dowolna

Mieszkania nad jeziorem Kraków - Lista z ogłoszeniami

299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 371 678 zł89,07 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Gromadzka 57" to kameralna, butikowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Krakowie, zaprojektowana z myślą o osobach, które poszukują wysokiej jakości, estetyki i ponadczasowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł117 m² 15 811,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy przy Parku Krakowskim paryski loft w sercu miasta Na sprzedaż unikalne mieszkanie o powierzchni 120 m , położone w stylowej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł49,20 m² 18 089,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zaprezentowane zdjęcia oferowanej nieruchomości nie są wizualizacjami! Szukasz nowoczesnego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie? Marzysz o zamieszkaniu w przyjaznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 197 zł44,28 m² 15 700,02 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania W tej lokalizacji od 2 do 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

962 000 zł60 m² 16 033,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie - 3 pokoje, 59 m powierzchni użytkowej, 1 piętro, loggia 4,3 m . Gotowe od odbioru od razu! Największy plus? Salon z aneksem ma 27,7 m i duże narożne okno. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować przestronne 2-pok. mieszkanie w kamienicy w samym centrum Krakowa w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Retoryka. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: 2 pokoje z balkonem + garaż, wysoki standard! ( English version below) lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej cenionych i wygodnych części Krakowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 800 zł46,63 m² 12 155,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - idealne na start lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,66 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł37,50 m² 12 507 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Harmonogram Płatności! Idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie! 2 pokoje | 37,5 m | Skotniki | blisko Lasu Tynieckieo 0% prowizji | bez pcc To mieszkanie jest dla kogoś, kto chce mieć.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 90 m , wykończony w bardzo wysokim standardzie, położony w prestiżowej inwestycji Lokum Vista przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 61m2 w prestiżowej inwestycji przy ul. bp. Jana Prandoty w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł39 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone przy ul. Czeczów, na kameralnym, zielonym i spokojnym osiedlu z 2016 roku. Układ pomieszczeń: salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 630 000 zł88 m² 18 522,73 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Przy Bonarce, położone na 6 piętrze. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Bonarka City Center i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 800 zł66,50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 66,5 m2 w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 120 zł38,36 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34 m² 16 764,71 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyobraź sobie poranki z kawą ponad dachami miasta i wieczory z zachodami słońca wpadającymi prosto do Twojego salonu. To mieszkanie to nie tylko metraż to perspektywa, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 450 zł48,50 m² 13 926,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji oraz podatku pcc. Termin realizacji : I kwartał 2027 ostatnie mieszkanie W inwestycji * cena promocyjna inwestycja: część dzielnicy Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 654 211 zł89,63 m² 18 456 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ani podatku pcc 2% Nowoczesne osiedle przy ul. Dąbskiej | Mieszkania 2-4 pokoje | 35-96 m Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł45 m² 19 088,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, położone w nowoczesnej inwestycji City Vibe przy ul. Myśliwskiej 66 w Krakowie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 531 zł73 m² 12 294,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2% Chciałabym Państwu zaprezentować mieszkanie w bardzo atrakcyjnym rejonie Nowej Huty w Krakowie. Świetna lokalizacja, komunikacja z centrum oraz zielona.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m przy ul. Wieniawskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 zł52,78 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe o pow. prawie 53m2 położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Prof. T. Seweryna w Krakowie. Mieszkanie, dwustronne (płn-wsch i płd-zach).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 053 zł63,57 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 63,57 m , zlokalizowanego przy ul. Mistrzejowickiej 53a.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł68,79 m² 18 607,36 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

. Mam przyjemność zaprezentować nowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 68,79m2 znajduje się ma 7 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w południowej części Krakowa - Ruczaj! mieszkanie dostępne od 1 maja Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 36m2 zlokalizowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

850 500 zł45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Royal Space ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni 45 m2 przy ul. Myśliwskiej na Podgórzu. Lokalizacja Myśliwska 66 to adres we wschodniej części Podgórza, pod którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 339 075 zł92,15 m² 14 531,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 92,15 m w wyjątkowej lokalizacji w inwestycji River Park Tetmajera przy ul. Truszkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł46,18 m² 13 317 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 zlokalizowane na os. Szkolnym. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w północno-wschodniej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł55 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane i urządzone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55m2 + miejsce postojowe Loka położony na III piętrze budynku z 2015 roku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł55,55 m² 17 803,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak pcc 2% brak prowizji biura nieruchomości vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wygodnego i funkcjonalnego apartamentu w inwestycji z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł41 m² 13 658,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kraków, pychowice tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw o pow. 41 m 2pokoje ogródek miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 639 zł42,89 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 42,89m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Są mieszkania, które nie próbują udawać większych, niż są. Po prostu mają dobry, logiczny układ i metraż, który da się realnie wykorzystać. Tak właśnie wygląda to mieszkanie. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł36 m² 20 250 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 36m2 z balkonem, znajdujący się na nowym osiedlu w cichej okolicy przy ul. Walerego Sławka mieszkanie: apartament o powierzchni 36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Agnieszka Kaczor   Ta oferta TYLKO U MNIE! Jeśli chcesz przeprowadzić remont i zrealizować swój pomysł na własne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł38,63 m² 13 331,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 38,63 m (powierzchnia całkowita z piwnicą), położone na os. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

934 383 zł52,55 m² 17 865,83 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż eleganckie, zaprojektowane przez architekta wnętrz mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy ul. Mierzeja Wiślana 6b.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł48 m² 16 229 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: kraków, ul. Rydygiera Cena: 779 000 zł Powierzchnia: 48m2 Piętro: 0/5 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej inwestycji w Krakowie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 453 190 zł100,22 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 100,22 m w wyjątkowej lokalizacji w inwestycji River Park Tetmajera przy ul. Truszkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 344 875 zł50,75 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 51m2 w prestiżowej lokalizacji - Osiedle Grzegórzecka 77. Oferuję do zakupu wyjątkowy.