dowolna

Mieszkania z aneksem Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

6 464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 464 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

835 000 zł62,10 m² 13 446,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Wola Duchacka, ul. Gołaśka. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 700 zł66 m² 17 419,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

N20 Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w rejonie Starego Podgórza. Osiedle Fi to inwestycja powstała w 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł54,10 m² 14 787,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyobraź sobie, że zaczynasz dzień od kawy na własnym tarasie. Wychodzisz z salonu prosto do ogrodu. Cisza. Zieleń. Spokój. Nie słyszysz miasta słyszysz ptaki. Dzieci mają przestrzeń do zabawy.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł56,03 m² 16 598,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

[Oferta na wyłączność] Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,03 m2 w najnowszym etapie inwestycji "ozon", wraz z dwoma dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Bezpośrednio! Z prywatnym miejscem postojowym w cenie! Do wynajęcia przytulny, widokowy, dwupokojowy apartament o wysokim standardzie w pełni umeblowany oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł39,17 m² 16 824,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kraków Prądnik Biały ul. Białoprądnicka trzypokojowe mieszkanie z balkonem w kameralnym budynku Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna trzypokojowe mieszkanie o metrażu 39,17.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł29,55 m² 22 978 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Prestiżowe mieszkanie na urokliwym kazimierzu N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5m2 z antresolą zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu, ul. Brzozowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 040 zł107,88 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 108 m położone na parterze i 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku dwulokalowym w inwestycji Nałkowskiej 14. Idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,64 m² 17 199,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kraków Górka Narodowa ul. Stefana Banacha dwupokojowe mieszkanie z loggią, miejscem postojowym i komórką lokatorską Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł25 m² 22 360 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowy produkt inwestycyjny klasy premium wysoka stopa zwrotu Nie każda kawalerka jest inwestycją. Ta została do inwestycji wręcz stworzona. Więcej informacji: renata tel. 780*771*848 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł82 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dębniki - ludwinów - ulica na ustroniu 82 M2 - 3 pokoje - tarasy 65 M2 - garaż Do wynajęcia piękny apartament w nowoczesnym budynku z 2023 roku w świetnej lokalizacji nieopodal Wawelu. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł58 m² 15 155,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie W skotnikach N20 Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnego 3-pokojowego mieszkania w kameralnej części osiedla "zielona Polana" przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł31,38 m² 17 813,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kraków Bronowice Wielkie - ul. Stawowa kawalerka z ogrodem i naziemnym miejscem postojowym. Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka Z balkonem, krowodrzana wynajem N20 Nieruchomości oferuje na wynajem jasną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33 m . Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie + lokalizacja Oferujmy na wynajem nowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na parterze budynku z 2021 roku przy ulicy Piltza 38 w Krakowie, dzielnica Ruczaj. Budynek stanowi VI.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,80 m² 13 422,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55,8 m2, położone w bloku po termoizolacji na osiedlu Złotego Wieku. Oferta wyłącznie w biurze danax Atuty gotowe do zamieszkania dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł53,08 m² 16 390,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio właściciel - super lokalizacja- nowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie! Cena z Rabatem 90 tys zł od tego co ostatnio dewelo sprzedawał + obligatoryjne dokupienie miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37,64 m² 17 268,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,64m2 mieszczące się w kameralnej inwestycji na Ruczaju przy ulicy Czerwone Maki 43. Nowoczesny budynek z 2018 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,50 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe mieszkanie położone na 1 piętrze budynku przy ulicy Piltza 38 na krakowskim Ruczaju. Budynek w którym znajduje się lokal to VI etap inwestycji Osiedle Piltza położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Ruczaj - jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu pełna infrastruktura Carrefour, żabka, lewiatan, rossmann, apteki, piekarnia, pasaż Ruczaj, fryzjerzy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,09 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie położone na 2 piętrze budynku przy ulicy Piltza 38 na krakowskim Ruczaju. Budynek w którym znajduje się lokal to VI etap inwestycji Osiedle Piltza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 128 zł55,44 m² 15 027,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Bez prowizji i podatku pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy dla swojej Rodziny? Mamy na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł44,11 m² 19 927,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 pokoje | 44 m | ul. Mogilska | garaż podziemny | komórka lokatorska | premium widok na zieleń Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.11 m położone na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł30,42 m² 20 348,45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania wspaniałe 2 pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji citi vibe przy ul. Myśliwskiej 66 C w Krakowie. Mieszkanie składa się z: -salon z aneksem kuchennym (z.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł20 m² 18 495 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ciepłe, słoneczne mieszkanie z przyjemnym widokiem. Azory, bronowice , ul. Gnieźnieńska. Doskonała lokaluzacja! W okolicy pentla autobusowa - bardzo dobre, szybkie połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł43,54 m² 17 661,92 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Veryhome Real Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł45,31 m² 14 478,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży mieszkanie 45,3m2 na ulicy Kordiana 60

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 329 905 zł95 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie kraków nowa huta W stanie deweloperskim mieszkanie 95 M2 Z ogródkiem 126 M2 3 sypialnie 2 łazienki uwaga: zakup mieszkania jest związany Z obowiązkowym zakupem za dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o wysokim standardzie, pow. 33 m z jedną sypialnią, klimatyzacja, balkon, ostatnie piętro, całodobowa ochrona w prestiżowej inwestycji steam park w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 301 975 zł95 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie kraków nowa huta W stanie deweloperskim mieszkanie 95 M2 Z możliwością antresoli 33 M2 przy podołodze (antresola W opcji za dodatkową kwotę) - sufit katedralny W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia od już o powierzchni ok. 38 m2, usytuowane na 2 piętrze w cztero-piętrowym apartamentowcu w dzielnicy Podgórze, ul. Rydlówka 35. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł35,29 m² 12 184,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność nr oferty ms-5280 lokalizacja: kraków Śródmieście- prądnik Czerwony- ul. Powstańców opis nieruchomości : do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 60 m2 w Borku Fałęckim do wynajęcia. Mieszkanie jest usytuowane na drugim piętrze, składa się z przestronnej kuchni z salonem, sypialni i drugiego pokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł36,69 m² 14 036,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy - Czerwone Maki, kraków Proponujemy Państwu bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej okolicy. Budynek Nowoczesny blok.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł23 m² 16 913 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

1 pokój /23 m2 /śródmieście /ul. Janusa. Idealne do zamieszkania, bądź jako inwestycja na wynajem długo lub krótko terminowy. Oferta dostępna u nas. Do sprzedaży mieszkanie o metrażu 23.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł34 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie, w spokojnej okolicy. Składa się ono z dużego, jasnego pokoju i oddzielnej kuchni zabudowanej, wyposażonej w nowoczesny sprzęt agd (.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy Bulwarach Wiślanych zamieszkaj blisko natury i centrum. Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

791 000 zł52,74 m² 14 998,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Kraków, ul. Orlińskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,74 m , położone na parterze z prywatnym ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł24,92 m² 14 847,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Mieszkanie 25m2 z balkonem, w Starym Podgórzu, tuż obok Korony, ul Kalwaryjska co sprzedajemy? Kawalerka w kamienicy z zamykaną bramą i możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46,10 m² 14 967,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne mieszkanie położone na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym budynku. Blok powstał w 2008 roku, posiada windę. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, jasnego aneksu.