dowolna

Mieszkania z garażem Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 491 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 491 ogłoszeń

Rynek pierwotny

688 960 zł43,06 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera zakup bez prowizji I podatku pcc Proponuję (do zakupu od dewelopera) nowe, ustawne mieszkanie dwupokojowe z balkonem (powierzchnia 43,06 m2), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 104 zł63,39 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł101,65 m² 15 641,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Niezwykle klimatyczne, duże mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Lenartowicza w Krakowie! Mam przyjemność zaoferowania wyjątkowego mieszkania położonego w sercu Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

639 154 zł40 m² 15 978,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania w dobrze skomunikowanwej lokalizacji, zaledwie 3,5km od centrum Krakowa. Zakup od dewelopera - bez prowizji I 2% podatku pcc inwestycja: inwestycja to kameralny kompleks 2 budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

789 000 zł42,50 m² 18 564,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny Apartament o powierzchni 42,5 m , położony tuż przy Rondzie Matecznego - jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Krakowa. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 456 zł51,51 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 090 zł65,70 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł64,31 m² 10 869,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 740 zł79,24 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie - dostępne od ręki! Bez prowizji! : Wybierz ofertę bez dodatkowych kosztów - Mieszkanie znajduje się na parterze apartamentowca z 2025 r., wykończonego w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł84,63 m² 13 352,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4-pokojowe mieszkanie z ogrodem | 84,63 m | Prądnik Biały, ul. Bociana, kraków Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem w nowoczesnej inwestycji przy ul. Bociana.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł133,12 m² 26 216,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Apartament premium 133,12 m | zabłocie | garden residence | taras 13 m oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium o powierzchni 133,12 m zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 781 zł51,95 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 520 zł45,18 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 772 zł47,89 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł121 m² 9 504,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

121 m2 w Skotnikach: ogród, fotowoltaika, warsztat. Czerwone Maki Szukasz nieruchomości, która łączy miejską wygodę z sielskim spokojem? Prezentujemy wyjątkową ofertę w krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 333 zł65,13 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł75 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ulicy Grzegórzeckiej w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze i jego metraż liczy 75 m^2,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł27,33 m² 20 819,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Cena: 559 000 zł Miejsce postojowe: 61 000 zł (platforma wyższa zakup obowiązkowy) Powierzchnia: 27,33 m + balkon 3,18 m Piętro: 3 / winda Dostępne od zaraz opis mieszkania Na sprzedaż nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 350 zł64,42 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł76,54 m² 15 612,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,54m2 znajdujące się na Osiedlu Mozarta na Prądniku Białym. Lokalizacja: osiedle Mozarta to nowoczesny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 503 zł66,18 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% pcc i prowizji. Dostępne inne mieszkania W tej inwestycji posiadam oferty Z ponad 60 inwestycji W całym krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 486 050 zł271,03 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

0 % prowizji od kupującego luksusowe apartamenty W sąsiedztwie bulwarów wiślanych Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 226 zł62,06 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji - ul. Rakowicka. Zamknięte, nowoczesne i monitorowane osiedle. Kilka minut spacerem do centrum miasta. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Bunscha w Krakowie. W cenie wynajmu zawarte jest miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł26 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Halickiej na Kazimierzu english version below lokalizacja Dzielnica: kazimierz Ulica: halicka Przystanek: miodowa W pobliżu: komunikacja miejska, liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł42,48 m² 15 254,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 2pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i wschodnią ekspozycją, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Ruczaju. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł65,50 m² 22 900,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż stylowy apartament w centrum Krakowa Rakowicka / Śródmieście Oferujemy na sprzedaż komfortowy, dopracowany w detalach apartament położony w ścisłym centrum Krakowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł58 m² 6 362,07 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży partycypacji w tbs przestronnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58 m , z możliwością wydzielenia dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 428 zł39,63 m² 18 506,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na zabłociu Bez prowizji i podatku pcc 2% - bezpośrednio od dewelopera! Zabłocie, kraków - ul. Pana Tadeusza / ul. Portowa Spokojna okolica, blisko Bulwarów Wiślanych i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 004 429 zł59,61 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 157 zł35,45 m² 17 860,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 335 000 zł76,84 m² 17 373,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Dobrego Pasterza - Prądnik Czerwony. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł160,15 m² 13 424,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 160,15 m położone w kameralnym budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w otoczeniu niskiej zabudowy, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł40 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie z balkonem i klimatyzacją położone przy ulicy Ketlinga w Krakowie. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ulicy Ketlinga w dzielnicy Dębniki. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowe mieszkanie, w pełni umeblowane i wyposażone, wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o każdy szczegół. Usytuowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37,23 m² 69,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością do wynajęcia znajdującą się kilkaset metrów od Plaży Bagry - ul. Bagrowa 23a Parametry nieruchomości: 1) 1 piętro z windą 2) powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,18 m² 16 935,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 47,18 m znajdujące się na 2 piętrze kameralnego, 3 piętrowego apartamentowca z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 462 zł52,02 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł58,09 m² 17 025,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 58,09 m2 znajdujące się w dzielnicy Czyżyny przy ul. Sołtysowskiej w inwestycji Sołtysowska Park w Krakowie.