Mieszkanie, ul. Sławka

Sławka, Kraków, małopolskie

  • 689 000 zł
  • 40,37 m²
  • 17 067,13 zł/m²

Zdjęcie

Julia Nowak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sławka

Sławka, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

689 000 zł

40,37 m²

17 067,13 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sławka

Zaktualizowane: 22 maja 2026

689 000 zł 40,37 m² 17 067,13 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
3/7
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

3/7

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 689 000 zł (17 067,13 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 40,37 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/7, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 440 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nest Brokers, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 629346

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu na sprzedaż NOWE, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka w Krakowie.

Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej, gotowej inwestycji i wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz atrakcyjną lokalizacją. Dzięki południowemu usytuowaniu oraz dużym przeszkleniom mieszkanie jest jasne i doskonale doświetlone przez cały dzień. (...)

Agent

Julia Nowak

733 980...

733 980 521

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

733 980...

733 980 521

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl