dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kraków - Lista ogłoszeń

2 933 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 933 ogłoszenia

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 60m2 w doskonałej lokalizacji lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 428 zł37,98 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 657 000 zł106,13 m² 15 612,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe trzypokojowe przestronne mieszkanie Z 3 balkonami W ścisłym centrum krakowa! Być może masz dużą rodzinę i potrzebujesz wygodnego mieszkania o wielkości zbliżonej do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 109 744 zł69,13 m² 16 053 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

730 000 zł51,40 m² 14 202,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie - dzielnica Łagiewniki-Borek Fałęcki, przy ulicy Stefana Ziobrowskiego. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to zadbane, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33,77 m² 71,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na ulicy Rakowickiej. Podstawowe informacje: - mieszkanie dostępne od maja - powierzchnia mieszkania wynosi 33,77 m2, na co składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł64 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy z tarasem i klimatyzacją oraz miejscem parkingowym w garażu na Salwatorze english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł88,20 m² 11 224,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 88,2 m , położone w budynku z 1998 roku przy ul. Kordiana. Lokal usytuowany jest na 3. i 4. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł58 m² 12 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kraków, ruczaj, ul. Obozowa - 2 pokoje / 58 m2 + balkon / nowe budownictwo / 2x parking We speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł55,60 m² 16 366,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie przy ul. Dobrego Pasterza w dzielnicy Prądnik Czerwony Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jego metraż liczy 55,6 m^2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 680 zł65,62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł120,54 m² 17 836,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 157 zł35,45 m² 17 860,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 900 zł43,62 m² 16 779 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 776 zł86,23 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 706 zł48,43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami ul. Tulipanowa 11, kraków Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tulipanowej 11 w Krakowie. Lokal o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 529 zł37,80 m² 20 013,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 184 zł39,76 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł47,48 m² 14 995,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Cena: 712.000 zł Powierzchnia: 47,48 m Piętro: 2/4 Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Forma własności: pełna własność z KW Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 574 zł62,46 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł100 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupiętrowe mieszkanie przy ulicy Friedleina 47. Podstawowe informacje Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2006r. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 477 zł63,39 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 732 876 zł114,76 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 770 950 zł142,30 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1857

Przestronny, zabytkowy apartament z balkonem 150 m od Rynku Głównego w Krakowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł34 m² 21 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stare miasto / komfortowe studio / gotowe do zamieszkania Do sprzedaży mieszkanie typu studio znajdujące się w atrakcyjnej o poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36,48 m² 76,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentacja nieruchomości po podpisaniu umowy pośrednictwa jest bezpłatna.Do wynajęcia 2 pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji "Apartamenty Novum" przy ul. Rakowickiej Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł49,24 m² 15 008,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z niezwykłą przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,24 m znajdujące się na parterze kameralnej, supernowoczesnej inwestycji położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 158 988 zł70,67 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38,51 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 38,5 m2, zlokalizowane przy ul. Felińskiego w Krakowie. Lokal mieszkalny usytuowany jest na 3 piętrze, 4-piętrowego budynku, wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł70 m² 17 128,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, na Starym Mieście w rejonie ul. Długiej, ul. Pędzichów, w bliskiej odległości od Plant. znajduje się w zadbanej oficynie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 782 000 zł96,37 m² 18 491,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1874

Do sprzedania lokal mieszkalny podzielony na 4 odrębne jednostki, aktualnie wynajmowane w systemie krótkoterminowym. Każde z mieszkań posiada łazienkę oraz miejsce na aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie o powierzchni 100 m2 w kamienicy na rynu głównym 10 w samym sercu Krakowa. Nieruchomość z trzema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W ofercie do wynajmu lokale mieszkalne położone w budynku o przeznaczeniu mieszkalno - biurowym. Budynek składa się z: piwnica - powierzchnia ok. 100 m kw. może być zaadoptowana jako hala.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

201 348 zł15,96 m² 12 615,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ciekawą ofertę sprzedaży udziałów W domu /zespół pomieszczeń mieszkalnych/ położonych W brzeziu, gmina zabierzów tylko 4 km od granic miasta krakowa! J est to obecnie.