dowolna

Mieszkania Kraków ul. Petrażyckiego

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 249 000 zł108 m² 11 564,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament czteropokojowy o metrażu 108 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Dębniki / Opatkowice. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 000 zł105 m² 11 561,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Rodzinne mieszkanie | 97,67 m2 | 2 poziomy | Kameralne osiedle | Opatkowice Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 97,67 m , położone na kameralnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Kraków, swoszowice, ul. Petrażyckiego - 2 pokoje / 49,5 m2 + oddzielna kuchnia + balkon typu loggia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego przestronnego 2 - pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2012 roku przy ul. Petrazyckiego. Parking za szlabanem. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 214 000 zł105 m² 11 561,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowy apartament dla rodziny W zielonych opatkowicach Rekuperacja | 5 pokoi | Osiedle zamknięte | Jasne wnętrze | Dla rodziny | Cisza i spokój | dobry dojazd do centrum Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł55,24 m² 15 115,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stylowy apartament z klimatycznym ogrodem na południu Krakowa gotowy do zamieszkania Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje wyjątkowy, parterowy apartament z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł81,24 m² 10 709,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa, niższa cena - oferta ważna tylko do 15.maja! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie / inwestycja Petrażyckiego residence / miejsce parkingowe naziemne Możliwość wydzielenia dodatkowych 2 pokoi Do.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł70,83 m² 11 986,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Opatkowice, ul. Petrażyckiego - eleganckie, komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 70,83 m2 z dużym balkonem i możliwością zakupienia garażu. Oferta na wyłączność - dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie dwukondygnacyjne w nowej inwestycji przy ulicy Petrażyckiego w Krakowie. Lokal w stanie deweloperskim, gotowy, po odbiorze - idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł69,06 m² 11 280,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji przy ulicy Petrażyckiego w Krakowie. Lokal w stanie deweloperskim, gotowy, po odbiorze - idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

828 600 zł55,24 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament z ogrodem nowoczesny styl i komfort w sercu Opatkowic! Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje stylowy apartament z elektrycznym kominkiem i ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł82,59 m² 14 396,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie w zielonej części Krakowa! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Petrażyckiego , w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł82,59 m² 54,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie w południowej części Krakowa! Na wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Petrażyckiego , w zielonej i spokojnej części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł69,06 m² 11 280,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Petrażyckiego

Opatkowice,Kraków

1 200 000 zł83 m² 14 529,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym mieszkaniu idealnym dla rodziny? Ta wyjątkowa propozycja może spełnić Twoje oczekiwania! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Petrażyckiego

Opatkowice,Kraków

650 000 zł49 m² 13 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Petrażyckiego ( Opatkowice) Mieszkanie: - duża kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Petrażyckiego

Sidzina,Kraków

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja - tylko 4 mieszkania w budynku. Cicha i zielona okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Budowa zakończona - klucze dostępne od zaraz. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

645 000 zł49 m² 13 163,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane na osiedlu Trzy Ogrody w Opatkowicach, przy ul. Dębskiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opatkowice,Kraków

449 000 zł34 m² 13 205,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Petrażyckiego (podgórze, opatkowice). Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Petrażyckiego

Dębniki,Kraków

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyzowane 45 m mieszkanie ul. Leona Petrażyckiego Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na zamkniętym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Petrażyckiego

Opatkowice,Kraków

880 000 zł55 m² 15 930,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament z dużym ogrodem, zadaszonym tarasem i pełnym wyposażeniem nowoczesny styl i komfort w sercu Opatkowic! Biuro Home Estate Przewóz z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opatkowice,Kraków

469 000 zł34 m² 13 794,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Petrażyckiego (podgórze, opatkowice). Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie, wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Opatkowice,Kraków

645 000 zł49 m² 13 163,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petrażyckiego

Opatkowice,Kraków

890 000 zł75 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, które można łatwo dostosować do własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dębniki,Kraków

890 000 zł75 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu położonym w Opatkowicach przy ulicy Petrażyckiego. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to wyjątkowo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Petrażyckiego

Opatkowice,Kraków

1 299 000 zł105 m² 12 371,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie dla rodziny! Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 97,67 m , zlokalizowane w kameralnym budynku na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Petrażyckiego

Opatkowice,Kraków

469 000 zł34 m² 13 794,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Petrażyckiego

Sidzina,Kraków

849 235 zł93 m² 9 136,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Skawina - graniczna - petrażyckiego 82,45 M2 - 3 pokoje - taras - garaż 0% prowizji Biuro sprzedaży dewelopera oferuje przestronny apartament z tarasem od strony południowej w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dębniki,Kraków

559 000 zł51 m² 11 006,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Kraków / Skawina, ul. Graniczna Na sprzedaż oferuję nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,79 m , zlokalizowane w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dębniki,Kraków

529 000 zł51 m² 10 415,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Petrażyckiego

Opatkowice,Kraków

880 000 zł55 m² 15 930,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Home Estate Przewóz ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, stylowy i w pełni wyposażony apartament o powierzchni 55.24 m2 z dużym ogrodem, monitoringiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Swoszowice,Kraków

799 000 zł69 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 69,06 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy dębniki/swoszowice- inwestycja Oaza Opatkowice wybudowana przez firmę Hauswerk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Swoszowice,Kraków

899 000 zł109 m² 8 259,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie czteropokojowe o metrażu 105 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Dębniki - inwestycja Oaza Opatkowice wybudowana przez firmę Hauswerk. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petrażyckiego

Opatkowice,Kraków

1 249 000 zł110 m² 11 354,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Home Estate Przewóz ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m , wykończone z dbałością o detale, przy użyciu wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dębniki,Kraków

890 000 zł75 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Petrażyckiego

Sidzina,Kraków

751 591 zł89 m² 8 422,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Skawina - graniczna - petrażyckiego - gotowe 73 M2 - 3 pokoje - taras - garaż 0% prowizji Biuro sprzedaży dewelopera oferuje przestronny apartament z tarasem w nowej , gotowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

689 000 zł49 m² 13 958,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,36 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie. Lokalizacja ul. Leona Petrażyckiego, kraków - Opatkowice. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Petrażyckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 300 zł40 m² 56,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z dużym balkonem, ul. Leona Petrażyckiego, miejsce postojowe w cenie! Do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 40,47 m , położone przy ul. Leona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Petrażyckiego

Dębniki,Kraków

469 000 zł34 m² 13 794,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słoneczne mieszkanie 34m w zielonej okolicy Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w zielonej okolicy. Dwupokojowe, 34 m, dwa francuskie balkony. Trzecie piętro, ekspozycja południowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Petrażyckiego

Dębniki,Kraków

899 000 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025