dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 578 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 578 ogłoszeń

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne, słoneczne 3-pokojowe Z balkonem oraz miejscem parkingowym Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 76,21 m2, położone na 7 piętrze (ostatnim) budynku przy ulicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł103,54 m² 11 493,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2002

Szukasz dużego mieszkania w Krakowie, ale nie chcesz wyprowadzać się poza miasto, żeby mieć więcej przestrzeni? To dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103,54 m przy ul. Radzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

7 840 000 zł9 800 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działki inwestycyjne o łącznej pow. około 98 arów zlokalizowane w miejscowości Kraków - Wzgórza Krzesławickie -zesławice. Działki w kształcie nieregularnym, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

774 000 zł62 m² 12 483,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Podgórze-Kurdwanów przy ul. Kordiana Mieszkanie: - salon , dwie sypialnie, osobna jasna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Krakowie - Bronowicach Oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w krakowskich, historycznych Bronowicach Małych. Prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł45 m² 15 088,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Kordiana ( Kurdwanów) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 236 zł68,78 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł64 m² 17 968,75 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie na Starym Mieście w rejonie ul. Zyblikiewicza, ul. Bonerowskiej. Mieszkanie o powierzchni 64m2, składa się z salonu (25m) kuchni z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł30,76 m² 21 944,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 30,76 m znajdujące się przy ul. Sołtysowskiej w dzielnicy Czyżyny w Krakowie. - pełna własność z kw, - brak pcc -.

Szczegóły ogłoszenia

898 900 zł74,98 m² 11 988,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prądnik Czerwony - szybki dojazd do Centrum i wyjazd z miasta w kierunku Warszawy i obwodnicy - to wygodna codzienność, pełna infrastruktura i życie bez kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 710 zł47,98 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 691 000 zł107,64 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja ***** O inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,50 m² 13 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - ul. Racławicka, kraków Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 4 piętrze w 8-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł34,02 m² 21 310,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 1 pokoje (możliwość wydzielenia 2-pokoje) 34.02m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 820 zł65,16 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z tarasem 40 m + balkonem - Wzgórza Krzesławickie, kraków Dlaczego warto Świetny układ dla rodziny: salon z aneksem ok. 22,4 m + 3 sypialnie (ok. 10,6 / 8,5 /.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł66,83 m² 16 459,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 66,83 m , zlokalizowane na Osiedlu Europejskim na krakowskim Ruczaju. Jasne, dobrze rozplanowane, z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,40 m² 13 903,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje, oddzielna kuchnia! pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Azory, ul. Lentza. Ta dzielnica ma świetnie rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 009 000 zł75,64 m² 13 339,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

English below Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w jednym z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych rejonów Krakowa Starym Podgórzu. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł26 728 m² 392,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na terenie obszaru objętego mpzp : - magazynowa - usługowa - handlowa Jako przeznaczenie dopuszczalne ustala się możliwość lokalizacji: budynków z zakresu komunikacji i obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł76,17 m² 16 935,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w modernistycznej kamienicy w centrum Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 054 zł76,34 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe mieszkanie (50m2) zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Ocean Apartments z 2024 roku. Lokal znajduje się na parterze, posiada prywatny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 475 zł124,45 m² 17 488,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze II-piętrowego apartamentowca w dzielnicy Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 400 zł62 m² 15 458,06 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bez podatku pcc I bez prowizji dla biura! oferta sprzedaży mieszkań kameralna inwestycja W krakowie Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w kameralnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł115 m² 13 043,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Płaszów | panoramiczny widok | jedyne takie! Na sprzedaż nietuzinkowe, widokowe mieszkanie położone w Krakowie przy ul. Myśliwskiej, na ostatnim - 6 piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 000 zł61 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowa Inwestycja mieszkaniowa Krowodrza / Prądnik Biały Jasne 3 pokoje z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 900 zł64,55 m² 16 900,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Emmerson prezentuje: do sprzedania atrakcyjne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 na krakowskim Ruczaju. Mieszkanie: nieruchomość położona w niskim, kameralnym bloku, na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

986 507 zł59,97 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł273 m² 10 183,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Prezentujemy piękny komfortowy dom 273m2. Budynek został wykonany z wysokiej jakości materiałów budowlanych. W całym domu znajdują się panele podłogowe przystosowane do ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 720 zł66,50 m² 12 988,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,44 m przy ul. Strzelców w dzielnicy Prądnik Czerwony jednej z najdynamiczniej rozwijających się części.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł37,50 m² 19 440 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ładne 2-pokojowe mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji i budynku lokalizacja, budynek Prezentujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 37,49 m2, położone na trzecim/ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł220 m² 13 590,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prosperująca pizzeria - "bakłażan" Oferujemy do sprzedaży doskonale prosperującą pizzerię o powierzchni około 130 m2, położoną na parterze wolnostojącego domu jednorodzinnego z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł35,20 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 35,20m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji 29L przy Alei 29 Listopada Krakowie. Projekt harmonijnie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł230 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5