dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 678 ogłoszeń

473 000 zł35 m² 13 514,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Nowa- huta os. Na Stoku 1 pokojowe po generalnym remoncie Oferujemy na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na wysokim parterze w 3 piętrowym ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł65,28 m² 16 161,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jasne i ustawne 4 pokoje | Balkon | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 118 364 zł55,64 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa - Wyjątkowa inwestycja willi miejskich - klucze do odbioru! zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł45,80 m² 15 043,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 46 m2 znajdujące się przy ulicy Konopczyńskiego w Krakowie. * 5 piętro ( winda w budynku) * balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

679 000 zł45 m² 15 088,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Kordiana ( Kurdwanów) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 652 616 zł87,44 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny apartament z ogrodam | Wola Justowska 87 101 m | ogród do 125 m | dostępne od zaraz 0% prowizji dla Kupującego. Prezentowana oferta dotyczy nowoczesnej, kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

796 026 zł51,69 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w kameralnej inwestycji na Prądniku Czerwonym. I podatku pcc! Inwestycja obejmująca zaledwie 43 mieszkania. Lokalizacja zapewnia doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł87 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje do sprzedaży mieszkanie w Krakowie na Starym Mieście przy ul.Kremerowskiej. Mieszkanie znajduje się na 2gim piętrze w 4-o piętrowej kamienicy (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 096 199 zł60,51 m² 18 116 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł62 m² 19 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

NA sprzedaż prezentuję mieszkanie zlokalizowane w samym centrum krakowa przy ulicy karmelickiej 64. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 położone jest na drugim piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł47,20 m² 26 906,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo | Balkon | Garderoba | Świetna lokalizacja Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Kraków - Grzegórzki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł123 m² 20 325,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Kraków krowodrza/łobzów, ul. Sienkiewicza, królewska Proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 122,4 m2 położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - LOFT - OPEN SPACE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ MIESZKANIE DO.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł49,52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł72 m² 24 444,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży stan deweloperski - mieszkania gotowe do indywidualnej aranżacji lub z wykończeniem w różnych metrażach i na różnych piętrach. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 090 zł65,70 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł51,64 m² 16 653,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kurdwanów, ul. Kordiana. Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51,64 m2 z osobną kuchnią i dużym balkonem. Mieszkanie narożne, rozkładowe, na 4 piętrze w 6 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł66 m² 15 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 66 m2 znajdujące się w Krakowie przy ul. Chmielna, w dzielnicy Kurdwanów. English below Mieszkanie w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł176 m² 27 272,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1833

Ciekawa oferta sprzedaży mieszkania W samym sercu krakowa. Mieszkanie 3-pokojowe O powierzchni 176 M2 położone na ul. Szewskiej. Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu to klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 426 zł84,29 m² 13 826,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje, 2 łazienki, dodatkowo pralnia i aż 2 ogródki! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Prądnik Biały to szybko.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł133 m² 36 466,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament z widokiem na Wisłę, wawel i Forum - Ludwinowska 11, kraków Na sprzedaż jedyny w swoim rodzaju, dwupoziomowy apartament położony w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł65,70 m² 11 872,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji. Annderson Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu, zlokalizowane na pierwszym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł41 m² 22 658,54 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 41 m . Lokal zlokalizowany jest na szóstym piętrze w budynku z 2022 r. z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł36,18 m² 17 689,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,18 m2 mieszczące się w kameralnej inwestycji na Ruczaju przy ulicy Raciborskiej 6. Nowoczesny budynek z 2020 roku, mpec, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 911 zł47,51 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup zwolniony Z podatku pcc dla biura Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47.51 m , położone na parterze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł48,26 m² 12 619,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł21 m² 22 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wykończona kawalerka o powierzchni 21 m, zlokalizowana w centralnej części Krakowa Grzegórzki, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Mogilskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 660 zł39,70 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,70 m z balkonem 3,96 m , znajdujące się w prestiżowej inwestycji Portowa od Casa Feliz. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 848 zł28,23 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim - możliwość aranżacji na 2 pokoje | ogródek Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,23 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł54,91 m² 16 845,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 360.00 zł; Budynek: cegła, kamienica wyremontowany/ocieplony; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon, duża piwnica; W pobliżu: Błonia, bulwary, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , z dwoma balkonami, zlokalizowane przy ul. Klimeckiego, zabłocie - jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55,09 m² 11 599,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 55,09 m2 Szukasz mieszkania, które możesz wyremontować pod siebie? Potrzebujesz mieszkania dla rodziny? Cenisz sobie długie spacery po parku oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 000 zł50 m² 14 660 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 50 m | Osiedle Piastów | I piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 427 zł36,83 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł79,73 m² 15 050,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe | 79,73 m | Prądnik Biały, ul. Chełmońskiego Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,73 m , położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł84 m² 32 023,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Na sprzedaż oferujemy apartament o metrażu 83,87 m2 w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Cena: 2 690 000 zł. Apartament został wykończony w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 872 zł38,11 m² 20 384,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026