dowolna

Mieszkania z aneksem Kraków - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

6 459 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 459 ogłoszeń

1 025 000 zł50 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe mieszkanie (50m2) zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Ocean Apartments z 2024 roku. Lokal znajduje się na parterze, posiada prywatny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

902 000 zł32,80 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE BLISKĄ CENTRUM LOKALIZACJĘ INWESTYCJI SPRAWDZONY STANDARD - GWARANCJA JAKOŚCI MIESZKANIE W DZIELNICY GRZEGÓRZKI UL.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł51 m² 16 451 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, komfortowe mieszkanie, położone w dzielnicy Grzegórzki. Mieści się w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

497 000 zł36,28 m² 13 699,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 5. piętrze w dzielnicy Azory, przygotowane do prac wykończeniowych. Dzięki otwartej ekspozycji na zieleń i boiska, wnętrze jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 002 040 zł42,64 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz mieszkanie o powierzchni 43m2 mieszczące się na parterze wyremontowanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 000 zł78,13 m² 22 385,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 78,13 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Stare Podgórze / Dębniki - inwestycja Mateczny Park budowana przez znanego i cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy, lokal o powierzchni 55 m2, położony jest na parterze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł60,17 m² 56,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 60 m | Podgórze Duchackie | od zaraz Zapraszam do wynajęcia komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,17 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 298 zł63,29 m² 15 172,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, piaski Nowe Zakup bez prowizji i podatku pcc! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania - miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł17,27 m² 30 110,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament inwestycyjny o powierzchni 17,27 m , z urokliwym balkonem, zlokalizowany w sercu Krakowa przy prestiżowej ulicy Siemiradzkiego (stare.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe, mieszkanie o powierzchni 52m2, w dzielnicy Prądnik Biały przy ulicy A. Zauchy w Krakowie. Nieruchomość składa się z salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł50 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2 pokojowe w budynku Angel City english description below - please do not hesitate to contact us Idealna propozycja pod inwestycję lub do zamieszkania. Prezentujemy wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł17 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować piękną kawalerkę o powierzchni 17 m2 położoną przy ulicy Morelowej w Krakowie- wola Justowska. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Morelowej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł38 m² 22 368 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krowoderskiej w sercu Krakowa. Położony w prestiżowej okolicy, apartament oferuje doskonałe połączenie wygody miejskiego życia i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w spokojnym zaciszu zieleni przy ul. Strumiennej Mieszkanie w wysokim standardzie z dużym ogrodem od 1 czerwca W pełni wyposażone mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,32 m² 15 273,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera | Górka Narodowa / Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,54.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 556 zł29,08 m² 17 728,87 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2 pokoje w sercu Starego Podgórza - ul. Śliska Zapraszamy do wynajęcia apartamentu o wysokim standardzie w świeżo wyrestaurowanej, klimatycznej kamienicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 765 zł62,77 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 068 760 zł76,34 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł150 m² 52,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 150m2 w świetnej lokalizacji w dzielnicy Prądnik Biały na Os. Mozarta 4 ulokowane w ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł33,35 m² 24 887,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

* mieszkanie wykończone - gotowe do zamieszkania * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,35 m2 na 1 piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym budynku - ul. Zabłocie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

14 800 zł112 m² 132,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia designerski i świeżo wykończony apartament w wysokim standardzie o powierzchni 112 m2. Dostępny do wynajęcia od zaraz! Co wyróżnia inwestycję? Jeden z najgorętszych.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł37 m² 25 108 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,49 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku przy ul. Mogilskiej w Krakowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł35,15 m² 16 984,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2% gotowe do odbioru! Mam przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe mieszkanie w nowo ukończonej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 440 zł55,88 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł46,89 m² 85,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy ofert najmu mieszkania przy ul. Smoleńsk w Krakowie - Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku apartamentowym z 2024r. Dostępne od 1 kwietnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem (7 m2) położone przy ul. Rakowickiej w inwestycji Apartamenty Novum, w pobliżu high 5ive, galeria Krakowska, browar Lubicz.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł85 m² 62,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

!gotowe na 15 kwietnia! Nowoczesny dwupoziomowy apartament w spokojnym zaciszu zieleni przy ul. Strumiennej. Mieszkanie w wysokim standardzie z dużym tarasem Bądź pierwszym najemcą Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł57 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, mieszkanie z jedną sypialnią i balkonem zlokalizowane w inwestycji Angel Plaza przy ul. Zwierzynieckiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40,53 m² 76,49 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,53m2 przy ulicy Stańczyka, w bliskiej odległości od Ronda Ofiar Katynia w Krakowie. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł43 m² 66,28 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości vavelia prezentuje ofertę wynajmu 2-pokojowego, wygodnego i słonecznego apartamentu przy ul. T. Romanowicza 5, dzielnica Zabłocie. Mieszkanie o powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 500 zł54,50 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 54,5 m2 zlokalizowane w inwestycji Grzegorzki Park przy ul. Francesco Nullo w Krakowie. Inwestycja została wybudowana przez znanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł31 m² 85,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i nowoczesne mieszkanie w bloku z 2025 r przy ul. Saskiej, w cichej i spokojnej okolicy. Zaledwie 2 min pieszo znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 122 zł70,67 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 2 pokojowy apartament W inwestycji nadwiślańska 11. Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane przy ulicy Nadwiślańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł53,57 m² 17 341,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,57 m, położone w nowoczesnej inwestycji oddanej do użytkowania w 2025 roku przy ul. Do Wilgi, w dzielnicy Podgórze /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

933 476 zł65,13 m² 14 332,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie w budowanej inwestycji w spokojnej, zielonej części miasta, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych oraz dobrze rozwiniętej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł49 m² 43,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.06.2026 r. przestronne dwupokojowe, 49m mieszkanie z balkonem z widokiem na tereny zielone. Ulica: wybickiego obok ul Wrocławska / al. Kijowska/ Poznańska, 3 min do pkp Łobzów.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł55 m² 85,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament do wynajęcia | Blisko centrum | 3 pokoje english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje trzypokojowe mieszaknie o powierzchni 55 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij