dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kraków - Lista ogłoszeń

2 933 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 933 ogłoszenia

1 999 000 zł93 m² 21 494,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Wyjątkowe mieszkanie w kameralnej kamienicy - centrum miasta z prywatnym ogródkiem To mieszkanie to rzadko spotykane połączenie centralnej lokalizacji z ciszą, prywatnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji oraz podatku pcc 2% Mam przyjemność Państwu zaprezentować atrakcyjne mieszkanie na nowopowstałym, kameralnym osiedlu w Nowej Hucie. Mieszkanie 6 pokojowe, stanowiące połowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 424 zł49,24 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 883 zł57,93 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

389 000 zł25,29 m² 15 381,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojową mieszkanie o powierzchni 25,29 m2, znajdujące się w Nowej Hucie na os. Strusia. Najważniejsze informacje: - pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 500 zł76,60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Zamieszkaj W kamienicy! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej kamienicy w centrum Krakowa. Lokalizacja: stare miasto to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 329 zł36,83 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35,14 m² 25 583,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Stylowa kamienica Z windą - 700M do rynku - duże okna na zieleń N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie położone w fantastycznej lokalizacji zaledwie 700m od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem przy os. Zgody od 1.06. Lokalizacja Osiedle Zgody znajduje się w sercu Nowej Huty. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdziemy tam liczne udogodnienia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 505 zł44,14 m² 17 320 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne przestronne mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym. Centrum miasta, bronowice, ul. Altanowa. W kameralnym otoczeniu domów jednorodzinnych, jasne, ciche i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł27 m² 17 407,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Stoku, dzielnica Wzgórza Krzesławickie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 514 931 zł47,49 m² 31 900 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowe apartamenty W sąsiedztwie bulwarów wiślanych Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,80 m² 14 525,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem wynajmu lub jako mieszkanie na start. Kameralna zabudowa. Balkon z wyjściem na pas zieleni. Do sprzedania dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł92,76 m² 21 561,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Lokalizacja serce miasta i bliskość natury Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa z szybkim dostępem do centrum oraz pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie osiedle Wola Duchacka Wschód Tylko u Nas! lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (6.

Szczegóły ogłoszenia

3 960 000 zł124,44 m² 31 822,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Są apartamenty, które od pierwszego kroku dają poczucie spokoju i porządku. Tu nic nie jest przypadkowe: proporcje, światło, materiały i rytm wnętrz prowadzą w sposób naturalny. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł108,20 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 108,20 m2 , zlokalizowane w rejonie Placu Biskupiego / ul. Długiej. Mieszkanie znajduje się we frontowej części 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 609 zł40,56 m² 18 802 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 028 169 zł62,05 m² 16 570 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 813 zł57,93 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł44,50 m² 14 089,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Szukasz mieszkania pod inwestycję? Chcesz ulokować swój kapitał z wizją zysku, zapraszamy na prezentację mieszkania w kamienicy przy ulicy Sołtyka w Śródmieściu. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 033 zł47,88 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł33,30 m² 20 090,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż | Stylowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Starowiślnej Mieszkanie znajduję się przy ul. Starowiślnej - Stare Miasto, w kamienicy na 3 - piętrze o powierzchni 33,3.

Szczegóły ogłoszenia

906 975 zł62,19 m² 14 583,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni ~50m2 w nowej inwestycji na Bronowicach. I podatku pcc! Osiedle składa się z 8 budynków jednorodzinnych dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 018 zł51,81 m² 17 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 092 204 zł67,42 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł85,83 m² 14 552,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie z tarasem, ogrodem i garażem ul. Narciarska, stare Czyżyny, kraków Agencja Nieruchomości Unlimited Sky ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 850 zł48,96 m² 15 335,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł40,23 m² 15 287,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 40,23 m , zlokalizowane przy ul. Borkowskiej w Krakowie. Lokal położony jest na parterze budynku i w zielonej, spokojnej okolicy. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja,mieszkanie z widokiem na Rynek Podgórski! Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka (28 m2) przy Rynku Podgórskim (stare Podgórze) Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 453 zł27,17 m² 15 585,31 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł46,25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki uwaga promocja! tylko do 27.03.2026! Odwiedź inwestycję i zarezerwuj mieszkanie M.A13 o pow. 46,25m2 na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 552 zł52,07 m² 16 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 720 zł37,17 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 166 zł39,76 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł119,81 m² 17 527,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Mint Property prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w nowoczesnej inwestycji z 2014 r. przy ul. Nowa Górka w Krakowie. Prezentowany apartament składa się z:poziom.