dowolna

Mieszkania z prawem własności Kraków - Lista ofert

5 680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 680 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 679 760 zł93,32 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja ukończona. Ostatnie mieszkania gotowe do odbioru! Piękne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 93,32 m2 z tarasem ok. 20 m2! Wysoka jakość wykonania, dbałość o detale.

Szczegóły ogłoszenia

2 133 000 zł133,35 m² 15 995,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Super lokalizacja przy Plantach, przestronne, gotowe do wprowadzenia (english version below, нижче наведено опис українською мовою) Nowa oferta, wkrótce więcej zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 490 zł44,67 m² 15 121,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł50 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokoje do wejścia. Garaż i 10 mkw. balkonu! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy ul. Szuwarowej w sąsiedztwie Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

685 908 zł40,44 m² 16 961,13 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle - odbiór W III kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado - ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,50 m² 12 882 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę dwupokojowego mieszkanie w dzielnicy Podgórze. Zarówno mieszkanie, jak i cała kamienica (elewacja, klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,85 m² 13 091,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w Krakowie - Nowa Huta, os. Szkolne. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku mieszkalnym z 1956.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł83 m² 15 048,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Inwestycyjny majstersztyk 6 niezależnych pokoi przy ul. Rzeźniczej! Szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia po zakupie będzie dla Ciebie pracować? A może potrzebujesz ogromnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł49,60 m² 13 790,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Nowa Huta, ul. Klasztorna - 2 poziomowe - 3 pokoje / 49,6m2 ( powierzchnia użytkowa ) + komórka lokatorska + ogrodzony duży parking / nowe budownictwo Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł63,64 m² 15 399,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,64 m, położone na 6. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Wybickiego w Krakowie. Nieruchomość łączy komfortowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł104 m² 12 211,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Duże 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem oraz 2 garderobami na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej z rozwiniętą infrastrukturą! Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 970 zł46,41 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 46,41 m2 w nowej inwestycji o podwyższonym standardzie i przemyślanym rozkładzie mieszkań. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,50 m² 12 881,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę mieszkania 3-pokojowego na sprzedaż o powierzchni 46,5m2, położonego na Osiedlu Józefa Strusia, w doskonale skomunikowanej krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 000 zł22,62 m² 23 695,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wykończone lokale o pow. 22,62mkw (2 pokoje z kuchnią 20,67 + łazienka 1,95) na III i ivp. z balkonem o pow. 7,63. Ekspozycja płn-wsch. Są też dostępne komórki (2,4-3,8 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

723 000 zł63,70 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokojowe mieszkanie na parterze, z logią. Kraków, osiedle Na Kozłówce. 63,70 m2 w księdze wieczystej w tym: 58,70 powierzchnia użytkowa 5 m2 przynależna piwnica Własność.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,50 m² 13 314 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m , w świetnej lokalizacji, przy ul. Duża Góra w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł81 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Sadurscy przedstawia na sprzedaż apartament 81m2 w Bonarka Living Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w budynku z 2023 r. Idealnie sprawdzi się pod inwestycję lub dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł120,54 m² 17 836,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 511 016 zł90,48 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura | Kameralne budynki | Zieleń i strefy relaksu | Świetna komunikacja | Ostatnie Piętro *****.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 928 zł47,89 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 077 zł41,91 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! Vibe Home ma niezwykłą przyjemność przedstwić Państwu 2-pokojowe mieszkanie 42 m w stanie deweloperskim, na 1 piętrze w inwestycji Murapol.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 000 zł67,73 m² 25 321,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament z dwoma ogródkami na Woli Justowskiej - wysoki standard, gotowy do zamieszkania Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 67,37 m w prestiżowej inwestycji Emaus Garden przy ul. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł29 m² 18 241,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem inwestycyjnym. Fantastyczna lokalizacja, dobry dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych, uczelnie, duże korporacje. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem oraz garderobą o powierzchni aż 60 m w bardzo dobrej lokalizacji w centrum - ul.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł57 m² 14 035,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Nowej Huty - os. Centrum A. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł45,89 m² 12 835,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Emmerson oferuje: mieszkanie 3 pokojowe w budynku z windą. Okna z wyjściem na balkon skierowane na zachód lub wschód. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów, w południowo - wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kraków, podgórze - ul. Wielicka - dwupokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, po remoncie, blok z 2013r. Opis mieszkania Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,61 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł35,50 m² 13 943,66 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja - umowa przedwstępna 2 pokoje 35 m | 10 piętro | panoramiczny widok | Osiedle Kazimierzowskie | Kraków Jasne i przytulne | świetne pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 299 250 zł132,50 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowy apartamant | taras na dachu 70 m Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | 2 poziomy | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Apartament z jednym z najlepszych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł38,40 m² 24 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję apartament jednopokojowy o metrażu 38,4 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Justowska / Zwierzyniec. Inwestycja River Lane została wybudowana przez znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 052 320 zł194,32 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Luksusowe apartamenty W sąsiedztwie bulwarów wiślanych Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł57 m² 14 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w zielonej i spokojnej części Krakowa Prokocim Stary, przy ul. Snycerskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 245 280 zł72,40 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura | Kameralne budynki | Zieleń i strefy relaksu | Świetna komunikacja ***** inwestycja: bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54 m² 12 037,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 54 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji. Trzy niezależne pokoje z możliwością wydzielenia czwartego zapewniają elastyczność.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł36,17 m² 14 901,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w Krakowie na Klinach. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym z 2020 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł40,44 m² 14 713,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł121,89 m² 16 326,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 122m2, ul. Kremerowska, stare Miasto. > oferta na wyłączność < prezentujemy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 121,89 m przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 458 000 zł71,82 m² 20 300,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament / 71,8 M2 / 4 pokoje / 3 piętro / żabiniec / umeblowane / komórka lokatorska kto może zamieszkać Apartament jest idealne dla rodziny z dziećmi 2+3, osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł71,45 m² 12 022,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 71,45 m , idealnego dla rodziny, zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Borkowskiej 27C.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł73 m² 17 123,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Kraków Nowa Huta os. Centrum D 73 m Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73 m zlokalizowane na drugim piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł92,15 m² 13 130,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament 92 m przy Parku Krajobrazowym - ul. Starego Dębu Na sprzedaż przestronne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych.