Mieszkanie

Bunscha, Ruczaj, Kraków, małopolskie

  • 599 908 zł
  • 31,91 m²
  • 18 800 zł/m²

Zdjęcie

Cyprian Ziółkows...

Skontaktuj się

Mieszkanie

Bunscha, Ruczaj, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

599 908 zł

31,91 m²

18 800 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 18 maja 2026

599 908 zł 31,91 m² 18 800 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
parking strzeżony w pobliżu
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

parking strzeżony w pobliżu

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 599 908 zł (18 800 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 31,91 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2019 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (3,12 m²), piwnica 9,36 m²
  • Czynsz: 600 zł
  • Wyposażenie: pralka, suszarka, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: alarm, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. Bunscha w Krakowie
Oferujemy funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 31,91 m², położony na II piętrze w nowoczesnym budynku z windą, zlokalizowanym na kameralnym, zamkniętym i bezpiecznym osiedlu. Budynek składa się z pięciu kondygnacji - jednej podziemnej z garażem oraz czterech naziemnych przeznaczonych na cele mieszkalne. (...)

Agent

Cyprian Ziółkowski

727 559...

727 559 029

12 307 00 79

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.