dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 051 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 890 zł43 m² 66,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Mieszkanie dostępne od Marca!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Ruczaj,Kraków

2 200 zł28 m² 77,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesną kawalerkę na wynajem znajdującą się na 3. piętrze z balkonem zlokalizowaną w inwestycji Bunscha Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Meiera 20 w Krakowie, z balkonem, miejscem parkingowym za bramą i świetnym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 990 zł48 m² 62,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Dobrego Pasterza 120b w Krakowie, z dwoma zamykanymi pokojami, salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

3 210 zł47 m² 68,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowy apartament z wielkim tarasem - Bronowice! Nieruchomość: apartament o powierzchni 70m2 zlokalizowany na II piętrze II piętrowego apartamentowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domagały

Złocień,Kraków

3 050 zł36 m² 84,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 23.04.2026 Wynajmę nowocześnie wykończone mieszkanie z dużym ogródkiem (ok.50m2) i miejscem postojowym w garażu podziemnym, a to wszystko zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 980 zł44 m² 67,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

3 300 zł37 m² 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją | Bonarka | garaż | komórka lokatorska Do wynajęcia piękne, nowoczesne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. Fredry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje nowocześnie urządzony apartament położony na ul. Przybyszewskiego w okolicach Miasteczka Studenckiego agh Osiedle stworzone jest z myślą o mieszkańcach, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sodowa

Pychowice,Kraków

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Sodowej, świeżo odmalowane. Bezpośrednio od właściciela.   . Mieszkanie jasne, z oknami na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 250 zł31 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Prime Property proponuje do wynajmu słoneczne studio, w Centrum Krakowa- ul. Grzegórzecka, okolice Hali Targowej Mieszkanie z łazienką i aneksem kuchennym i antresolą (ok. 8m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Kliny,Kraków

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz! Na wynajem przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 zlokalizowane przy ulicy Komuny Paryskiej 56 (inwestycja Słoneczne Kliny). Mieszkanie składa się z: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje 2-pokojowy apartament z dużym tarasem, położony w prestiżowej i zielonej części Krakowa Wola Justowska, w pobliżu Parku Decjusza. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 4. piętrze przy ul. Bajecznej w Krakowie - w spokojnej, zielonej okolicy, tuż przy Wiśle i terenach spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem od mają: eleganckie 2-pokojowe 43 m na Pachońskiego 7, prądnik Biały. Nowe mieszkanie na wysokim standardzie w nowym budownictwie (5 piętro z windą). Idealne dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane tuż obok przystanku tramwajowego Wesele Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajduje się w zadbanej kamienicy. Rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje komfortowe, nowoczesne mieszkanie dla osób, które cenią świetną lokalizację i wysoki standard życia. Jeśli szukasz miejsca, z którego wszędzie masz blisko to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domagały

Złocień,Kraków

2 200 zł38 m² 58,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: kraków / Nowy Złocień / ul. Domagały ważne! Mieszkanie na wynajem długoterminowy - minimum 12 miesięcy. Umowa o najem okazjonalny (z udziałem notariusza). Mieszkanie dla maksymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Dąbie,Kraków

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 46 m2 znajdujące się przy ulicy Widok 14 w dzielnicy Dąbie\ Grzegórzki. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Na Lotnisku,Kraków

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt na os. Na Lotnisku 6 w Krakowie (bieńczyce), w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. -Nieruchomość-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

3 200 zł41 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia ciche, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie W zadbanej kamienicy W centrum kaziemierza N20 Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

2 790 zł42 m² 66,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na ulicy Marii Konopnickiej, dostępne od kwietnia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu, w nowej Inwestycji Konopnicka City Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Śródmieście,Kraków

4 100 zł49 m² 83,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy na wynajem nowe (pierwszy najemca) mieszkanie w luksusowej inwestycji przy ul. Prochowej w Krakowie (boczna od ul. Masarskiej). Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Nowa Huta,Kraków

1 699 zł46 m² 36,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia i balkonem na osiedlu Na Skarpie 49 (kraków - Nowa Huta). Nieruchomość: w skład mieszkania o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w Wiślanych Tarasach. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament położony na piątym piętrze w nowoczesnej inwestycji Wiślane Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Bronowicka, kraków Dostępne od 5 maja 2026 roku. Na wynajem funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Krakowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 290 zł35 m² 66,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

4 500 zł56 m² 80,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Lema. Mieszkanie o pow. 56 m2 położone na najwyższym 4 piętrze budynku z 2023 roku, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

3 850 zł56 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie ul. Bajeczna 22, kraków | Zakątek Dąbie Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teligi

Bieżanów,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40m2 na ul. Teligi w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze zamkniętego, kameralnego osiedla, w budynku z 2010 roku. Pięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiejska

Ruczaj,Kraków

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na południu miasta - Ruczaj! mieszkanie dostępne od 1 maja Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze II - poziomowego budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na Osiedlu Złocień - idealnym miejscu dla osób poszukujących dostępu do rozbudowanej infrastruktury miejskiej wraz z bliskością natury Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 499 zł36 m² 69,42 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od kwietnia piękne mieszkanie przy ul. Grzegórzeckiej, na osiedlu Wiślane Tarasy 2.0 ENGLISH VERSION BELOW LOKALIZACJA Dzielnica: Grzegórzki Ulica: Grzegórzecka Przystanek: Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 980 zł46 m² 64,78 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Dostępne od 08.05 Wyposażenie: Salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

3 000 zł59 m² 50,76 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m , położone przy ul. Ściegiennego 73 w Krakowie (prokocim). Lokal znajduje się na 8 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe usytuowane w zielonej, spokojnej okolicy nieopodal centrum miasta Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajduje się na czwartym piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

2 300 zł33 m² 69,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ulicy Nowohuckiej 46 w najnowszej inwestycji Imperial City Yes. Parametry nieruchomości: 1) piętro: 4 2) powierzchnia 32,94 m2 3) ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kazimierz,Kraków

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: polecam do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Semperitowców. Mieszkanie (około 40 m2): - kuchnia: meble kuchenne, lodówka, płyta elektryczna, piekarnik, zlewozmywak, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bociana

Górka Narodowa,Kraków

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na ul. Bociana, w dzielnicy Prądnik Biały. Na powierzchni 42 metrów znajduje się: - aneks kuchenny z salonem - sypialnia - łazienka -.