dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 491 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 491 ogłoszeń

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny, nigdy niezamieszkany apartament przy parku | 4 pokoje | wysoki standard | Krowodrza Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo, nowoczesny apartament, 2 pokoje, przestronny balkon, krowodrza, ulica Przybyszewskiego, miejsce w garażu oraz box lokatorski. Zapraszam na prezentację pięknego, bardzo starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 300 zł56,50 m² 15 792,92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkaj w swoim stylu - wysoki standard, klucze gotowe do odbioru Nieważne, na jakim etapie życia jesteś - ta nowoczesna inwestycja powstała z myślą o ludziach, którzy chcą tworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy, lokal o powierzchni 31 m2, położony jest na parterze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

780 300 zł43,35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł52,51 m² 76,18 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy, zaprojektowanej z myślą o komforcie, estetyce i miejskim stylu życia na najwyższym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45,07 m² 66,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem w doskonałej lokalizacji przy ul. Władysława Łokietka 213. Budynek Inwestycja oddana do użytkowania w 2021 r. przy ul. Łokietka 213. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 164 408 zł69,31 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 510 zł33,03 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw 2026 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 000 zł86 m² 14 848,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

5 pokoi, 2 tarasy, dwustronny układ, 86 m Nowe mieszkanie dla rodziny, dla osób pracujących zdalnie albo dla tych, którzy po prostu chcą mieć więcej niż salon i dwie symboliczne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 500 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł152,50 m² 23 607 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament premium - bronowice - 152.5 m2 - TARAS 70 m2 NA DACHU - MIEJSCE POSTOJOWE - KOMÓRKA LOKATORSKA! Do zaaferowania mamy przepiękny, nowoczesny, przestronny apartament zlokalizowany na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 566 zł61,80 m² 16 870 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 037 zł36,19 m² 14 949,92 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 032 zł74,64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 74,64 m | dwustronne | 4 piętro Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,92 m - sypialnia 14,35 m - pokój 12,88.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 000 zł48,72 m² 17 385,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 776 zł43,98 m² 17 980,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Petryla prezentuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Bronowice jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 903 zł25,59 m² 18 480 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł72 m² 12 069,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 70 m | I piętro | garderoba | duży taras Brak Prowizji oraz pcc Inwestycja premium | ul. Pękowicka | północ Krakowa Szukacie mieszkania, które daje poczucie przestrzeni, wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 530 zł65,70 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 500 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39,50 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Fenig Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 39,5 m2 w inwestycji mieszkaniowej Fajny Dom, zlokalizowanej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48,27 m² 58,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przytulne mieszkanie w inwestycji Małe Błonia, w pobliżu centrum Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy i wykończony apartament 4 pokojowy z aneksem kuchennym, o powierzchni 68,71 m2 położone przy Alei Kijowskiej w Krakowie. Apartament (68,71 m2) składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 670 zł65,70 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł56 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem, kraków, dębniki, ul. Konopnickiej. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 56 m2 położone na 1 piętrze 6 piętrowego budynku z 2019 roku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (salon.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł47,30 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2012 roku, przy ul. Wincentego.

Szczegóły ogłoszenia

1 732 800 zł144,40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 994 zł109,61 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji lokalizacja Inwestycja położona jest w Krakowie przy ul. Stelmachów, w zielonej części krakowskich Bronowic. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł57 m² 75,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, prestiżowe mieszkanie w Apartamentach Wybickiego 2.0 - pierwszy najemca! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na wynajem w prestiżowej inwestycji Apartamenty Wybickiego.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł70 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2 (ul. Grzegórzecka) na 5 piętrze, najważniejsze atuty: przestronny taras.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł38,67 m² 19 136,28 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kraków krowodrza ul. Wybickiego Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji przy ulicy Wybickiego. Jest to kameralna inwestycja z 2024 roku gwarantująca nowoczesne rozwiązania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 205 750 zł45,50 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 45,5m2 w prestiżowej inwestycji przy ul. Miodowa w Krakowie. Lokalizacja: apartament znajduje się na Kazimierzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 630 000 zł88 m² 18 522,73 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Przy Bonarce, położone na 6 piętrze. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Bonarka City Center i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł35,31 m² 16 964,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,31 m2 w Krakowie przy ul. Romana Ciesielskiego w dzielnicy Czyżyny. Nieruchomość usytuowana jest na drugim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 250 zł45 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł135 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 135 m2 w sercu Krakowa przy ul. Napoleona Cybulskiego w dzielnicy Stare Miasto. Inwestycja Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 494 zł48,39 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 582 zł50,29 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna -300zł/m2 czerwiec 2026 kraków - podgórze ok. ul. Lipska/zalew Bagry 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł50 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Leach and Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w budynku Angel City (od strony dziedzińca). Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 322 zł38,67 m² 20 179 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.