dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 051 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwinowska

Ludwinów,Kraków

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ludwinowska - 2 pokoje - garaż - basen - siłownia Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z portiernią , całodobową ochroną , garażem podziemnym oraz basenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sobesto

Prokocim,Kraków

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie Prokocim, idealne dla pracowników Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sądowa

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł24 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kameralna kawalerka z wydzieloną częścią sypialną. 4 piętro w niskim bloku. Cicha i spokojna okolica, wyśmienicie skomunikowana. Pierwszy najemca po generalnym remoncie. Mieszkanie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokojowe mieszkanie gotowe dla pierwszego najemcy! mieszkanie: nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze 3-piętrowego budynku na kameralnym osiedlu. Przestronny salon z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Krowodrza,Kraków

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem 34m2 - ul. Piastowska Opis nieruchomości: do wynajęcia świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 34 m2 na 2. piętrze budynku 11-piętrowego z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Papierni Prądnickich

Górka Narodowa,Kraków

4 500 zł73 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 73 m 4 Pokoje, garderoba, klimatyzacja! (2025, pierwszy Najem) 4-pokojowy apartament przy ul. Papierni Prądnickich (górka Narodowa) czeka na swoich pierwszych najemców! Zlokalizowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Stare Miasto,Kraków

5 950 zł95 m² 62,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Stare miasto | klimatyczny loft W odrestaurowanej kamienicy Klimat loftu | Odrestaurowana kamienica z windą | 3 sypialnie | Balkon | Jasne i ciche wnętrza | Topowa lokalizacja Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Olsza,Kraków

4 600 zł74 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na zamkniętym osiedlu Na wynajem komfortowe i bardzo przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Dębniki,Kraków

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz stylowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na ul. K. Bunscha 22 w pobliżu zagłębia biurowców Czerwone Maki - Shell, motorola oraz Kampusu uj. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Noho premium lifestyle - Nowy standard życia! Oferujemy do wynajęcia najwyższej jakości apartament, funkcjonalny i ponadczasowy w najbardziej prestiżowej inwestycji w Krakowie - Młyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 32,03 m2 na os. Mozarta / Prądnik Biały składająca się z pokoju, osobnej kuchni, łazienki z prysznicem i przedpokoju - odświeżona kilka miesięcy temu - znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywda

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie 2-pokojowe z balkonem przy ul. Krzywda 17g na Osiedlu Nad Stawem, które słynie ze swojego spokojnego, malowniczego sąsiedztwa stawu Płaszowskiego. Mieszkanie ulokowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie na kazimierzu Z widokiem na zieleń N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2 zlokalizowanego przy ul Starowiślnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skawińska

Kazimierz,Kraków

3 700 zł66 m² 56,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 66 m , położony w prestiżowej inwestycji Kazimierz Paradise w absolutnym centrum krakowskiego Kazimierza, tuż przy bulwarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Śródmieście,Kraków

4 600 zł78 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Posh Property zaprasza do obejrzenia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 78 m , wykończonego w najwyższym standardzie eleganckiego, stylowego i z klasą. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińska

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł48 m² 61,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem 48,5m2 ul. Zielińska, prądnik Biały Opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,5 m2 przy ul. Zielińskiej w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kazimierz,Kraków

4 300 zł46 m² 93,48 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Posh Property zaprasza na prezentację eleganckiego mieszkania o powierzchni 42 m zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy w Krakowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz dwupokojowego nowego mieszkania w Bronowicach? Przedstawiamy Państwu, do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe dla pary lub singla w centrum Bronowic o powierzchni 40m2. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pędzichów

Stare Miasto,Kraków

4 500 zł87 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone na ulicy Pędzichów w centralnej części Krakowa. Lokalizacja: apartament znajduje się przy ulicy Pędzichów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykarska

Płaszów,Kraków

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz trzypokojowe klimatyzowane mieszkanie z miejscem postojowym w garażu położone przy ul. Koszykarskiej w dzielnicy Płaszów. Dostępne dla rodzin z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie ul. Walerego sławka dostępne od 01.04.2026 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ok 55 m2, zlokalizowane na 1 piętrze składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śliwkowa

