dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 884 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 884 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 018 300 zł81,79 m² 12 450,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,79 m2 m , zlokalizowane na 2. piętrze w nowoczesnym osiedlu przy ul. Ciesielskiego, kraków - Czyżyny. Zakup bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 637 180 zł107,64 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Royal Space ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56 m , zlokalizowane przy ul. Jordanowskiej 30 w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł54,31 m² 17 584,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kraków | Mieszkanie z ogródkiem | 3 pokoje | 54,31 m | Wykończone pod klucz Tylko u nas! Trzy pokoje, własny ogródek i garaż podziemny- wszystko gotowe do wprowadzenia. Bez remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 130 000 zł65 m² 17 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! ul. Sosnowiecka 36 - Kraków - zaraz obok G. Bronowice, ul. Jasnogórska, stawowa - Kapitalna lokalizacja! vibe home prezentuje apartament w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł21,20 m² 20 707,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

2 pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mazowieckiej, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł103 m² 19 029,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Krakowa historia i nowoczesność w idealnej harmonii english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje zachwycający.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 630 zł54,22 m² 15 485,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie w centrum Krakowa, ulica Dietla [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł27 m² 27 407,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Consilo oferuje na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną na 4. piętrze czteropiętrowego apartamentowca z recepcją, ochroną, windą.

Szczegóły ogłoszenia

659 556 zł36,79 m² 17 927,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 2 pokoje Z balkonem - bronowice - gotowe do odbioru - okazja Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ z doskonałą lokalizacją w prestiżowej dzielnicy? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł64,50 m² 18 449,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować oferty sprzedaży komfortowego, jasnego mieszkania zlokalizowanego na krakowskim Płaszowie. Opis: prezentujemy nieruchomość o powierzchni użytkowej 64,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł31 m² 15 806 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Alternatywa dla osób, które szukają jedno pokojowego mieszkania gotowego do zamieszkania z szybkim i dogodnym dojazdem do centrum Krakowa. Alternatywa dla studentów, którzy chwalą sobie dobry.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,80 m² 12 018,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie dzielnica Prądnik Czerwony, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 75 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

564 800 zł35,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z tarasem ul. Bociana. Dobry dojazd do centrum, blisko linii tramwajowej lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł50 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Łobzowskiej w Krakowie. Stare Miasto to świetna lokalizacja zarówno dla osób prywatnych jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł68,69 m² 56,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2. Apartament usytuowany jest na 6. piętrze 7-piętrowego budynku na nowym osiedlu Wizjonerów w dzielnicy Bronowice. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł59 m² 64,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowane, przestronne mieszkanie z 3 oddzielnymi pokojami przy Plantach Mistrzejowickich. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, funkcjonalność oraz bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł67,38 m² 22 959,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Nowoczesny apartament w odrestaurowanej kamienicy | Krowodrza | wysoki standard Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 67,38 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł43,65 m² 15 784,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: stylowe 2-pokojowe mieszkanie - ul. Zabawa 28 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni niespełna 44 m , zlokalizowane przy ul. Zabawa 28. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł39,14 m² 22 457,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone mieszkanie premium Ocean Apartments, ul. Pana Tadeusza, kraków (zabłocie) Powierzchnia: 39,14 m -piętro: 5/7 - Ekspozycja: południe / wschód - Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 600 zł60,04 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapytaj O szczegóły Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60.04 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prezentujemy ofertę wynajmu przytulnego mieszkania typu studio przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Mieszkanie jest nowe, w pełni wyposażone. Mieści się na 2 piętrze w kameralnym budynku ( 10.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł82,66 m² 12 085,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Zespół Annderson oferuje do sprzedaży przestronny lokal o łącznej powierzchni 82,66 m , w tym piwnica 15 m , ul. Jana Sobieskiego. Lokal składa się z trzech ustawnych,.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł53,86 m² 18 176,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,86 m2, położone na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Rydlówka w Krakowie. Atuty gotowe do zamieszkania z przynależnym ogródkiem zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł55 m² 12 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków, nowy Prokocim ul. Jana Kurczaba 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią przy ulicy Jana Kurczaba Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mint property ma przyjemność zaprezentować lokal mieszkalny na wynajem przy ul. Jana Zamoyskiego. Mieszkanie o pow. 34 m2 składa się z:- oddzielnego pokoju/ sypialni- kuchni- łazienki Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł133 m² 74,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 133 m2 apartament z tarasem i balkonami o pow. 40 m2 english description below - please do not hesitate to contact us Apartament na 5. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł34,50 m² 18 695,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na ul. Woźniców (czyżyny, okolice M1). Lokal wykończony gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,99 m² 14 342,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kraków, górka Narodowa - ul. Felińskiego, 3 pokoje, balkon Blok z windą. Jest także garaż. Pętla tramwajowa - około 900 m opis mieszkania Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 590 zł28,29 m² 24 199 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków - Krowodrza, ul. Krowoderskich Zuchów Mieszkanie na wynajem o powierzchni 52 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z połowy lat 70. XX wieku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

1 pokojowe Z oddzielną kuchnią I balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Jagiellońskim, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada świetnie rozwinięta infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu apartamentu o powierzchni 55,57 m2 przy ul. Kiełkowskiego 8 w Krakowie w dzielnicy Zabłocie w prestiżowej Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł30,20 m² 22 185,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Tuż przy Parku Krakowskim, placu Nowowiejskim, miasteczku Studenckim, budynek po generalnym remoncie, pięknie odrestaurowana klatka schodowa, winda, miejsca postojowe w garazu. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 433 zł38,25 m² 16 194,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji I bez podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne położone na parterze nowoczesnej inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Matecznego. To propozycja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie typu studio zlokalizowane w inwestycji Barska 69 english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu nową ofertę ofertę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

912 340 zł50,08 m² 18 217,65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na Zabłociu na ulicy Portowej o powierzchni 50,08 m2. Lokalizacja Inwestycja znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł73 m² 12 986,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż - Nowa Huta, os. Zielone, zalew Nowohucki, os Zielone, os Słoneczne. Os Urocze Jasne mieszkanie , które mieści się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,50 m² 12 549,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze.! mieszkanie znajduje się w zadbanej oficynie - dzięki czemu jest idealnie ciche!.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł68 m² 19 118 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz nowocześnie wykończonego klimatyzowanego mieszkania w świetnej lokalizacji do zamieszkania od zaraz lub pod wynajem krótko lub długoterminowy - to mieszkanie jest właśnie dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij