dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 054 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Wola Justowska,Kraków

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje 2-pokojowy apartament z dużym tarasem, położony w prestiżowej i zielonej części Krakowa Wola Justowska, w pobliżu Parku Decjusza. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz klimatyzowane, dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 przy ulicy Klimeckiego, zlokalizowane na krakowskim Zabłociu. Nieruchomość z oddzielną sypialnią, przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

4 600 zł53 m² 86,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i eleganckie mieszkanie położone w inwestycji Cieszyńska 9 budynku z recepcją, zadbanymi częściami wspólnymi i zielonym dziedzińcem. Lokalizacja przy Nowym Kleparzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie (58m ) | Sosnowieckia 30 | Garaż Lokalizacja: krowodrza / Bronowice - Inwestycja Mieszkaj w Mieście" Oferujemy na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prime Property prezentuje komfortowe, nowoczesne mieszkanie dla osób, które cenią świetną lokalizację i wysoki standard życia. Jeśli szukasz miejsca, z którego wszędzie masz blisko to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 750 zł43 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 kwietnia, dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 zlokalizowane na krakowskim Podgórzu, tuż obok Placu Bohaterów Getta. Nieruchomość z przestronnym pokojem dziennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do większości Uczelni Wyższych lub po prostu 'dla siebie', gdzie wszystko jest w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

4 305 zł48 m² 90,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się przy ulicy Wrocławskiej w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące się przy ulicy Francesco Nullo w dzielnicy Grzegórzki. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

3 800 zł52 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajdujące się przy ulicy Francesco Nullo w dzielnicy Grzegórzki. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 460 zł44 m² 78,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajdujące się przy ulicy Wrocławskiej w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlińskiego

Dywizjonu 303,Kraków

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 57 m Czyżyny / os. Avia dostępne od zaraz Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane na 6. piętrze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łobzów,Kraków

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą w Krakowie w dzielnicy Łobzów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kazimierz,Kraków

1 800 zł35 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajem, kraków, podgórze, kazimierz, ul. Piwna. Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni ok. 35 m2 znajdujące się na I- szym piętrze 2-piętrowej kamienicy. Mieszkanie ma powierzchnię ok. 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 880 zł44 m² 65,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Lokal dostępny będzie od Marca! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

3 545 zł44 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44.31 m2 znajdujące się przy ulicy Rakowickiej w prestiżowej inwestycji "Novum".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 200 zł32 m² 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Prime Property oferuje do wynajmu nowe, umeblowane mieszkanie znajdujące się w sąsiedztwie Miasteczka Studenckiego agh, ul. Piastowska Mieszkanie ma 2 niezależne pokoje, dobrze wyposażoną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Facimiech

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3 pokojowe, 48 metrowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ulicy Facimiech 6a w Krakowie. Mieszkanie dostępne od 1 maja 2026. Mieszkanie położone jest na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przytulne studio o powierzchni 29 m , położone w zielonej części ul. Wrocławskiej. Mieszkanie po remoncie, urządzone w lekkiej, przyjemnej aranżacji, idealne dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysłouchów

Kurdwanów Nowy,Kraków

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne studio z oddzielną kuchnią o powierzchni 35 m2 znajdujące się przy ulicy Wysłouchów 32 w dzielnicy Kurdwanów Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne nowe, w pełni umeblowane mieszkanie z klimatyzacją. Nieruchomość o powierzchni ok. 36 m , położone na 10. piętrze w 14-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Czarnowiejska

Krowodrza,Kraków

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne studio o powierzchni 27 m2 znajdujące się przy ulicy Czarnowiejskiej w dzielnicy Krowodrza. Apartament Apartament znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

4 650 zł33 m² 140,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis ogólny Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 33,11 m , położone na 9. piętrze prestiżowego apartamentowca z windą w inwestycji Wiślane Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Zabłocie,Kraków

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w świetnej lokalizacji na Zabłociu. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w budynku Atal Residence. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Swoszowice,Kraków

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej okolicy pełnej natury Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 70 m2 znajduje się na poddaszu domu wolnostojącego na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

3 250 zł42 m² 77,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pok mieszkanie- kraków, ul. Wybickiego 44a Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone w Krakowie przy ul. Wybickiego 44a. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na Górce Narodowej Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 56 m2 znajduje się na piątym poziomie nowoczesnego budynku (z 2008 roku). Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 760 zł38 m² 73,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerwone Maki

Dębniki,Kraków

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal atut Ruczaj Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajduje się na wysokim parterze nowoczesnego budynku (z 2020 roku) na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

3 590 zł57 m² 62,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z trzema oddzielnymi sypialniami usytuowane nieopodal Quattro Business Park Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Avia

Czyżyny,Kraków

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 znajdujące się przy ulicy Avia 1 w dzielnicy Czyżyny. Apartament Apartament znajduje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa Stara Krowodrza, ul. Litewska. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mbdg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , zlokalizowane przy ul. Republiki Korczakowskiej 21 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

2 800 zł34 m² 81,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Contact in english mieszkanie nigdy wcześniej nie zamieszkałe - poszukujemy pierwszego najemcy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna i cicha kawalerka na Grzegórzkach Oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia kawalerkę w rejonie ul. Grzegórzeckiej i Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowy, dwupokojowy apartament usytuowany tuż obok al. 29 Listopada Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajduje się na czwartym poziomie nowoczesnego budynku (z 2024 roku). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Centralna

Łęg,Kraków

2 699 zł40 m² 67,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem bezczynszowe| Czyżyny, okolice Galerii M1 - ul. Centralna Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w samym sercu Starego Miasta okolica: okolica jest doskonale skomunikowana. Do przystanków komunikacji miejskiej zaledwie kilka minut. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

2 500 zł54 m² 46,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,86 m , położone na 4. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - os. Oświecenia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miechowity

Olsza,Kraków

2 600 zł53 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 52,7 m Kraków, olsza, ul. Miechowity Zapraszamy do wynajęcia przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,69 m , położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia