Mieszkanie
Bosacka, Stare Miasto, Kraków, małopolskie
- 1 250 000 zł
- 59 m²
- 21 186,44 zł/m²
Magdalena Tynka
Skontaktuj się
Mieszkanie
Bosacka, Stare Miasto, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 19 maja 2026
1 250 000 zł 59 m² 21 186,44 zł/m²
2/2
2
1930
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1930Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 250 000 zł (21 186,44 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 59 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 600 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: piec
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: ochrona
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Bracia Sadurscy Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: BS3-MS-304236
Lokalizacja
- Adres: Bosacka, Stare Miasto, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: osiedle domów wielorodzinnych, gęsta zabudowa miejska
- cicho
Opis nieruchomości
2-pokojowe mieszkanie w sercu Krakowa - ul. Bosacka, Stare Miasto | 59 m
Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie położone przy ul. Bosackiej, w prestiżowej części Starego Miasta w Krakowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze klimatycznej kamienicy z 1930 roku, utrzymanej w dobrym stanie technicznym. (...)