliźniak, grudzień 2025, stan deweloperski bez pcc I prowizji Zapraszam Państwa na krakowskie Kliny, gdzie przy ulicy Spacerowej pośród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 243 880 zł97,56 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż przestronny apartament zlokalizowany przy ul. Tatarskiej 3 w sercu krakowskiego Zwierzyńca, jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł206 m² 10 194,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie Sprzedaży Lokalu Usługowego w Krakowie - Krowodrza Górka Lokalizacja: ul. Fieldorfa Nila 17, krowodrza Górka, kraków Charakterystyka Lokalu: powierzchnia: 206 m Położenie: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 537 500 zł123,42 m² 12 457,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:692 m²

Wyjątkowa Oferta - Nowoczesny Dom Dwulokalowy | Kraków, dębniki! Firma Bracia Sadurscy zaprasza do zapoznania się z unikalną propozycją zakupu nowoczesnego domu jednorodzinnego dwulokalowego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 135 000 zł270 m² 7 907,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ostatni segment na sprzedaż w pięknej okolicy, bez prowizji! Możliwość dokupienia większej działki. Marzysz o własnym, nowoczesnym domu w otoczeniu natury, z dogodną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

999 600 zł47,60 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 47,60 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek C. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 895 000 zł119 m² 24 327,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży luksusowy apartament 4 pokojowy z tarasem w nowej inwestycji w Krakowie przy ul. Mogilskiej. Inwestycja młyny mogilska zlokalizowana jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł35,31 m² 18 125,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kawalerka przy ul. Myczkowskiego z balkonem. Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,31 m , położone na II piętrze w 3-piętrowym budynku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł25,76 m² 16 265,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 1 pokojowe w budynku oddanym do użytkowania. Lokalizacja: w południowo - wschodniej części Krakowa z dobrym wjazdem na S7 oraz A4. Łatwy wyjazd na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

1 564 400 zł195,55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Mint Property prezentuje na sprzedaż strych na Starym Mieście przy ul. Krowoderskiej. Rozkład prezentuje rzut załączony do oferty. Powierzchnia użytkowa: 195,55 m2 Powierzchnia całkowita: 278,05 m2 4.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł72 m² 12 361,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko 10min do centrum | Słoneczne M | Duży balkon | 0% prowizji zapraszam do kontaktu Sandra Kołodziej |   Oferta najtańszego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni aż 72m ,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 30,53m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "młyny Mogilska" od Noho.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 658 zł66,42 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

M3.1.2 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA! Prądnik Biały ul. Glogera - mieszkanie 66,42 m2 + balkon - taniej o 30 tys! Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 727 758 zł108,89 m² 15 867 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Usługowy o powierzchni całkowitej 107 m2 w którego skład wchodzi pomieszczenie główne - 104 m2 oraz toaleta - 3 m2. Na wybrany lokal przysługują po 2 miejsca parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł150 m² 126,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jedyny taki Dom - Twoje Unikalne Miejsce ul. Betonowa Kraków, nowa Huta tylko U nas! oferta na wyłączność. Okolica, która nastraja do wypoczynku. Dom, który to w pełni umożliwia. Witam.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przedstawiam do sprzedaży wyremontowane mieszkanie położone na parterze bloku na os. Teatralnym w Krakowie. Lokal jest gotowy do umeblowania wedle własnego gustu i wprowadzenia się. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł36,99 m² 18 897 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Lindego noho w krakowskich Bronowicach. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim o powierzchni 36,99 m2 z balkonem oraz miejscem.