dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 028 ogłoszeń

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, klimatyzowane dwupokojowe mieszkanie z balkonem w rejonie Ronda Grzegórzeckiego - przy ul. Kotlarskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kameralne, zupełnie nowe, 3 pokojowe mieszkanie ok 70 m2 , wokół zieleń. Składa się na nie salon połączony z częścią kuchenną, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój , duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy ulicy Stańczyka 8. Nowoczesny apartamentowiec, wysoki standard, balkon, doskonała komunikacja miejska - to tylko niektóre z zalet.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie ul. Walerego sławka Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok 55 m2, zlokalizowane na 1 piętrze składające się z: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajęte Opis mieszkania Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane przy ul. Ślusarskiej 8 na Zabłociu jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 57m2 z widokiem na zieleń oraz miejscem postojowym Podgórze duchackie/kraków. Lokalizacja: ulica Podedworze znajduje się w okolicy ulicy Nowosądeckiej co zapewnia bezproblemowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł23,50 m² 127,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przytulnego, odświeżonego po remoncie mieszkania o powierzchni 23,5 m , położonego na 4. piętrze (bez windy) w zielonej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pln | eng | ua | ru Do wynajęcia przytulne i słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 na krakowskich Bronowicach przy ul. Chełmońskiego w Krakowie. Lokalizacja I budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne dwupokojowe mieszkanie z balkonem (5 m2), położone przy ul. B. Orlińskiego 4 w pobliżu kompleksu biurowców Podium Park, comarch oraz awf. Lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 czerwca! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 65 m | Klimatyzacja | Zabłocie | ul. Romanowicza | balkon + garaż Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków - Stare Miasto - Poczta Główna - ul. Zyblikiewicza Nieruchomość: do wynajęcia stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Zyblikiewicza, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł70 m² 135,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament znajdujące się na piątym piętrze, sześciopiętrowego budynku z 2022 roku. - zaprojektowane i wyposażone przez architekta, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł74 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 z ogrodem przy ul. Piotra Borowego, nieopodal krakowskich Błoń, lasu Wolskiego i rzeki Rudawy! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajęcia mieszkania o pow. ok. 38 m2 z balkonem, położonego na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Rydlówka 23 w Krakowie. Opis: mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł19 m² 107,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje komfortową kawalerkę - Podgórze. Nieruchomość: kawalerka znajduje się na IV piętrze VI piętrowego budynku z 2015 roku przy ul. Rejtana- stare Podgórze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł46 m² 61,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garażem w cenie przy ul. Rozdroże | przy Kapelance 46m2 + balkon | 2 piętro - winda Doskonała komunikacja - autobusy/tramwaje - 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy. Ulica botaniczna, , dzielnica grzegórzki. Opis nieruchomości Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł16,50 m² 115,15 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Racławickiej 58 na Krowodrzy. Mieszkanie znajduje się na parterze w siemiopiętrowym budynku. Jego metraż liczy.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 zł26 m² 86,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję wygodne mieszkanie na wynajem o powierzchni 26 m , położone na pierwszym piętrze budynku. Lokal jest umeblowany, dobrze wyposażony i gotowy do zamieszkania. W 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe 42m2 mieszkanie z balkonem na spokojnym osiedlu przy pętli tramwajowej Czerwone Maki. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane tuż obok pętli tramwajowej Czerwone Maki dzięki temu komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł23 m² 115,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 23 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku przy ul. Mogilskiej, tuż obok przystanku Cystersów.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł83 m² 48,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy apartament 83 m - serce starego miasta 3 Sypialnie | 2 Łazienki | Wysokość 4m | Od 1.10.2026 Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego mieszkania z "duszą", położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe, nigdy niezamieszkane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 w inwestycji "kameralna Golikówka" przy ul. Mały Płaszów. Oferta dostępna wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Kliny, ul. Bartla Opis nieruchomości: na wynajem dostępne jest komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze budynku przy ul. Bartla.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 nieprzechodnie pokoje, przy ulicy Żabiniec w Krakowie. Mieszkanie dostępne od zaraz! - Lokalizacja: żabiniec spokojna i dobrze skomunikowana okolica, szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z dużym tarasem - ul. Lubicz, browar Lubicz, kraków Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 45 m , zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, jasne studio z balkonem w centrum [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na wynajem zadbane, wygodne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 55 m2 w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bronowice przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,30 m² 59,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers prezentuje 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w inwestycji Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Dostępne od 1 czerwca 2026 r. Lokalizacja wiślane tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł73 m² 82,19 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 73 m , zlokalizowanego przy ul. Romanowicza w prestiżowej dzielnicy Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł50,37 m² 71,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w nowym apartamentowcu przy ul. Cieszyńskiej 9. Lokal znajduje się w świeżo oddanym budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu pięknego mieszkania o powierzchni 37 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Bajeczna w Krakowie. Dostępne od 12 maja lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje kawalerkę z widokiem na zieleń! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 24m2 zlokalizowane jest na II piętrze IV-piętrowego budynku bez windy przy ul. Ugorek -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Morcinka nieopodal zalewu Zesławice w dzielnicy Nowa Huta.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł46 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 46 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Rakowickiej 20a w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie Krowodrza, ul. Lea / Gramatyka Krowodrza Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m2, zlokalizowane przy ul. Lea (róg z ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł17 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Stare Podgórze przy ulicy św. Kingi 3. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na parterze. Jego powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska w doskonale skomunikowanej części Kraków. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na południu miasta - Ruczaj! Nieruchomość: mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 52m2 zlokalizowane na I piętrze V - poziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,82 m² 51,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne 2 mieszkania O podobnym metrażu (48 m i 49 m ) obok siebie - zapytaj O ofertę Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62,59 m² 47,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie 62,59 m ul. Topolowa, stare Miasto, centrum! lokalizacja: ścisłe Centrum Krakowa, ul. Topolowa 33. Bezpośrednie sąsiedztwo Dworca Głównego, galerii.