dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 613 ogłoszeń

Rynek pierwotny

944 820 zł65,16 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł12 646 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 529 m²

Podana cena jest najniższą kwotą akceptowaną do publikacji przez portale nieruchomościowe i nie jest ceną ofertową! Sprzedaż w ramach konkursu ofert- złóż ofertę! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 896 zł40,02 m² 18 788,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł71 m² 11 971,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, dzielnica Nowy Bieżanów , ul. Mała Góra Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

740 950 zł51,10 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą. Mistrzejowice osiedle Tysiąclecia lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł29,10 m² 14 432,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

***rezerwacja*** Kawalerka 29 m w zielonej okolicy świetna lokalizacja tuż przy Parku Tysiąclecia Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,1 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł2 902 m² 337,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kraków Rajsko ul. Nad Fosą ok. 29 ar Działka rolna z możliwością remontu istniejącego budynku Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna działkę o łącznej powierzchni ok. 29 ar (2902.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł80,75 m² 29 708,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament o wielkości 81m2 z pięknym, widokowym tarasem (30m2) w prestiżowej inwestycji Angel City. Lokalizacja: ulica Szlak to ścisłe centrum Krakowa. Stąd spacerem do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł42,80 m² 14 228,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokoje / osobna kuchnia / ul. Macieja Słomczyńskiego / szybki tramwaj / gotowe do wejścia / garaż / komórka lokatorska Tylko u nas, mamy klucze do nieruchomości. Układ i powierzchnia: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł71,27 m² 17 819,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wykończone i wyposażone duże mieszkanie 3 pokojowe, miejscem postojowym i komórką! Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie pod klucz , stan do zamieszkania na Górce Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł44,98 m² 19 986,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji Klimatyzacja | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Cicha i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 850 000 zł165,60 m² 17 210,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Koniecznie obejrzyj wideo! wyjątkowy dom przy lesie wolskim 3 sypialnie | Dodatkowy gabinet | Nowoczesna bryła | Przestronny dom | Na zamkniętym terenie | 150 m od wejścia do lasu Wolskiego *****.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 895 zł57,40 m² 21 600,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 57,4 m przy ul. Zabłocie w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nowego, pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do wyjątkowej, przytulnej kawalerki z ogródkiem w Bronowicach, kraków. Kameralna inwestycja willi wielorodzinnych. Idealne dla singli lub par, lub pod wynajem. Mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 520 zł46,21 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

622 960 zł23,96 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 23,96 m2 zlokalizowane na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerką która znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 117 750 zł44,71 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 44,71 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

786 612 zł39,37 m² 19 979,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: jasne mieszkanie o powierzchni 38,73 m2. Przestrzeń apartamentu oferuje *część dzienną z aneksem kuchennym *sypialnią *łazienkę Miejsce postojowe w hali garażowej 80.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł48,50 m² 15 237,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48,5 m z szerokim miejscem postojowym w cenie Kliny Zacisze | atal | ul. Małysiaka 24 | 4 piętro Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł60,75 m² 15 127,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 60.75 m | Inwestycja BONA Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.75 m , zlokalizowane na 4. piętrze (z 7) nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł35,98 m² 16 620,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poznaj naszą ofertę na wyłączność! Mieszkanie znajduje się w ścisłym sercu starej Nowej Huty na oś. Teatralnym. Dzielnica słynąca z socrealistycznego układu urbanistycznego, pierzei.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł83 m² 18 915,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Ekskluzywny, dwupoziomowy apartament z garderobą i dwiema łazienkami [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy, apartament na sprzedaż przy.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł58,18 m² 15 984,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,18 m2 (użytkowej 56,55 m2) zlokalizowane przy ul. Totus Tuus (łagiewniki- borek Fałęcki) Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 791 zł25,31 m² 18 680 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł45,50 m² 7 692,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy 45 m - Nowa Huta, okolice Placu Bieńczyckiego Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 45 m , zlokalizowany w handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł33,34 m² 16 166,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na parterze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,30 m² 13 436,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Kraków, osiedle Piastów Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł1 802 m² 3 718,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dla inwestora , jedna Z ostatnich działek z potencjałem inwestycyjnym w miejscu, jakich w Krakowie nie zostało wiele. Istnieje możliwość dokupienia gruntów sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

801 796 zł48,89 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 48,89m 2 położone na parterze w jednym z budynków wielorodzinnych w okolicy ul. Rozmarynowej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł41 m² 12 634,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

English version below Niektóre ze zdjęć przedstawiają wizualizację 2 pokojowe, niezwykle klimatyczne na Ruczaju lokalizacja: ruczaj, stanowiący część dzielnicy Podgórze, to bez wątpienia jedna.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł1 296 m² 3 279,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Łagiewniki / ul. Siostry Faustyny Oferta na wyłączność. Oferta z potencjałem inwestycyjnym. Do sprzedania nieruchomość gruntowa - działka o powierzchni 1296 m2 zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 813 m² 308,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania rewelacyjna działki w krakowskich Łuczanowicach! Łuczanowice należą do dzielnicy Wzgórza Krzesławickie w Nowej Hucie, obszar zachował sielski, spokojny charakter. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 730 zł52,21 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej w kameralnej inwestycji idealne dla rodziny lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20 min - kolej ska bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 163 794 zł127,17 m² 24 878,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament o powierzchni 127,06 m z prywatnym ogrodem, położony przy ul. Emaus w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Krakowa (salwator / Wola Justowska). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 805 400 zł194,50 m² 34 989,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie marzeń nad Wisłą mieszkanie dwupoziomowe 1 poziom: -salon z aneksem kuchennym, -sypialnia, - łazienka, -garderoba - przedpokój taras 16,5 m2 duże panoramiczne okna 2 poziom: -3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 706 zł48,43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.