dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 604 ogłoszenia

Rynek pierwotny

951 204 zł76,71 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc. Inwestycja jest gotowa, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 339 000 zł95 m² 14 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Piękny nowoczesny dom na świeżo wybudowanym osiedlu! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu! Sklepy, park, ekologiczna farma, w pobliżu ska oraz przystanek autobusowy. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł34,32 m² 17 482,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Emmerson prezentuje mieszkanie funkcjonujące jako lokal usługowy o pow. 34,32 m2 zlokalizowany przy ul. Malachitowej w dzielnicy Bieżanów- prokocim. (Złocień) Lokal zlokalizowany znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 734 zł26,56 m² 15 087,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom z potencjałem i widokową działką 46a - Kraków, tyniec Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najpiękniejszych części Krakowa - Tyńcu. Dom w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł154,01 m² 7 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Мы также говорим на русском! rezerwacja! Vibe Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 154 m Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł58 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkanie | W prestiżowej inwestycji Klimatyzacja | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Cicha i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 064 000 zł95,50 m² 21 612,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Piękny, nowoczesny, wykończony dom na świeżo wybudowanym osiedlu! osiedle Z wszystkim co potrzebujesz W jednym miejscu! Sklepy, park, ekologiczna farma, w pobliżu ska oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 794 zł60,68 m² 13 477,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - V etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 518 zł57,58 m² 14 562,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2% gotowe do odbioru! Mam przyjemność zaproponować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w nowo ukończonej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł88 m² 15 795,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne i jasne mieszkanie, które wygląda jeszcze lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach. blaty w kuchni i łazience z odpornego Corianu wysokiej klasy drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł46,90 m² 16 695,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Tylko U nas! - oferta na wyłączność! Jeśli szukasz gotowego , po kapitalnym remoncie mieszkania położonego w doskonałym miejscu w centrum Krakowa (ok. 20-25min. pieszo do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł62,63 m² 15 471,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania komfortowe mieszkanie w apartamentowcu Villa Verona, przy ul Bronowickiej 19. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym, korytarz, 2 sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38,47 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy krowodrza/bronowice - Czerwieńskiego 3. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł103 m² 19 126,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1919

Mamy przyjemność przedstawić na sprzedaż absolutnie wyjątkowy apartament mieszczący się w secesyjnej kamienicy w samym centrum Krakowa. Przestronny, jasny apartament wykończony jest.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł38,93 m² 16 670,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szukasz pewnej inwestycji w centrum Krakowa? A może marzysz o własnym mieszkaniu w lokalizacji, z której wszędzie jest blisko? Ten adres to prawdziwa perełka ul. Kątowa, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł76,54 m² 15 612,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 76,54 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł43,16 m² 12 280 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 43 mkw. położone na prokocimskiej Rżące przy ul. Schweitzera, dostępne od zaraz. Piętro: 2/2. W lokalu - salon: 17 mkw., sypialnia: 10 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł40 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie , parter w 3-kondygnacyjnym budynku w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Powierzchnia 40 m2 to:.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament przy ulicy Walerego Sławka w inwestycji Lokum Vista Jest to inwestycja realizowana w bardzo ciekawej dzielnicy Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 082 240 zł67,64 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle zlokalizowane w otoczeniu zieleni i doskonałej infrastruktury usługowej na Ruczaju Inwestycja: - pięć kameralnych, pięciopiętrowych budynków - starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 473 zł54,77 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł180 m² 15 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Wyjątkowa oferta - zmodernizowany i wykończony z klasą. ul. Królowej Jadwigi, wola Justowska, zwierzyniec obok ulice: emaus, piastowska, armii Krajowej To nie jest zwykły dom. To.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł46,50 m² 15 591,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Doskonała lokalizacja przy ul. Litewskiej, kraków-Krowodrza, cicha i zielona okolica. Polecamy do sprzedaży funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 przy ul. Litewskiej. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł35,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tadeusza Kościuszki w Kraków, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych i centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

821 000 zł37,32 m² 21 998,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków / ul. Ułanów 58 / Prądnik Czerwony / 37,29 m2 / dwa pokoje / wykończone pod klucz / ostatnie 4 piętro / loggia / Nowe! / Oferuję Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 145 zł44,27 m² 16 108,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc 2% planowany termin oddania do uzytkowania 2026-09-30 Szukasz czystej karty, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł63 m² 22 063,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej kamienicy w centrum Krakowa przy ul. Piłsudskiego english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje jasny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł84,08 m² 12 369,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kliny, ul. Mieczykowa. 3 pokojowe mieszkanie - 84,08 m 2 z miejscem postojowym. Funkcjonalne, dwustronne, w pełni rozkładowe, starannie wykończone mieszkanie z balkonem na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 700.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon, winda, piwnica; W pobliżu: Akademia Górniczo.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł120 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: kraków / ul. Krowoderska Oferta na wyłączność! Prezentujemy lokal użytkowy do sprzedaży, położony na parterze okazałej kamienicy. Sam budynek wyróżnia się ciekawą architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 162 648 zł55,49 m² 20 952,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 357 000 zł69,24 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż 3 pokoje do generalnego remontu zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu.Prezentowana nieruchomość powierzchni 69,24 m2 znajduje się na 4 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł133 m² 36 466,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament z widokiem na Wisłę, wawel i Forum - Ludwinowska 11, kraków Na sprzedaż jedyny w swoim rodzaju, dwupoziomowy apartament położony w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,17 m² 12 973,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,17 m2 położone w Nowej Hucie, os. Przy Arce. Mieszkanie znajduję się na 6 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł45 m² 17 556 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie prawie 45m2 do remontu. Mieszkanie na wygodnym pierwszym piętrze w bloku z widną. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 60tys zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 000 zł66,77 m² 17 447,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 23,60 m Balkonu | Zabłocie - Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż wyjątkowy, dwustronne mieszkanie w sercu najbardziej pożądanej dzielnicy Krakowa. Idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł110 m² 13 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż pakiet 5 mieszkań w budynku mieszkalnym w sercu Krakowa | okolice ul. Rakowicka, stare Miasto Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości mieszkalnej po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł240,80 m² 8 301,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Szanowni państwo, chciałbym zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 280,8 m2 zaadoptowany na biuro. Znajduje się on na parterze budynku przy ulicy Konecznego na osiedlu Żabiniec w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 632 zł41,28 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania bez podatku pcc i prowizji, inwestycja jest gotowa zapraszam na prezentację Oferuję do sprzedaży wyjątkowe, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim*.