dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 054 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne,dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajdujące się przy ulicy Mogilskiej w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krakowska

Kazimierz,Kraków

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia kawalerkę znajdującą się w ścisłym centrum dzielnicy Kazimierz tj. przy ulicy Krakowskiej w Krakowie. Mieszkanie Prezentowane 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pędzichów

Stare Miasto,Kraków

4 500 zł87 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone na ulicy Pędzichów w centralnej części Krakowa. Lokalizacja: apartament znajduje się przy ulicy Pędzichów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłęska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, przy ulicy Podłęskiej. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Czyżyny,Kraków

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym przy ul. Lema 5 na Grzegórzkach w Krakowie, położone tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konopnickiej

Dębniki,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na ulicy Marii Konopnickiej, dostępne od kwietnia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu, w nowej Inwestycji Konopnicka City Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia całkowicie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 6. piętrze prestiżowej inwestycji "mogilska Młyny przy ul. Mogilskiej 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Prądnik Biały,Kraków

4 000 zł94 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne 4 pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Prądnik Czerwony Kraków. Funkcjonalny układ 3 osobnych pokoi i duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

2 750 zł45 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu funkcjonalnego mieszkania znajdującego się przy ulicy Poznańskiej. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

1 999 zł32 m² 63,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w dzielnicy II Grzegórzki przy ulicy Aleja Pokoju 21 w Krakowie. Mieszkanie idealne dla osoby ceniącej świetną lokalizację. Mieszkanie: w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Naukowców

Bronowice Małe,Kraków

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na jednym z bardziej nowoczesnych osiedli w Krakowie tj. osiedlu Mieszkaj w Mieście na Bronowicach. Mieszkanie: prezentowane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Małe Błonia,Kraków

3 550 zł49 m² 72,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 49 metrów kwadratowych na ul. Buszka. Mieszkanie: w pełni umeblowane i składa się z jasnego, przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

2 600 zł56 m² 46,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z możliwością 3 pokoi - ul. Raciborska, ruczaj | 55,57 m | balkon | garaż Do wynajęcia przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 55,57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębniki,Kraków

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i jasne 2-pok. mieszkanie na wynajem znajdujące się przy ul. Czerwone Maki w dzielnicy Dębniki. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mostowa

Kazimierz,Kraków

4 800 zł90 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne odrestaurowane 4 pokojowe mieszkanie położone na ulicy Mostowej na Kazimierzu, w dzielnicy Stare Miasto. Lokalizacja: apartament znajduje się przy ulicy Mostowej (160m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Płaszów,Kraków

4 300 zł81 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Pet friendly! Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 81,4 metrów kwadratowych + ogródek 133 metrów kwadratowych położonym na ul. Koszykarska 22a. Mieszkanie: w pełni umeblowane i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łobzów,Kraków

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą w Krakowie w dzielnicy Łobzów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne, ustawne i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku - os. Złotego Wieku. W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny z wyjściem na dużą loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagrowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji mieszczącej się przy ul. Bagrowej w Płaszowie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 350 zł25 m² 93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wynajmem świetnego studio przy ulicy Wrocławskiej. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze budynku z 2019 roku. W pobliżu dobrze rozwinięta komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 590 zł47 m² 55,11 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe, słoneczne i przestronne mieszkanie przy ul. Wrocławskiej 53 w Krakowie, z miejscem postojowym w garażu podziemnym, ogrzewaniem miejskim oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Czerwony,Kraków

2 800 zł49 m² 57,49 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na wynajem. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie miejscu, które łączy w sobie spokój osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelechowskiego

Krowodrza,Kraków

2 600 zł51 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: kraków / Krowodrza / ul. Żelechowskiego ważne! Mieszkanie na wynajem długoterminowy - minimum 12 miesięcy. Umowa o najem okazjonalny (z udziałem notariusza). link video: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwerowa

Dębniki,Kraków

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, komfortowe mieszkanie trzypokojowe usytuowane tuż obok Ronda Grunwaldzkiego Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajduje się na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemiarki

Ruczaj,Kraków

2 200 zł36 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować nowe mieszkanie na wynajem o powierzchni niespełna 36 m2 z widokiem na dziedziniec zlokalizowanego przy ulicy Przemiarki w Krakowie. Mieszkanie - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

4 600 zł68 m² 68,02 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zabłocie, inwestycja atal residence Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 67,63 m2 Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Basztowa

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny klimatyzowany apartament 2 pokojowy W luksusowej inwestycji, jedyne 500M od rynku głównego, nieopodal ul. Basztowa I zielone planty, stare miasto. Dostępny od kwietnia. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielców

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie na wynajem dostępne od początku kwietnia! Mieszkanie znajduje przy ul. Spółdzielców , w świetnie skomunikowanej dzielnicy Krakowa, prokocim-Bieżanów, mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przykopy

Łagiewniki,Kraków

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35m2 znajdujące się przy ulicy Przykopy w dzielnicy Łagiewniki. Apartament Apartament znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzelców

Prądnik Czerwony,Kraków

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem ul. Strzelców 28b, kraków Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krowodrza,Kraków

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 40 metrów kwadratowych położonym na ul. Wrocławska 53g (osiedle Nowa 5 Dzielnica). Mieszkanie: w pełni umeblowane i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Bohaterów Getta

Stare Podgórze,Kraków

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej przecznicy z ulicy Limanowskiego. Idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Krowodrza,Kraków

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem 34m2 - ul. Piastowska Opis nieruchomości: do wynajęcia świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 34 m2 na 2. piętrze budynku 11-piętrowego z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem Apartament 47 m z dużym tarasem i widokiem Grzegórzki Park, ul. Francesco Nullo Do wynajęcia elegancki, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

1 750 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka - ul. Kalwaryjska Funkcjonalna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 17,50 m , zlokalizowana przy ul. Kalwaryjskiej. Układ mieszkania Pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Urocze

Nowa Huta,Kraków

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Os. Urocze | Kraków - Przytulne 35 m w sercu Nowej Huty Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem w spokojnej, zielonej części Krakowa, ale z szybkim dojazdem do centrum? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Poczuj się tu jak U siebie Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie na wynajem. Zostało ono zaprojektowane i urządzone w taki sposób, aby zapewnić maksymalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łobzowska

Śródmieście,Kraków

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[eng Below] zamieszkaj W centrum miasta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dostępne od zaraz wyjątkowe, ciche mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku w centrum Krakowa dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

2 550 zł52 m² 49,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością do wynajęcia zlokalizowaną przy ulicy Wysołuchów 22. Parametry nieruchomości: - budynek z windą - powierzchnia 52m2 - 5 piętro - dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbska

Dąbie,Kraków

4 200 zł72 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne mieszkanie Z dużym balkonem | grzegórzki, ul. Dąbska Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w budynku z 2013 roku, na cenionym i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Podgórze,Kraków

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 34 metrów kwadratowych + 7 metrów kwadratowych położonym na ul. Traugutta (stare Podgórze). Mieszkanie: w pełni umeblowane i składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij