dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kraków - Oferty wynajmu mieszkań

2 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 051 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

1 550 zł47 m² 32,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentuję Państwu piękne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu Fajny Dom w dzielnicy Czyżyny. Miejsce niesamowite, dające wiele możliwości. W obrębie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderska

Kleparz,Kraków

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: w centrum miasta, niemalże przy samym Placu Targowym Nowy Kleparz. W sąsiedztwie ul. Słowackiego, ul. Długa, ul. Krowoderska. Opis: oto przytulne dwupokojowe mieszkanie na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Mateczny,Kraków

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Matecznym, w okolicach ulic Rydlówka i Rzemieślnicza. Liczne połączenia tramwajowe i autobusowe; do ronda matecznego około 6 minut pieszo, do Tesco Kapelanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zabawa

Wola Duchacka,Kraków

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowa kawalerka na Woli Duchackiej niedaleko Bonarki. Nowy blok, oddany do użytku w roku 2018, mieszkanie znajduje się na 8 piętrze, posiada ekspozycję zachodnią (jasne!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

1 850 zł40 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament Z widokiem na park. Nowy w pełni umeblowany i wyposażony o powierzchni 40m2 , położony na 1-szym piętrze z dużym balkonem o ekspozycji południowej. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borsucza

Ruczaj,Kraków

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje słoneczne 2-pokojowe mieszkanie - Ruczaj! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na V piętrze XI-piętrowego budynku przy ul. Borsuczej - Ruczaj. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje przestronną kawalerkę w Centrum Krakowa! Nieruchomość: kawalerka zlokalizowana na parterze IV-piętrowej kamienicy przy ul. Szlak - Stare Miasto. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamieniarska

Dębniki,Kraków

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio o łącznej powierzchni 50m2 znajdujące się przy ul. Kamieniarskiej. Od 01.02 Lokalizacja: Mieszkanie zlokalizowane w świetnie skomunikowanym miejscu Krakowa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w dobrej lokalizacji Do wynajęcia od zaraz komfortowe dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 50m2 w nowo powstałej inwestycji Wielicka Garden. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje mieszkanie w inwestycji Modern House - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na IV piętrze V-piętrowej inwestycji Modern House z 2018 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje stylowy apartament dwupokojowy na Zabłociu! Nieruchomość: apartament zlokalizowany jest na parterze IV piętrowego budynku przy ul. Wałowej - Zabłocie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasińskiego

Prokocim,Kraków

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojwe mieszkanie z aneksem po remoncie w pełni wyposażone.Pokój ;wersalka 2-osobowa,szafa,stolik pod tv,sypialnia łózko z materacem, szafa ubraniowa,biurko, regał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Dzielnica V Krowodrza,Kraków

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje nowoczesny apartament w inwestycji ny Residence! Nieruchomość: apartament zlokalizowany na VIII piętrze X piętrowego apartamentowca przy ul. Wrocławskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasnogórska

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2. Oddane do użytku zostało w 2019r, mieszkanie położone w bloku na nowym, eleganckim osiedlu w Bronowicach. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żułowska

Prądnik Czerwony,Kraków

1 850 zł75 m² 24,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami i ogrodem! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze piętrowego domu przy ul. Żułowskiej - Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czerwone Maki

Czerwone Maki,Kraków

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest 2 pokojowe, z pięknym widokiem na panoramę miasta. Z każdego pokoju jest oddzielne wyjscie na balkon. Mieszkanie jest wyposażone w sprzęt energooszczędny :zmywarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Stradom,Kraków

4 150 zł50 m² 83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: dietla. Nieopodal Orzeszkowej, paulińska, sukiennicza, świętego Stanisława, augustiańska, koletek, smocza. Przystanek mpk 1 min pieszo ,orzeszkowej" (tramwaj: 17, 18, 22, 52, 62) opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieńczycka

Czyżyny,Kraków

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu piękne, nowoczesne i komfortowe, mieszkanie znajdujące się na 5 poziomie w sześciopiętrowym nowo oddanym bloku. Mieszkanie wynajmowane po raz pierwszy! W ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotlarska

Grzegórzki,Kraków

1 750 zł30 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Kotlarskiej obok Ronada Grzegórzecka mieszkanie o powierzchni ok. 30 m2 składa się z : *łazienki z prysznicem, pralka *przedpokoju z dużą szafą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Złocień

Złocień,Kraków

1 100 zł38 m² 28,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 38m 2 w Krakowie, osiedle Złocień. Mieszkanie znajduje się w na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku. Składa się z : sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworska

