dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 491 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 491 ogłoszeń

Rynek pierwotny

799 000 zł43,50 m² 18 367,82 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny Apartament o powierzchni 43,5 m , położony tuż przy Rondzie Matecznego - jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Krakowa. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 820 zł65,70 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 090 zł78,94 m² 21 371,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 78,94 m przy ul. Zabłocie w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze nowego, pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43,19 m² 74,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach and Lang oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,19 m2 położone na pierwszym piętrze w nowej, prestiżowej inwestycji Greendustry na Zabłociu, przy ul. Romanowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

959 000 zł50,52 m² 18 982,58 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 778 zł38,69 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 652 zł38,52 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 426 zł84,29 m² 13 826,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje, 2 łazienki, dodatkowo pralnia i aż 2 ogródki! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Prądnik Biały to szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 096 199 zł60,51 m² 18 116 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 120 zł49,20 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

676 500 zł41,38 m² 16 348 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Nowej Inwestycji na Bronowicach cena brutto 730 620 pln kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

990 000 zł83,39 m² 11 871,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Krakowie - Łagiewnikach Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. kondygnacji kameralnego budynku w dzielnicy Kraków -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 792 zł50,76 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 256 zł48,56 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna architektura, całościowo zagospodarowane osiedle i przystępna cena. Pełna infrastruktura w okolicy i bardzo wygodna komunikacja miejska. Inwestycja zapewnia: - ścieżki zdrowia.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł26 m² 22 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - nowoczesną kawalerkę o powierzchni 26 m znajdującą się w zadbanym budynku z 2009 roku zlokalizowanym na północy miasta - przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł64,61 m² 60,36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie na ul. Fabrycznej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze budynku wybudowanego z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 000 zł73,50 m² 11 809,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,50 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnej inwestycji realizowanej przez sprawdzonego dewelopera w kameralnej, niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 645 zł52,12 m² 13 577,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 731 zł39,87 m² 15 292,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 076 233 zł58,09 m² 18 527 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56,80 m² 61,62 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,8 m z dużym balkonem, położone przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie (prądnik Czerwony). Kwota wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 780 zł41,07 m² 14 336,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 850 zł41,91 m² 15 911,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 001 zł46 m² 21 000,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł60 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa lokalizacja - Rakowicka 22, kraków Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem Na sprzedaż oferuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

441 000 zł25 m² 17 640 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka z nasłonecznieniem południowym w Krakowie, złocień, ul. Domagały 41D. Oferujemy do sprzedaży przestronną i pięknie umeblowaną kawalerkę o powierzchni 25,5 metra.

Szczegóły ogłoszenia

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł58,86 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 58,86m2 + loggia 3m2 (3,14m2). Koszt 3950 pln plus czynsz i media Czynsz do adm 1120 zł zawiera opłaty administracyjne za mieszkanie i miejsce postojowe (adm, sprzątanie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 234 900 zł68,16 m² 18 117,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

PL | eng | ua | ru Total Estate Concept ma przyjemność prezentować Państwu ofertę pięknego 3 pokojowego mieszkania. Lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się przy ul. Radzikowskiego 98,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 112 820 zł65,46 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 395 zł42,66 m² 18 504,34 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Podgórze, okolice bonarki, 2 pokoje, 6 piętro, pow: 42,66 M2 od dewelopera, bez podatku pcc I prowizji termin oddania: koniec 2025 r. Zapraszam do zakupu, wygodnego, dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 333 zł63,09 m² 15 189,94 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa niższa cena! rabat wynoszący aż 62 170,20 zł! Cena Katalogowa: 1 019 502,86 zł. Cena promocyjna: 958 332,66 zł. Nowa inwestycja na zabłociu Bez prowizji i podatku pcc 2% - bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

1 538 991 zł50,13 m² 30 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę | European Property Awards | Top.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 054 zł49,29 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 130 zł48,20 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 504 zł51,82 m² 14 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024