dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kraków - Lista ogłoszeń

2 933 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 933 ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 964 zł57,69 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 685 zł57,19 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł74,60 m² 12 721,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 74,6 m2 z dwoma balkonami/tarasami oraz możliwością zakupienia miejsca postojowego w centrum osiedla Ruczaj przy ulicy Raciborskiej. Biuro dysponuje kluczami -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 922 zł25,52 m² 19 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

541 041 zł36,19 m² 14 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł69 m² 10 855,07 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 68,7 m | Loggia | 9 piętro | Idealne dla rodziny Są mieszkania, które kupuje się na chwilę. I są takie, w których naprawdę buduje się codzienne życie. To mieszkanie należy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 707 zł35,05 m² 13 201,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47,85 m² 15 673,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ruczaj! 2-3 pokojowe mieszkanie 47,85 m2 z balkonem oraz komórką lokatorską, położone na tzw. bliskim Ruczaju przy ulicy Norymberskiej. Na chwilę obecną brak możliwości wykonania zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 822 zł48,43 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | Bronowice, ul. Stańczyka 22 | Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 200 zł56,30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 858 zł76,34 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 545 zł59,73 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 918 zł38,65 m² 20 179 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł45,35 m² 20 926,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedania nowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie na krakowskim Salwatorze lokalizacja: jedną z najbardziej krakowskich dzielnic miasta, na wskroś przepełnioną tradycjami polskiej.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł36,09 m² 19 091,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji Kraków-Podgórze. To idealne miejsce dla rodzin oraz osób szukających komfortowego lokum w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł130 m² 17 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się zaledwie 10 minut spacerem od Rynku Głównego. /Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 623 zł37,52 m² 20 538,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 700 zł35,05 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2%. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji powstającej w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie przy ul. Gustawa Morcinka. To 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 764 zł48,43 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55,70 m² 12 388 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania 3 pokojowego do własnej aranżacji. Układ mieszkania jest idealny dla rodziny, jak i pod inwestycję- każdy pokój posiada niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 102 zł38,37 m² 21 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 200 zł46 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 60 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki, w niskim bloku przy ul. Kotlarskiej. Lokalizacja Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 038 zł37,38 m² 19 717,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł17 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować piękną kawalerkę o powierzchni 17 m2 położoną przy ulicy Morelowej w Krakowie- wola Justowska. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Morelowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 940 zł53,68 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 640 160 zł107,20 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107 m , zlokalizowane w kameralnym, dwupiętrowym budynku w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł55,80 m² 14 068,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 950.00 zł; Budynek: blok, z 2001 roku W dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: domofon, duży balkon, łącze internetowe, nie ma piwnicy;.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł176 m² 27 272,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1833

Ciekawa oferta sprzedaży mieszkania W samym sercu krakowa. Mieszkanie 3-pokojowe O powierzchni 176 M2 położone na ul. Szewskiej. Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu to klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł86,50 m² 20 797,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zamieszkania na ulicy wenecja. Okolica jest wręcz wymarzona dla każdego, kto chce zamieszkać blisko Rynku Głównego, plant, błoni i wszystkich atrakcji jakie niesie ze sobą Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 603 zł43,33 m² 15 961,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 078 zł50,64 m² 14 575 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 054 zł76,34 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 168 zł40,71 m² 17 420 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52 m2, położone na 3 piętrze bloku przy ul. Komuny Paryskiej. Składa się z 2 pokoi (jeden z balkonem), kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 377 zł40,09 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 645 zł52,12 m² 13 577,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 zł70 m² 49,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny/ usługowy w domu wolnostojącym w Swoszowicach z przeznaczeniem na dowolną działalność lub na cele mieszkalne. Na pow. 70 m2 składa się z;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 440 zł39,34 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 198 zł25,31 m² 18 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij