dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 483 ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 848 zł28,23 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim - możliwość aranżacji na 2 pokoje | ogródek Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,23 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł59 m² 18 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Bagrowej. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. Jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 zł68 m² 78,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem przestronne, jasne mieszkanie położone na 4 piętrze w inwestycji Piastowska 30 Inwestycja, wyposażona w portiernię, garaż podziemny, monitoring, windę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 084 zł65,05 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

814 625 zł65,17 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji przy ulicy Gustawa Morcinka. I pcc! Nowe, kameralne osiedle zlokalizowane przy ul. Gustawa Morcinka. Zdecydowanym atutem inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł55 m² 83,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ul. Wrocławskiej 53 w Krakowie, na prestiżowym osiedlu Nowa 5 Dzielnica. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

SPRAWDZONY STANDARD - GWARANCJA JAKOŚCI NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować państwu ofertę na wynajem 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m2, usytuowanego na 3 piętrze w bloku z 2022 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 280 zł42,64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 500 zł47 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 093 050 zł62,46 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 488 zł50,76 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł74,32 m² 17 478,47 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy na sprzedaż przestronny 3- pokojowy apartament z blisko 50 m2 ogródkiem znajdujący się w nowoczesnej inwestycji noho przy ulicy Lindego. Ostatnie dostępne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

938 402 zł70,03 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 344 zł42,12 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

875 420 zł33,80 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA W CENTRUM KRAKOWA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

1 134 000 zł78,27 m² 14 488,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 78,27m2 na parterze z ogródkiem zlokalizowane w Krakowie-dzielnica Podgórze Duchackie. Mieszkanie sprzedawane w ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł54,31 m² 17 584,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kraków | Mieszkanie z ogródkiem | 3 pokoje | 54,31 m | Wykończone pod klucz Tylko u nas! Trzy pokoje, własny ogródek i garaż podziemny- wszystko gotowe do wprowadzenia. Bez remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu mieszkanie nowo oddanej inwestycji: "strzelców 28" w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony. Okazja mieszkanie tańsze od ceny dewelopera o 100 tys.! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł43,85 m² 21 208,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament klasy premium Z widokiem na kopiec I panoramę krakowa W pełni umeblowane | Staranny projekt wnętrza | Doskonała lokalizacja | Zakup inwestycyjny Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł115 m² 7 478,26 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m | ul. Wrocławska, kraków | Idealny pod hostel lub prywatny akademik! Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m , położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 623 zł37,52 m² 20 538,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia o powierzchni 54 m2 położony w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj jest to miejsce, które umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł35 m² 16 257,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie z otwartą jasną kuchnią, o powierzchni 34,63 m2 znajdujące się przy ulicy Czyżyńskiej, w Krakowie. * parter * gotowe do wejścia * idealne pod inwestycje * druga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

971 872 zł85,72 m² 11 337,75 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w nowej kameralnej inwestycji - Mistrzejowice. Teraz promocyjna cena - nie odkładaj decyzji w nieskończoność! Zakup bez prowizji i podatku pcc, płacisz tylko za mieszkanie. Za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 375 zł59,31 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje z balkonem | 59,31 m | Wzgórza Krzesławickie | bez pcc i prowizji Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,41 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 024 zł54,87 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, - duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł47 m² 23 382,98 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

English below Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone na 13. piętrze nowoczesnego apartamentowca w krakowskich Bronowicach dokładnie przy ul. Stańczyka, w pobliżu również Bronowicka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 728 zł51,71 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 872 zł38,11 m² 20 384,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł39,80 m² 16 055,28 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie ok. 40 m | Osiedle Piastów | II piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 222 400 zł67,16 m² 18 201,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament od 67.16m2 wyposażony w 2 łazienki na 5 piętrze w Nowym Budynku Borek-Fałęcki/Kraków. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w przytulnej, cichej okolicy, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 258 546 zł88,63 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne i nowe 4-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 033 zł75,17 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 354 265 zł80,41 m² 16 842 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł41 m² 14 390,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu mieszkanie nowo oddanej inwestycji: "strzelców 28" w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie dwu-pokojowe, oddane do użytkowania, o powierzchni ponad 41 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 488 zł50,76 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 800 zł54,80 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 285 zł43,35 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2-pokojowe mieszkanie 50m przy ul. Marchołta, niedaleko Galerii Serenada. Lokalizacja Budynek położony jest przy ulicy Marchołta - dzielnica Prądnik Czerwony. Świetny dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 600 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025