dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 613 ogłoszeń

674 000 zł48,37 m² 13 934,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa, przy ulicy gen. Leopolda Okulickiego. Okolica ta łączy miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

893 000 zł26,43 m² 33 787,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka o metrażu 26,43 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Grzegórzki. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł121,89 m² 16 326,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

> rezerwacja < na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 122m2, ul. Kremerowska, stare Miasto. > oferta na wyłączność < prezentujemy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 121,89.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 505 zł67,51 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem w inwestycji saska blu | 67,51 m | ponad 3 m wysokości Na sprzedaż elegancki, w pełni urządzony apartament położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

785 943 zł56,34 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł65,07 m² 11 971,72 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 - pokojowe mieszkanie - osiedle piastów lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na Osiedlu Piastów przy ulicy Perkuna, dzielnica Nowa Huta. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł43 m² 12 441,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Schweitzera, dzielnica Bieżąnów-Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

977 200 zł56 m² 17 450 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży dwupokojowy apartament przy ulicy Poznańskiej. Apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Kamienice Herbowe. Niska zabudowa osiedla zapewnia dostęp dużej ilości naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 214 zł55,94 m² 15 913,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Górce Narodowej gotowe Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem 3,5m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł84 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mint Property prezentuje oryginalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m2 na Starej Krowodrzy. Lokal znajdujące się na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy z lat 30-tych.

Szczegóły ogłoszenia

582 000 zł38,60 m² 15 078 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje nieruchomość, która nie wymaga nakładów finansowych. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Podgórze Duchackie. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł41,97 m² 17 846,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz pewnej i rentownej inwestycji w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Ta nieruchomość to połączenie historii, prestiżu i doskonałej stopy zwrotu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 619 zł51,73 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 448 000 zł136 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Jedyna, niepowtarzalna szansa! dom wrócił do sprzedaży! wyłączność! Wyjątkowy dom z dużym ogrodem zimowym na sprzedaż zadzwoń I umów się na spotkanie!   Klaudiusz Dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Kraków, prądnik Biały, ul. Słomczyńskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na parterze w kameralnym, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 835 zł44,24 m² 18 757,57 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł624 m² 960 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Więcej informacji michał 604*196*759 Poszukujesz działki w dobrej lokalizacji w Krakowie? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Oferuję do sprzedania działkę budowlaną - 6 arów w cenie 599.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 108 zł45,16 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup zwolniony Z podatku pcc dla biura Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45.16 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący w Krakowie - osiedle Lubocza (dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie) Stuletni dom z drewnianych bali po generalnym remoncie powiększony o przybudówki z termomuru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 059 zł56,92 m² 18 325 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Łuszczkiewicza w dzielnicy Prądnik Czerwony. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł26,57 m² 19 570,94 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 389.00 zł; Budynek: blok, wieżowiec, 2015 w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, drzwi antywłamaniowe, winda; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mistrzejowice to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta nie brakuje tu szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł93,57 m² 17 088,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mint Property oferuje na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na kameralnym Osiedlu 7 Życzeń (bronowice wielkie/prądnik Biały). Najważniejsze cechy nieruchomości: - metraż: 94.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 150 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Bieżanowie w rejonie ulicy Rakuś o pow. 11.5 Ar oznaczenie : opis użytku tereny mieszkaniowe ,sady. Oznaczenie klasy użytku B,S,rivb .Rozkład : Nieregularny prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł36,40 m² 13 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z super potencjałem o powierzchni 36, 40 m2 zlokalizowane w cieszącej się bardzo dużym zainteresowaniem dzielnicy Krowodrza - Azory. Mieszkanie położone na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 536 zł67,93 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Soho Realty Group prezentuje wyjątkową ofertę! Zapraszamy do zapoznania się z 3-pokojowym apartamentem w prestiżowej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł170 m² 11 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:966 m²

Wyjątkowa oferta - tak blisko krakowa! jest to nieruchomość - dla klientów którzy chcą mieszkać W ciszy, sympatycznym sąsiedztwie W niedalekiej odległości od miasta. Wróblowice - obszar.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48 m² 11 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja! 3 niezależne pokoje, osobna kuchnia I balkon! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Tysiąclecia. Dzielnica Mistrzejowice charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł78,85 m² 10 133,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 78.85 m2 z prywatnym ogródkiem o pow. 100 m2, zlokalizowane w południowej części Krakowa - Sidzinie. Oferta dotyczy mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł59,06 m² 20 318,32 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 59.06m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł252 m² 21 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 200 m²

Mam Przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - zespół dworsko - pałacowy w Krakowie w dzielnicy Swoszowice. Nie szukaj dalej - Oferta na Wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł176,30 m² 27 226 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1400

Więcej informacji robert *510 *297 *341 176 m | kamienica | 200 m od Rynku | inwestycja Szukasz nieruchomości w ścisłym centrum Krakowa, która ma realny potencjał inwestycyjny?.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł68,30 m² 19 019,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do sprzedaży 68,3 m nowoczesnej przestrzeni biurowo-usługowej, składającej się z dwóch niezależnych pomieszczeń, przestronnej sali konferencyjnej, pokoju socjalnego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł55,60 m² 16 007,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6 m z balkonem, zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza w dzielnicy Prądnik Czerwony. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 176 730 zł64,78 m² 18 165,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne i jasne 3 pokoje | Balkon | Garaż | Zielona okolica [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż jasne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł36 m² 19 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 36 m2 znajdujące się przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. * doskonała lokalizacja * nowoczesna inwestycja * sypialnia + salon Z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

899 954 zł43,06 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

PRZESTRONNE MIESZKANIE-3 POKOJE-KRAKÓW-CZYŻYNY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 124 zł35,26 m² 17 927,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł39,28 m² 17 820,77 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 16 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 751 zł34,89 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna architektura, całościowo zagospodarowane osiedle i przystępna cena. Pełna infrastruktura w okolicy i bardzo wygodna komunikacja miejska. Inwestycja zapewnia: - ścieżki zdrowia.