dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 482 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 088 360 zł64,40 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 600 zł77,55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bez prowizji | Bez pcc 2% | Nowa inwestycja | Kraków - Wzgórza Krzesławickie Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dobrym dostępem do miasta?ta inwestycja łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł42,58 m² 15 359,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowej inwestycji w Krakowie w dzielnicy Ruczaj. Dodatkowe informacje o inwestycji: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 233 000 zł68 m² 18 132,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry, brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 10/90, termin realizacji to iq 2026 rok. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,48 m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 800 zł32,78 m² 85,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, 2-pokojowe, o powierzchni 33m2, z ogródkiem o pow. ok. 18 m2 Mieszkanie bardzo klimatycznie wykończone i wyposażone. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 730 zł37,45 m² 20 153 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 713 zł29,50 m² 20 939,42 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Z dala od zgiełku, wystarczająco blisko, by cieszyć się miastem - krakowskie Bronowice Małe - w bliskiej odległości od Rudawy i Parku Decjusza, kilka kilometrów od Balic i kilka kroków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

912 694 zł66,62 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 182 zł52,74 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 990 zł52,23 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / kompaktowe 3 pokoje - odbiór W IV kwartale 2027 roku! \\\ biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł63 m² 15 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 440 zł39,34 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 416 150 zł211,89 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży apartamentu w Wiślanych Tarasach Opis mieszkania: powierzchnia: 211,89 m Liczba pokoi: 5 Piętro: 8 Cena: 7 416 150 złcena za m : 35 000 zł/m Lokalizacja Premium Wiślane.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł93 m² 32 258,06 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu wyjątkowy Apartament w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Apartament o powierzchni 92,5m2 znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym Apartamentowcu przy ulicy Grzegórzeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Stary Prokocim ul. Górników dwupokojowe mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45m , znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 918 zł36,91 m² 17 391,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 293 zł48,43 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł56 m² 17 678,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Poszukujesz stylowo wykończonego mieszkania w dynamicznie rozwijającej się okolicy? Cenisz sobie bliskość terenów zielonych a jednocześnie zależy ci na dobrze skomunikowanej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 995 zł59,31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

938 000 zł74 m² 12 675,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią w zielonej okolicy - idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m , usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł37 m² 27 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Noho premium lifestyle - Nowy standard życia! Do sprzedaży najwyższej jakości apartament, funkcjonalny i ponadczasowy w najbardziej prestiżowej inwestycji w Krakowie - Młyny Mogilska!.

Szczegóły ogłoszenia

2 505 182 zł91,43 m² 27 400 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | PRESTIŻOWE APARTAMENTY NAD WISŁĄ Prestiżowa inwestycja | Termin realizacji 2027 | Apartamenty 1-5 pokoi | Tarasy i ogródki | Centrum sportowe | European.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 000 zł39 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 440 zł38,84 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 466 zł64,42 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 655 zł42,39 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 277 zł26,50 m² 15 633,11 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

912 608 zł60,04 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu 3 - pokojowego nowoczesnego mieszkania w wyjątkowej inwestycji przy ulicy Piaszczyste na Prądniku Białym. Mieszkanie dobrze zaprojektowane, dwustronne z południowym słońcem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 594 zł67,90 m² 14 706,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji w Krakowie, w rejonie nowej Trasy Wolbromskiej. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. 1. Mieszkanie: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 054 000 zł64,65 m² 16 303,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 536 zł45,84 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł44,50 m² 13 685,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 976 zł50,20 m² 14 182,79 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Górka narodowa - nowoczesne osiedle mieszkaniowe, spokojna okolica - V etap. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z dużym tarasem - ul. Lubicz, browar Lubicz, kraków Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 45 m , zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 020 zł48,43 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 610 zł64,44 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! Vibe Home ma przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie 64,44 m z ogródkiem w stanie deweloperskim, na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 280 zł59,44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 4 pokojowe z balkonem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł38,50 m² 24 155,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna kawalerka z dwoma balkonami - Zwierzyniec Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 38,5m2, położone na 2 piętrze kameralnego apartamentowca z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł43,09 m² 20 654 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany w sercu modnego Krakowskiego Zabłocia - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijającej się części miasta. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł33 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe 33 M2 ul. Krzywda Podgórze opis mieszkania: komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 714 zł50,78 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z salonem (26,14m ) od południa i ogródkiem 23,44m. Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji.