dowolna

Mieszkania umeblowane Kraków - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

4 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 163 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

789 000 zł43,75 m² 18 034,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - gotowe do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni niespełna 44 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42,68 m² 82,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,68 m , Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie., przy użyciu materiałów bardzo dobrej jakości. Wszystkie meble wykonane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł77,43 m² 17 422,19 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Komfort i styl blisko centrum | Lokum Vista | 4 pokoje z ogródkiem i miejscem postojowym | 77 m - Wola Duchacka, ul. Walerego Sławka Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł46,47 m² 22 702,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | widok na Wisłę | top lokalizacja Zabłocie Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,47 m , położone na ostatnim, 7. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w zielonej i spokojnej części Kraków - dzielnica Bieżanów-Prokocim, przy ul. Barbary. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł94,31 m² 10 592,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż przestronne mieszkanie 94,31 M 2 | 4 pokoje | 3 balkony | strych | miejsce postojowe N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł57 m² 15 771,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie 57 m w Krakowie, łagiewnikach Mieszkanie na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z 2009 roku, jest winda. Salon: 17,5 m Sypialnia: 15 m Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Bezpośrednio! Z prywatnym miejscem postojowym w cenie! Do wynajęcia przytulny, widokowy, dwupokojowy apartament o wysokim standardzie w pełni umeblowany oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka Z balkonem, krowodrzana wynajem N20 Nieruchomości oferuje na wynajem jasną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33 m . Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł148 m² 15 878,38 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Najwyżej położony apartament Z panoramą krakowa 16. najwyższe piętro | 148 m powierzchni mieszkalnej | Widok na trzy strony świata Są nieruchomości dobre. Są nieruchomości wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł93,57 m² 16 020,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mint Property oferuje na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na kameralnym Osiedlu 7 Życzeń (bronowice wielkie/prądnik Biały). Najważniejsze cechy nieruchomości: - metraż: 94.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37,64 m² 17 268,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,64m2 mieszczące się w kameralnej inwestycji na Ruczaju przy ulicy Czerwone Maki 43. Nowoczesny budynek z 2018 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Ruczaj - jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu pełna infrastruktura Carrefour, żabka, lewiatan, rossmann, apteki, piekarnia, pasaż Ruczaj, fryzjerzy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą, znajdującego na ogrodzonej i zagospodarowanej działce przy ulicy Zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł63 m² 13 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na wysokim parterze w budynku przy ulicy Jana Sas Zubrzyckiego 10. Inwestycja: budynek posiada udogodnienia dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,09 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie położone na 2 piętrze budynku przy ulicy Piltza 38 na krakowskim Ruczaju. Budynek w którym znajduje się lokal to VI etap inwestycji Osiedle Piltza.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niedrogie 2 osobne pokoje / blisko Centrum Od 1 lipca Komandosów / os. Podwawelskie Wynajmę przestronne mieszkanie 41 m 2 osobne pokoje - 19 m - 10 m 2 piętro - umeblowane - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł36,50 m² 14 219,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, nowa Huta, os. Na Skarpie 9 oferta na wyłączność Możliwy zakup na kredyt Klimatyczne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 36,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,50 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe mieszkanie położone na 1 piętrze budynku przy ulicy Piltza 38 na krakowskim Ruczaju. Budynek w którym znajduje się lokal to VI etap inwestycji Osiedle Piltza położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie + lokalizacja Oferujmy na wynajem nowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na parterze budynku z 2021 roku przy ulicy Piltza 38 w Krakowie, dzielnica Ruczaj. Budynek stanowi VI.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka - ruczaj - obozowa - blisko do kampusu Do wynajęcia kompaktowa, przytulna kawalerka o pow. 28m2 położona na drugim piętrze w kameralnym, niewysokim bloku przy ul. Obozowej -.

Szczegóły ogłoszenia

732 000 zł47 m² 15 574 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pok/ 47 m 2/balkon/ oś.Podwawelskie/ul.Słomiana Agencja Nieruchomości Optima prezentuje 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m 2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje/ 47 m2/ Grzegórzki/ Dąbie / ul. Bajeczna Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Super lokalizacja!. Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 46,93.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł168 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 5-pokojowego apartamentu o powierzchni 168 m w budynku z 2025 roku w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł38,67 m² 18 619,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowe do wejścia mieszkanie z antresolą tuż obok Zakrzówka! 38,67 m | ul. Zakrzowiecka 31a. Szukasz nowoczesnego mieszkania, z którego okien widać zieleń, a po pracy możesz.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł30,42 m² 20 348,45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania wspaniałe 2 pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji citi vibe przy ul. Myśliwskiej 66 C w Krakowie. Mieszkanie składa się z: -salon z aneksem kuchennym (z.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł55,78 m² 16 116,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze w 6 piętrowym bloku z 2018 r. o powierzchni 55,78 m , z ogródkiem, położone w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58,30 m² 46,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe/balkon/garaż Do wynajmu mieszkanie położone na drugim piętrze w kameralnym budynku na Ruczaju. Bardzo ciche i ciepłe, o korzystnym rozkładzie. Wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w dzielnicy Bronowice, na Os. Widok, w bloku przy ul. Na Błonie 13b. Mieszkanie ma powierzchnię 46m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciepłe i słoneczne mieszkanie z balkonem i garażem Możliwość domeblowania Oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia przy.

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł45,31 m² 14 478,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży mieszkanie 45,3m2 na ulicy Kordiana 60

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o wysokim standardzie, pow. 33 m z jedną sypialnią, klimatyzacja, balkon, ostatnie piętro, całodobowa ochrona w prestiżowej inwestycji steam park w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł31,60 m² 17 721,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,6 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Topolowej. To doskonałe rozwiązanie dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54 m² 13 870,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Kraków | Krowodrza Górka | ul. Krowoderskich Zuchów | 54 m | 3 pokoje | balkon typu loggia Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł37 m² 24 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, 37m2, ul. Lema, kuchnia z oknem, ekspozycja południowa, aktualnie wynajmowane krótkoterminowo. Czynsz 500zl Miejsce postojowe na parterze, widoczne z mieszkania 50 000zł Po.

Szczegóły ogłoszenia

487 500 zł32,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na ul. Montwiłła Mireckiego 9/2, dzielnica Borek Fałęcki blisko Zakopianki, południe Krakowa. Mieszkanie usytuowane jest w kamienicy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł97,39 m² 18 482,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 z antresolą 37,39 m2, położone w rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Dębniki, przy ul. Kobierzyńskiej. -> Taras na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia nowe, mieszkanie 1-pokojowe, które znajduje się przy ul.Halszki w Krakowie - dzielnica Kurdwanów/Podgórze Duchackie. Mieszkanie posiada 36 m2 i znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł58 m² 14 828 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje/ 58 m2/balkon/ oś.Podwawelskie/ul.Słomiana Agencja Nieruchomości Optima prezentuje 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m 2 usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł20 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 20 m , usytuowane na pierwszym piętrze w okolicy ulic: lea , Kijowskiej, królewskiej w Krakowie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł81,85 m² 19 535,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 81,85 m2 wykończony w standardzie premium z widokowym tarasem o powierzchni 77,35 m2 oraz 3 miejscami postojowymi i komórka.