dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 678 ogłoszeń

Rynek pierwotny

687 138 zł48,39 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 986 zł43,26 m² 15 325,61 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

957 015 zł68,85 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Cube Garden nowoczesne osiedle z charakterem | Kraków, ul. Gryczana Nowoczesność. Komfort. Przestrzeń. Witaj na Osiedlu Cube Garden miejscu, w którym nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

1 014 900 zł52,45 m² 19 349,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, kupujący nie płaci 2% podatku pcc! - oszczędność 22 tyś. Pln! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,45 m2 w cichej i zielonej okolicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

951 450 zł63,43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,43m z dwoma balkonami, znajdujące się w przy ul. Łepkowskiego na Prądniku Czerwonym. Trójstronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł55 m² 22 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (7,81 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 822 zł48,43 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł34,50 m² 19 420,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wyjątkowe mieszkanie w sercu krakowskiego Kazimierza ul. Starowiślna Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł66,54 m² 13 675,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji. Dobry dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych, uczelnie, duże korporacje. Trzy niezależne pokoje. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 398 zł61,68 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 904 zł60,62 m² 13 673,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł73,99 m² 21 083,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Do sprzedania ustawne, trzy pokojowe mieszkanie koło Jubilata Położone na czwartym piętrze w zadbanej kamienicy z windą, przy ulicy Krasińskiego. Mieszkanie ma 73,99 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł42,96 m² 18 133,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 pokoje | 42,96 m | balkon | 2 piętro | piwnica | Stare Podgórze | kamienica i mieszkanie po remoncie z wykończoną kuchnią oraz łazienką. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,80 m² 14 525,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Parter, 2 pokoje, dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,8m2 zlokalizowane na Klinach - ul. Zaporoska. Lokal usytuowany jest na parterze, niskiego bloku ( 3piętra),.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60 m² 13 316,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60m , położonego w doskonale skomunikowanej dzielnicy Podgórze Duchackie, przy ul. Walerego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

931 890 zł58,58 m² 15 907,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na Zabłociu Zakończenie budowy - IV kw. 2026r. ani podatku pcc 2%. Inwestycja: ta wyjątkowa inwestycja, która powstaje w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 914 zł57,67 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 130 zł52,27 m² 13 451,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,47 m² 15 372,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. M. Bobrzeckiej (żabiniec) mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 10 piętrowym zadbanym budynku z windą Dobrze doświetlone.z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 864 zł46,46 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł108 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i cichego mieszkania Frontowe mieszkanie jest na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 108 m, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł34,01 m² 17 318,44 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Podedworze 13, która powstała z myślą o ludziach takich jak Ty - poszukujących miejsca idealnego na szczęśliwy dom. Mieszkanie o powierzchni 34.01 m2, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49 m² 13 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zarezerwowane Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, podgórze Duchackie, ul. Kordiana 62 oferta na wyłączność Możliwy zakup na kredyt Dwustronne mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł71,50 m² 17 692,31 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż jedyne w swoim rodzaju mieszkanie w apartamentowcu z 2018 roku na zamkniętym osiedlu, gotowe do wejścia wraz z miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł46 m² 17 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie premium o powierzchni aż 46 m znajdujące się na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł36,06 m² 19 966,72 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w dzielnicy Zabłocie. Niewątpliwie najważniejszą zaletą jest lokalizacja - ścisłe centrum Krakowa, ul. Ślusarska 5. Mieszkanie o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł29,10 m² 14 432,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

***rezerwacja*** Kawalerka 29 m w zielonej okolicy świetna lokalizacja tuż przy Parku Tysiąclecia Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,1 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł21,83 m² 32 020,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Polecamy mieszkanie typu studio! 1 - Pokojowe 21,83 m2 - stare miasto - ul. Św. Gertrudy Kamienica z 1890 roku po gruntownej rewitalizacji zgodnie z wymogami konserwatorskimi, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 009 000 zł75,64 m² 13 339,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

English below Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w jednym z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych rejonów Krakowa Starym Podgórzu. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł39,16 m² 19 382,02 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 39,16 m2 zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny. Lokal mieszkalny jest gotowy do odbioru na już! Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29 m² 15 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 1-pokojowе mieszkanie przy ul. Borkowskiej 15b Układ mieszkania obejmuje: salon z otwartą kuchnią Łazienka z wanną, toaletą, umywalką, bidetem Przedpokój Balkon 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 396 zł37,89 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł51,60 m² 13 740,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Podgórze Duchackie kurdwanów ul. Wysłouchów - 51,6m2 / 2 pokoje + balkon we speak engish Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 900 zł72 m² 15 012,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz rodzinnego mieszkania, w którym logistyka sama się układa? To wejdźmy w to razem. Nowe / rok budowy 2024 / stan deweloperski na 1. piętrze z widokiem. 4 pokoje, 72 m , dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł68,10 m² 16 152,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Мы говорим на русском языке и с радостью поможем Вам в покупке этой недвижимости! Piaszczysta -.

Szczegóły ogłoszenia

956 297 zł37,21 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wykończonego w wysokim standardzie mieszkania typu studio o powierzchni 37,21 m2 w idealnej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł75 m² 12 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ładne, zadbane 3-pokojowe prądnik czerwony lokalizacja, budynek Prezentujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku przy ulicy Jezuitów na Prądniku Czerwonym. Budynek z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł42 m² 14 023,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwa pokoje w bardzo dobrym stanie! Balkon i garaż podziemny! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż w rejonie Kliny-Zacisze. W pobliżu park przy forcie "borek" oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania z wygodnym układem, to tutaj masz klasykę, która się broni: 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, balkon, osobne wc oraz piwnica. Dodatkowo mpec (ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 218 zł35,25 m² 15 438,81 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lea spot - nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji W sercu krakowa Centrum biznesowe | Prestiżowa lokalizacja | Nowoczesna przestrzeń | Topowa inwestycja W centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł22,60 m² 21 018 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem w perfekcyjnej lokalizacji Krakowa. Obok krakowskie Błonia oraz Bulwary Wiślane. Stare miasto/salwator. Lokalizacja: ul. Władysława Syrokomli 18,.