dowolna

Nieruchomości Kraków - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 604 ogłoszenia

1 200 000 zł102 m² 11 764,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Klimatyczne, starannie wykończone mieszkanie z naturalnych materiałów, położone na dwóch poziomach (1. i 2. piętro) w kameralnej zabudowie szeregowej. W każdym segmencie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 412 zł51,71 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł68,40 m² 12 850,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w bloku z 2005r. na ul. Daliowej w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - jasny komfortowy salon z wyjściem na przestronny balkon - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, w Krakowie na osiedlu Piastów. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe - do każdego pokoju osobne wejście. Lokal usytuowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 104 075 zł63,08 m² 17 502,77 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% budynek został oddany do uzytkowania 2025-12-31 Mieszkanie 3- pokoje, 63.09.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł45,29 m² 14 551 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kraków/podgórze/kurdwanów Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe w nowoczesnym budynku z cegły z 2012 roku przy ul. Halszki os. Kurdwanów. Mieszkanie z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Wielickiej (podgórze, kabel), na wysokości Urzędu Miasta. Lokal jest wykończony w podwyższonym standardzie. W kuchni nowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł4 000 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* oferta zawiera zdjęcia właściciela. Działka inwestycyjna o powierzchni 4000 m2 usytuowana b lisko głównego węzła komunikacyjnego Krakowa. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł5 728 m² 366,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na terenie obszaru objętego mpzp : - magazynowa - usługowa - handlowa - mieszkaniowa Jako przeznaczenie dopuszczalne ustala się możliwość lokalizacji: budynków z zakresu komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł5 950 m² 26,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka rolna o powierzchni 59,5 a położona na obrzeżach Krakowa, w Kościelnikach. Nieruchomość w kształcie prostokąta o szerokości około 38 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł59,26 m² 15 339,18 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 59.26 m | Inwestycja BONA Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59.26 m , zlokalizowane na 4. piętrze (z 7) nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł108 m² 18 509,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:769 m²

Agencja nieruchomości Unlimited Sky prezentuje nieruchomość położoną w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych lokalizacji Krakowa na Salwatorze, przy ul. Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł70 m² 18 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w sercu Krakowa ul. Krzywa Powierzchnia: 70 m Piętro: wysoki parter/ì piętro Lokalizacja: stare Miasto, kraków Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł62 m² 10 645,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta na wyłączność biura nieruchomości Nieruchomości Profesjonalnie Oferuję przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62 m . Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc I prowizji do biura Na sprzedaż atrakcyjne, dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 70.96 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł56,17 m² 19 583,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji w centrum Krakowa - zlokalizowane na ul. Pawlikowskiego. Przestronne mieszkanie o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc I prowizji do biura Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne M2 o powierzchni 55.26 m , zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł46,50 m² 21 397,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis Na sprzedaż apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Dom Development z całodobową ochroną, przy ul. Prandoty 10C w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 294 zł30,91 m² 21 103,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu I kwartał 2026 Jasne dwa pokoje z balkonem 4,6m2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł71,70 m² 22 315,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 71.7 m z prywatnym tarasem dachowym 68 m znajdujący się w Krakowie przy ul. Jesionowej, w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

1 615 000 zł95 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m położone w prestiżowej części Kraków, w rejonie Cichego Kącika. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 257 758 zł48,94 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wykończonego w wysokim standardzie dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,94 m2 w idealnej lokalizacji, nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 317 zł41,13 m² 15 325 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 760 zł37,44 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł181,50 m² 6 611,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący w cichej części krakowskich Bielan Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej okolicy - na krakowskich Bielanach, w dzielnicy Zwierzyniec. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł50,73 m² 15 750,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M17 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 3 pokojowe mieszkanie 50,73 m2 z dużym ogródkiem 70 m2. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 155 m² 345,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1 155 m , zlokalizowaną w spokojnej, zielonej części Krakowa. Szukasz terenu w granicach Krakowa z możliwością lekkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 000 zł62,46 m² 17 915,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House cesja Kraków | Podgórze | ul. Łagiewnicka, planowane oddanie: i kwartał 2027 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kameralne osiedle a jednocześnie świetnie skomunikowane z centrum! Zadaszony taras na którym można odpoczywać o każdej porze roku! Wszystko co potrzebujesz w zasięgu spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

3 753 170 zł121 m² 31 017,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty na Starym Mieście doprowadzany do stanu deweloperskiego z możliwością wykończenia pod klucz. Oferujemy państwu do sprzedaży apartamenty o różnym metrażu od 50m2-120m2, 2,3.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,90 m² 15 892,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków- mieszkanie w pobliżu Ronda Mogilskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 40,90 m2, zlokalizowane przy ul. Skorupki w zadbanej kamienicy z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł51,64 m² 16 653,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kurdwanów, ul. Kordiana. Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51,64 m2 z osobną kuchnią i dużym balkonem. Mieszkanie narożne, rozkładowe, na 4 piętrze w 6 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł30,70 m² 20 781,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

English version below 1 pokojowe w zadbanej modernistycznej kamienicy lokalizacja: ulica Iwona Odrowąża, przy której położone jest mieszkanie znajduje się w Krowodrzy, doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 651 zł59,31 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 986 zł63,09 m² 14 914,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc i prowizji. Mieszkanie w gotowym budynku - klucze dostępne od zaraz. Zapraszamy na prezentację - tel:   Mieszkanie w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł51 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Podgórze-Prokocim przy ul. Kozietulskiego. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł45,66 m² 12 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Osiedle Zielone (nowa Huta) Mieszkanie 2 pokojowe + osobna kuchnia - jasne 45,66 m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona w metraż - Piwnica Prezentujemy 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł7 500 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania działka w Sidzinie. Działka o powierzchni 75 a i nieregularnym kształcie. Teren w miejscowym planie przeznaczony pod zieleń nieurządzoną, częściowo przeznaczony pod.