Dębniki,Kraków

1 990 zł52 m² 38,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie 52m2, w nowoczesnym apartamentowcu z 2015 roku. Mieszkanie jest duże i przestronne, zawiera również dwa balkony, jeden klasyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jacka

Zakrzówek,Kraków

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe gdzie można się tu poczuć jak na wsi: cisza i spokój, mnóstwo zieleni i ładne widoki. A przy tym blisko centrum. Mało smogu - w pobliżu kanału wentylacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Zakrzówek,Kraków

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie - dwie sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym. W każdym pokoju znajduje się miejsce do spania. Wszystkie pokoje umeblowane. Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Conrada

Bronowice Wielkie,Kraków

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: nieopodal Ikei,Conrada,Radzikowskiego opis: dwupokojowe, komfortowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej okolicy, szybki dojazd na lotnisko, jak tez do centrum miasta. Usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Nowa Huta,Kraków

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: w pobliżu Osiedle Złotego Wieku, jancarza, wawelska, pińczowska, łęczycka, czarnoleska, nieszawska. 2 minuty pieszo do przystanku mpk ,miśnieńska" (tramwaj: 9, 14, 16, autobus: 123,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pszona

Rakowice,Kraków

1 600 zł68 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy państwu przestronne, jasne, umeblowane mieszkanie na wynajem. W ofercie są 2 pokoje w cenie 1600 zł. W jednym z trzech pokoi zamieszkuje lokator. Opcja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Grzegórzeckiej dzielnica Grzegórzki. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Wiślane Tarasy, blok oddany do użytku w 2016 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kraków,małopolskie

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Without intermediaries Comprehensively I do not cooperate with real estate offices Comprehensively for rent, the 44m2 apartment is located in the attic of a two-storey terraced building in the city.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XVIII Nowa Huta

Dzielnica XVIII Nowa Huta,Kraków

1 850 zł75 m² 24,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentuję Państwu duże, urokliwe trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze w okolicy Placu Centralnego. Dookoła mnóstwo zieleni: łąki Nowohuckie, wyśmienite miejsce dla sympatyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowy apartament na południu Krakowa! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze V - piętrowego budynku apartamentowego przy ul. Lubostroń - Ruczaj!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 70 mkw z 3 niezależnymi pokojami oraz osobną kuchnią. Mieszkanie mieści się w bloku z 2008 r. przy ul. Kobierzyńskiej na 1 piętrze. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bronowicka

Bronowice Małe,Kraków

1 150 zł22 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: w pobliżu ulic: bronowicka, piastowska, podchorążych W pobliżu przystanki: jadwigi z Łobzowa, młodej Polski Do wynajęcia kawalerka położona na 1 piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Kraków

1 650 zł51 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu odświeżone mieszkanie z dodatkowym systemem zabezpieczającym! Mieszkanie piękne, eleganckie w naprawdę niskiej cenie, dające wysoki komfort i wygodę, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 900 zł54 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta przedstawia nowy, czteropokojowy apartament o powierzchni 54m2 w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Krowodrza, w okolicy takich ulic, jak: oboźna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: limanowskiego,Dąbrowskiego,Dekerta Prezentuje Państwu fantastyczną, nową w pełni wyposażoną kawalerkę z antresolą w Podgórzu. Mieszkanie duże,przestronne,idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Dębniki,Kraków

1 600 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz piękna kawalerka o powierzchni 30 m2 na osiedlu Bunscha Park! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na parterze nowego bloku na osiedlu Bunscha. W okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwone Maki

Czerwone Maki,Kraków

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, umiejscowione na 4 piętrze, pięciopiętrowego bloku. Mimo niewielkiej powierzchni, mieszkanie ma bardzo dobry rozkład dzięki czemu wydaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Dębniki,Kraków

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu duże, przestronne 3-pokojowe mieszkanie 58m2, położone w starej klimatycznej kamienicy z 1930 roku. Obok kamienicy znajduje się ogród, gdzie można rozpalić grilla. Latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krowoderska

Kleparz,Kraków

2 300 zł96 m² 23,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje piękne duże mieszkanie na wynajem przy ul. Krowoderskiej, dzielnica Kleparz. Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana, ścisłe centrum Krakowa, do rynku kilka min. pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na I piętrze II-budynku mieszkalnego z 2006 roku przy ul. Glogera - Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bujaka

Kurdwanów,Kraków

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: w pobliżu ul.Witosa i Herberta. Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie na Kurdwanowie usytuowane na parterze w bloku z 2005 roku. Mieszkanie zabezpieczone.