dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 609 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 609 ogłoszeń

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mint Property prezentuje lokal użytkowy w Nowej Hucie tuż przy Placu Bieńczyckim. Parter. Skrzyżowanie ul. Kocmyrzowskiej a Obrońców Krzyża. Przeznaczenie; biuro, usługi, handel, gastronomia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 700 zł62,90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji oraz podatku pcc. Termin realizacji : zakończona inwestycja: część dzielnicy Nowy Bieżanów, w której powstają Apartamenty Maestro to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł164 m² 9 146,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż lokal o powiechrzni 164 m2 położony na parterze w budynku mieszkalnym na dużym osiedlu.Możliwość wynajmu lokalu. Lokal posiada 3 kondygnacje:Parter:trzy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł25,30 m² 13 399,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opis Nieruchomości: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,3m2 zlokalizowana w wieżowcu na os. J. Strusia. Rozkład Pomieszczeń: z korytarza wejście do łazienki, małej kuchni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

489 000 zł26 m² 18 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26m2 z balkonem i ekspozycją na południowy zachód, położone w świetnie skomunikowanej części Krakowa. Dostępne również większe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 020 zł102,70 m² 14 118,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie, które możesz kupić jako duże 3 pokoje z antresolą albo - jeśli potrzebujesz więcej sypialni/pokoi - spokojnie podciągnąć go do układu 5-pokojowego. - poziom 1: 67 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 338 000 zł90,25 m² 14 825,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł3 538 m² 819,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę zlokalizowaną w Krakowie, rybitwy ul. Rączna. Działka w mpzp - Rybitwy Północ oznaczona jako mn38 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 000 zł56,36 m² 14 655,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez prowizji i bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,36 m2 w kameralnej inwestycji Apartamenty Łąki Nowohuckie, zaprojektowane jako alternatywa dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł63 m² 20 460,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m (72 po podłodze), położone na kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,73 m² 12 292,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w Starej Hucie. Opis nieruchomości: przestronne, jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku przy ulicy Pana Tadeusza na.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł46 m² 13 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Klinach (ul. Borkowska). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie dwukondygnacyjne w nowej inwestycji przy ulicy Petrażyckiego w Krakowie. Lokal w stanie deweloperskim, gotowy, po odbiorze - idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 800 zł88,28 m² 11 325 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z widokiem na las, dwupoziomowe mieszkanie Z własnym ogródkiem oraz fotowoltaiką na dachu Prezentujemy apartament o powierzchni 89,05m2 usytuowany w kameralnej enklawie 6 budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Kraków, nowy Prokocim ul. Ks. Piotra Ściegiennego 4-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If you re.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł870 m² 6 781,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna (w sumie 870 mkw.) położona na terenie ogrodzonym w Krakowie (w Czyżynach). 2 budynki z przeznaczeniem pod biuro, usługi lub magazynowanie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł274 m² 6 861,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Private House Brokers oferuje dom w stanie deweloperskim położony w Krakowie przy ul. Dobrowolskiego. Rozkład pomieszczeń: dom składa się z trzech kondygnacji i strychu; posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 428 146 zł82,59 m² 29 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji wiślane tarasy 2.0 - BUDYNEK C Basen i SPA w zabytkowej hali | Tężnia solankowa | Widokowe tarasy | Inteligentna architektura | Termin: 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 238 zł52,26 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 249 760 zł200,53 m² 26 179,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Kraków Tonie okolice ul Łokietka i Gaik Zielona okolica , 7 km od Rynku Głównego. Kilkunastoletni dom ok 200 m2 powierzchni mieszkalnej na ok 12 ar działce z ogrodem. Parter ; holl, salon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29 m² 15 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

1 pokojowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Borkowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwinięta infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, park.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł46 m² 13 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - Kraków, ruczaj (ul. Chmieleniec) 45,4 m | 629 000 zł Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji - zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 774 zł51,91 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| przedstawiamy bardzo atrakcyjną ofertę mieszkania w północnej części Krakowa. Przedstawiana oferta to jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 300 m² 173,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

! oferta na wyłączność! Do sprzedania inwestycyjna działka o pow. 23 arów zlokalizowana w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały -tonie, przy Północnej Obwodnicy Krakowa. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 001 470 zł47 m² 21 307,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , znajdujące się na 6 piętrze w 6-piętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 338 zł52 m² 15 391,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 41,70m2 do 80,17m2 Umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł71,67 m² 9 055,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

The Partners Premium Real Estate prezentuje mieszkanie na sprzedaż w ścisłym centrum Krakowa przy ul. Sobieskiego. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy Stare Miasto, znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 787 zł38,50 m² 16 903,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone w północnej części miasta. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, a jej metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 730 zł68,74 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Solnik Residence Zamieszkaj w kameralnej willi miejskiej na Krakowskich Dębnikach, i Etap inwestycji na ukończeniu. Widok na zieloną część Krakowa Zapraszamy do odkrycia Solnik Residence.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nowa Huta / Wzgórza Krzesławickie, os. Na Wzgórzach - 3 pokoje + piwnica forma Estates prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,9 m2. Nieruchomość położona na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 586 zł65,49 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 000 zł78,13 m² 22 385,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 78,13 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Stare Podgórze / Dębniki - inwestycja Mateczny Park budowana przez znanego i cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł77 m² 20 766,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie W inwestycji fabryka czekolady | wrocławska | blisko nowego kleparza N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 76,75.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł14,69 m² 12 594 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mikrokawalerka w dzielnicy Wola Duchacka przy ul. Walerego Sławka. Idealna pod inwestycję najmu długoterminowego lub klienta indywidualnego, na przykład dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 300 zł71,82 m² 24 509,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU KROWODRZY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł65 m² 11 984,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na spokojnym i zielonym Osiedlu Piastów w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł36,29 m² 23 119,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * kupujący nie płaci pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,29 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 807 695 zł70,89 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować kameralny apartament o powierzchni 70,89 m , zlokalizowany w sercu Starego Podgórza przy ul. Szaflarskiej w Krakowie. To wyjątkowa propozycja łącząca.