Czyżyny,Kraków

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio Z 2 ogródkami I komórką lokatorską, blisko centrum miasta W kameralnym budynku, ul. Śliwkowa, dzielnica czyżyny, nieopodal aleja pokoju I rondo czyżyńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Parnickiego

Złotego Wieku,Kraków

1 999 zł25 m² 79,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na parterze budynku bezczynszowego, co oznacza brak opłat do wspólnoty lub spółdzielni. Opis mieszkania: kawalerka jest świeżo wyremontowana, nowoczesna i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Ruczaj 18 w Krakowie na 2 piętrze. Układ mieszkania: przestronny, ustawny salon z wyjściem na balkon w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaszkiewicza

Dąbie,Kraków

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1.05.2026 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Grzegórzki, przy ul. Łaszkiewicza w centrum Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Tauron Areny oraz Parku Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie Z 2 oddzielnymi pokojami I oddzielną kuchnią Z balkonem W kamienicy Z windą. Ulica karmelicka, w pobliżu park krakowski, plac inwalidów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puszkarska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

3 050 zł43 m² 70,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie przy bonarce, ul. Przyjaźni posko-węgierskiej, podgórze duchackie, kraków Mieszkanie o powierzchni 43m2, położone na 1 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szkolne,Kraków

1 950 zł32 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 31,5m2, usytuowane na II piętrze w V-piętrowym budynku z windą, znajdującym się na os. Szkolnym w Nowej Hucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Bronowice Małe,Kraków

2 600 zł48 m² 53,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, jasne mieszkanie w cichej, dobrze skomunikowanej okolicy - ul. Bronowicka, kraków [eng wersion below] Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na kameralnym, cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 kwietnia przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem (7 m2) położone przy ul. Dąbskiej w sąsiedztwie Tauron Areny oraz Parku Lotników Polskich. Lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie 37m2 ( 1 pietro) idealne dla pary lub singla.Mieszkanie znajduje sie przy ul. Turka, na Płaszowie. Do przystanku autobusowego ok.5 min. do tramwaju ok 10 min. Za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fredry

Łagiewniki,Kraków

2 700 zł51 m² 52,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle zamknięte, blisko park z placem zabaw, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowa Huta,Kraków

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę na wynajem 3-pokojowego mieszkania na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie: mieszkanie zlokalizowane jest na 5 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gertrudy

Stare Miasto,Kraków

15 900 zł131 m² 121,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe klimatyzowane 4 pokojowe mieszkanie Z 2 łazienkami I 2 balkonami W prestiżowej kamienicy Z windą przy ul. ŚW. Gertrudy, dzielnica stare miasto. W pobliżu wawel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Parnickiego

Batowice,Kraków

1 699 zł20 m² 84,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na parterze budynku bezczynszowego, co oznacza brak opłat do wspólnoty lub spółdzielni. Mistrzejowice - ul. Parnickiego 7 mieszkanie dostępne od zaraz Opis mieszkania: kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Potokiem

Prokocim,Kraków

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Nad Potokiem w dzielnicy Bieżanów. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żuławskiego

Stare Miasto,Kraków

2 050 zł22 m² 93,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka umeblowana z balkonem 22m2 - kamienica, kraków Opis nieruchomości: do wynajęcia kawalerka o powierzchni 22 m2 na wysokim parterze w kamienicy. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Rakowice,Kraków

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Smart Property ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na wynajem, położone przy ulicy Rakowickiej w Krakowie. Charakterystyka mieszkania Powierzchnia użytkowa: 62 m Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Czyżyny,Kraków

2 300 zł26 m² 90,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na 6. piętrze bloku z windą. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, ceniących wygodę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bytomska

Krowodrza,Kraków

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie, znajdujące się w centrum Krakowa przy ulicy Bytomskiej (przecznica ul. Kazimierza Wielkiego) lokalizacja: oferuję Państwu wygodne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Płaszów,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 1 pokojowe Z balkonem Oferuje do wynajęcia 1- pokojowe mieszkanie o pow.ok 30m2, położone na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą z 2022 roku. Mieszkanie składa.