dowolna

Mieszkania umeblowane Kraków - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

4 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 165 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 438 650 zł103,50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego 4-pokojowego apartamentu (z opcją wydzielenia 5-go pokoju) tuż przy pięknym Parku Jerzmanowskich i ul. Wielickiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 459 000 zł58,39 m² 24 987,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam widokowe, 3-pokojowe mieszkanie na Masarskiej 8 / ostatnie piętro / miejsce garażowe, z balkonu widok na Wawel. Tylko w naszym Biurze, mamy klucze do nieruchomości. Do sprzedaży mam.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł43,75 m² 18 034,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - gotowe do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni niespełna 44 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł52 m² 17 307,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kraków, stare Miasto al. 29 Listopada 39 Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy Al. 29 listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

510 000 zł36 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł47,79 m² 18 204,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje Z balkonem na ul. J. Conrada - krowodrza Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja pd) o pow. 47,78 m2 zlokalizowane na 2 piętrze nowego bloku z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł46,47 m² 11 620,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Kraków ul. Wielicka 91 46,47 m | 5. piętro | brak windy | komórka 7 m | czynsz ok. 560 zł Zapraszam na prezentację posiadam klucze do nieruchomości. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,40 m² 11 342,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kraków Nowa Huta os. Stalowe 48,4 m Nieruchomość: przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,4 m , usytuowanego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł80 m² 13 737,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuje na sprzedaż ofertę mieszkania na parterze w budynku dwupiętrowym o powierzchni 80 m2 z piwnicą, z ogrodem, balkonem oraz przynależnym garażem. Powierzchnia mieszkania 80.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł57 m² 15 771,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie 57 m w Krakowie, łagiewnikach Mieszkanie na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z 2009 roku, jest winda. - salon: 17,5 m - Sypialnia: 15 m -.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł60 m² 19 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Zamieszkaj lub zainwestuj w miejscu, które zachwyca od progu! To unikatowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z końca XIX wieku łączy w sobie wszystko, co w krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Blisko sklepów, usług I komunikacji. Mieszkanie na ulic wrocławskiej. Ulica Wrocławska i jej okolica tętnią życiem i mają wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Od licznych sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł66,74 m² 18 504,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,74 m , położone przy ul. Kazimierza Wielkiego 118 w Krakowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w apartamentowcu oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł55,30 m² 19 873,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

[english below] Kazimierz | 55,3 m | 2 pokoje | II piętro | Bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu krakowskiego Kazimierza przy ul. Krakowskiej, w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł31,43 m² 24 976,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Augustiańska Residence, w samym sercu krakowskiego Kazimierza jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka Z balkonem, krowodrzana wynajem N20 Nieruchomości oferuje na wynajem jasną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 33 m . Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Bezpośrednio! English version below. Ми говоримо українською! Do wynajęcia przytulny, widokowy, dwupokojowy apartament o wysokim standardzie w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł65,97 m² 13 021,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Płaszowa - idealnego miejsca dla rodziny, inwestora czy osoby ceniącej sobie dogodny dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł54,10 m² 14 787,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyobraź sobie, że zaczynasz dzień od kawy na własnym tarasie. Wychodzisz z salonu prosto do ogrodu. Cisza. Zieleń. Spokój. Nie słyszysz miasta słyszysz ptaki. Dzieci mają przestrzeń do zabawy.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł39,99 m² 14 728,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Klimatyczne mieszkanie z widokiem, które zachwyca każdego dnia ulica witosa -kurdwanów nowy podgórze duchackie, 1.5 POKOJU Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu: Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł31,38 m² 17 813,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kraków Bronowice Wielkie - ul. Stawowa kawalerka z ogrodem i naziemnym miejscem postojowym. Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł29,55 m² 22 978 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Prestiżowe mieszkanie na urokliwym kazimierzu N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5m2 z antresolą zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu, ul. Brzozowa.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł94,31 m² 10 592,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż przestronne mieszkanie 94,31 M 2 | 4 pokoje | 3 balkony | strych | miejsce postojowe N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł82 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dębniki - ludwinów - ulica na ustroniu 82 M2 - 3 pokoje - tarasy 65 M2 - garaż Do wynajęcia piękny apartament w nowoczesnym budynku z 2023 roku w świetnej lokalizacji nieopodal Wawelu. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,64 m² 17 199,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kraków Górka Narodowa ul. Stefana Banacha dwupokojowe mieszkanie z loggią, miejscem postojowym i komórką lokatorską Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł43 m² 18 023,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej - Płaszów. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2025 roku. Blok posiada windę.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł68,95 m² 17 984,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Styl, komfort i zieleń - wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z loggią i ogródkiem | Aleja Pokoju 81e Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesny design łączy się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,11 m² 12 454,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ta oferta to prawdopodobnie dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zamieszkać w 2-pokojowym mieszkaniu z dużymi ustawnymi pokojami, jasnym wnętrzem oraz dostęp do komfortowego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł48,09 m² 21 314,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 48 m2 zlokalizowane na 4 piętrze budynku znajdującego się w Krakowie na ul. Romanowicza. Na powierzchnię 48,09 m2 składają się: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł23,39 m² 19 196,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Gotowiec inwestycyjny - zysk od pierwszego dnia zakupu Sprzedam w pełni wyposażony lokal typu studio o powierzchni 23,39 m , położony na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł43,70 m² 14 989 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m2 przy ul. Sołtysowskiej w Krakowie. Idealne jako gotowiec inwestycyjny lub mieszkanie na start. Rozkład I powierzchnia (43,7.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niedrogie 2 osobne pokoje / blisko Centrum Od 1 lipca Komandosów / os. Podwawelskie Wynajmę przestronne mieszkanie 41 m 2 osobne pokoje - 19 m - 10 m 2 piętro - umeblowane - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł99,82 m² 6 802,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie położone na 2 pietrze domu jednorodzinnego w Krakowie. Mieszkanie składa się z: 1. Salon z wyjściem na przestronny balkon (18,61m2) 2. Sypialnia (14,65m2) 3. Druga.

Szczegóły ogłoszenia

732 000 zł47 m² 15 574 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pok/ 47 m 2/balkon/ oś.Podwawelskie/ul.Słomiana Agencja Nieruchomości Optima prezentuje 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m 2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł36,50 m² 14 219,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, nowa Huta, os. Na Skarpie 9 oferta na wyłączność Możliwy zakup na kredyt Klimatyczne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 36,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard- mieszkanie Z miejscem postojowym na kameralnym osiedlu przy ulicy smętnej 7 W krakowie wynajmie właściciel Mieszkanie o metrażu 40 m2 i wysokości pomieszczeń 3,20.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł63 m² 13 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na wysokim parterze w budynku przy ulicy Jana Sas Zubrzyckiego 10. Inwestycja: budynek posiada udogodnienia dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie + lokalizacja Oferujmy na wynajem nowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na parterze budynku z 2021 roku przy ulicy Piltza 38 w Krakowie, dzielnica Ruczaj. Budynek stanowi VI.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Ruczaj - jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu pełna infrastruktura Carrefour, żabka, lewiatan, rossmann, apteki, piekarnia, pasaż Ruczaj, fryzjerzy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą, znajdującego na ogrodzonej i zagospodarowanej działce przy ulicy Zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37,64 m² 17 268,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,64m2 mieszczące się w kameralnej inwestycji na Ruczaju przy ulicy Czerwone Maki 43. Nowoczesny budynek z 2018 roku,.