dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 054 ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe, w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie składa się z dużego, jasnego pokoju, otwartej kuchni w pełni umeblowanej i wyposażonej, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł58,86 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 58,86m2 + loggia 3m2 (3,14m2). Koszt 3950 pln plus czynsz i media Czynsz do adm 1120 zł zawiera opłaty administracyjne za mieszkanie i miejsce postojowe (adm, sprzątanie,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy apartament o powierzchni 65 m2 w niepowtarzalnej inwestycji Riva Verona przy ul. Madalińskiego na Starych Dębnikach. O inwestycji Rezydencja Riva Verona znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem - ul. Federowicza Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Federowicza w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł39,50 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Fenig Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 39,5 m2 w inwestycji mieszkaniowej Fajny Dom, zlokalizowanej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 54 M2 W garden residence składające się Z : - sypialni - salonu - kuchni - łazienki - pomieszczenia gospodarczego - przedpokoju Mieszkanie właśnie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł63,16 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Myśliwskiej w Krakowie (dzielnica Podgórze / Płaszów). Mieszkanie nigdy wcześniej nie zamieszkałe -.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Komfortowe, jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Praskiej, na nowoczesnym, zielonym osiedlu. Lokal idealny dla jednej osoby lub pary, ceniących komfort, spokój oraz dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł33,36 m² 89,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Stylowe studio w samym sercu Krakowa! Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem przestronne mieszkanie typu studio położone przy ul. Szpitalnej, w samym centrum Starego Miasta zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł67 m² 71,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, nowe przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 przy ul. Bolesława Czerwińskiego na Azorach. Mieszkanie zostanie dodatkowo doposażone w stolik.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o pow. 46 m przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie. Lokalizacja Lokalizacja jest jednym z atutów nieruchomości. Okolica cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł92 m² 96,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem przestronny i funkcjonalny apartament 4-pokojowy o powierzchni 92 m2 , w nowej kameralnej inwestycji w Bronowicach, ul. Jordanowskiej.Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: inwestycja położona jest w krakowskich Bronowicach, tuż przy Galeria Bronowice oraz Rondo Ofiar Katynia. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, przystanki mpk, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią znajduje się na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice) w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 48m2 mieści się na 10 i ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Mazowiecka (okolice Alei Kijowskiej) Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 zł67 m² 89,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem apartament położony na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2017 roku przy ul. Kościuszki nad Wisłą. Powierzchnia: 67 m składa się z:Rozkład:salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property oferuje na wynajem wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 55 m2 położony na 1 piętrze budynku przy ul. Nowohuckiej. Prezentowana nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł60 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 2 pokojowy apartament w atrakcyjnej lokalizacji - Podgórze ul. Kalwaryjska english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Royal Space prezentuje prestiżowy apartament o powierzchni 45 m2 w nowoczesnej inwestycji "novum III" przy ul. Rakowickiej. Lokalizacja Lokalizacja nieruchomości pozwala cieszyć się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku przy ul. Przybyszewskiego w Krakowie (bronowice). Na powierzchnię 65 m składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 60m2 w doskonałej lokalizacji lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 zł68 m² 78,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem przestronne, jasne mieszkanie położone na 4 piętrze w inwestycji Piastowska 30 Inwestycja, wyposażona w portiernię, garaż podziemny, monitoring, windę.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo, nowoczesny apartament, 2 pokoje, przestronny balkon, krowodrza, ulica Przybyszewskiego, miejsce w garażu oraz box lokatorski. Zapraszam na prezentację pięknego, bardzo starannie.

Szczegóły ogłoszenia

3 070 zł33 m² 93,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na Podgórzu. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania wynosi 33 m2, na co składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł74 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Goszczyńskiego 1, w dzielnicy Płaszów. Jesteście grupą studentów, tworzycie zgraną paczkę i chcielibyście wspólnie zamieszkać? Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45,20 m² 75,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem, 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji steampark przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł20 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować jasne, jednopokojowe mieszkanie przy ulicy Wójtowskiej Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze i jego metraż liczy 20 m^2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 przy os. Złotej Jesieni w dzielnicy Mistrzejowice w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł52 m² 47,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 2- pokojowe na południu miasta przy ulicy Mieczykowej- kliny! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze III-poziomowego apartamentowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m 2 na ostatnim (czwartym) piętrze (bez windy) na Osiedlu Tysiąclecia. Idealne dla rodziny, pary lub studentów. Jeden pokój jest w amfiladzie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł65 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę apartamentu na wynajem o powierzchni 65 m2 w inwestycji w samym sercu krakowskiego Podgórza przy ul. Celnej. Lokalizacja Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w Krakowie - Krowodrza O mieszkaniu: składające się z przedpokoju, łazienki oraz przestronnego salonu wraz z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[eng below] dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe, mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z przywiązaniem do szczegółów, położone w prestiżowym, nowo oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł110 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem duże, bardzo wygodne mieszkanie z dwiema sypialniami, wielkimi tarasami i podziemnym miejscem postojowym z ładowarką elektryczną w popularnej inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,20 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - Ruczaj - dostępne od zaraz! Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w doskonałej lokalizacji osiedla Lubostroń Park. Ustronna od miejskiego zgiełku lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni ponad 40 m w inwestycji Rezydencja Rycerska przy ul. Sandomierskiej. Lokalizacja Rezydencja Rycerska to prestiżowa inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie i widokowe mieszkanie 2-pokojowe z miejscem garażowym w Angel Plaza english description below - please do not hesitate to contact us Oferujemy wyjątkowe mieszkanie z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy lokal o powierzchni 42 m2, położony jest do wyboru piętro od parteru do.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł51,64 m² 106,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe położone w Apartamentowcu Riva Verona na ul. Madalińskiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 52 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 zł46 m² 45,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie dostępne do wynajęcia od 06.05.2026 r. Lokalizacja I budynek Mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia świeżo wyremontowane 2-pokojowe z oddzielną sporą kuchnią mieszkanie na os. Szkolnym. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się, w tak popularnej obecnie i zielonej.