dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 902 ogłoszenia

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prezentujemy ofertę wynajmu przytulnego mieszkania typu studio przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Mieszkanie jest nowe, w pełni wyposażone. Mieści się na 2 piętrze w kameralnym budynku ( 10.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł82,66 m² 12 085,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Zespół Annderson oferuje do sprzedaży przestronny lokal o łącznej powierzchni 82,66 m , w tym piwnica 15 m , ul. Jana Sobieskiego. Lokal składa się z trzech ustawnych,.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł53,86 m² 18 176,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,86 m2, położone na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Rydlówka w Krakowie. Atuty gotowe do zamieszkania z przynależnym ogródkiem zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł55 m² 12 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków, nowy Prokocim ul. Jana Kurczaba 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią przy ulicy Jana Kurczaba Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mint property ma przyjemność zaprezentować lokal mieszkalny na wynajem przy ul. Jana Zamoyskiego. Mieszkanie o pow. 34 m2 składa się z:- oddzielnego pokoju/ sypialni- kuchni- łazienki Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł133 m² 74,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 133 m2 apartament z tarasem i balkonami o pow. 40 m2 english description below - please do not hesitate to contact us Apartament na 5. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł34,50 m² 18 695,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na ul. Woźniców (czyżyny, okolice M1). Lokal wykończony gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,99 m² 14 342,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kraków, górka Narodowa - ul. Felińskiego, 3 pokoje, balkon Blok z windą. Jest także garaż. Pętla tramwajowa - około 900 m opis mieszkania Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 590 zł28,29 m² 24 199 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

1 pokojowe Z oddzielną kuchnią I balkonem francuskim! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Jagiellońskim, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada świetnie rozwinięta infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu apartamentu o powierzchni 55,57 m2 przy ul. Kiełkowskiego 8 w Krakowie w dzielnicy Zabłocie w prestiżowej Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł30,20 m² 22 185,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Tuż przy Parku Krakowskim, placu Nowowiejskim, miasteczku Studenckim, budynek po generalnym remoncie, pięknie odrestaurowana klatka schodowa, winda, miejsca postojowe w garazu. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 433 zł38,25 m² 16 194,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji I bez podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne położone na parterze nowoczesnej inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Matecznego. To propozycja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

912 340 zł50,08 m² 18 217,65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na Zabłociu na ulicy Portowej o powierzchni 50,08 m2. Lokalizacja Inwestycja znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł73 m² 12 986,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż - Nowa Huta, os. Zielone, zalew Nowohucki, os Zielone, os Słoneczne. Os Urocze Jasne mieszkanie , które mieści się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,50 m² 12 549,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze.! mieszkanie znajduje się w zadbanej oficynie - dzięki czemu jest idealnie ciche!.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł68 m² 19 118 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz nowocześnie wykończonego klimatyzowanego mieszkania w świetnej lokalizacji do zamieszkania od zaraz lub pod wynajem krótko lub długoterminowy - to mieszkanie jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł33,42 m² 16 756,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy apartament z ogródkiem, zlokalizowany w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Dominikanów w Krakowie. Lokalizacja Prądnik Czerwony to.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - blisko centrum i terenów zielonych Do wynajęcia świeżo wyremontowane, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł43,60 m² 18 967,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM STAREGO MIASTA KRAKOWA MIESZKANIE 2 POKOJOWE.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł88,07 m² 19 870,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy i przestronny 4-pokojowy apartament z 76-metrowym tarasem, miejscem parkingowym oraz komórką lokatorską,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł52 m² 13 653,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 51.84 m2, znajdujące się na zamkniętym osiedlu przy ul. Radzikowskiego 100g w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,50 m² 14 640 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam do sprzedaży wyremontowane w 2020 roku, parterowe mieszkanie na os. Kazimierzowskim. Lokal w bardzo dobrym stanie nadaje się do zamieszkania od ręki. Przynależna piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł33,50 m² 18 358,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM STAREGO MIASTA KRAKOWA MIESZKANIE 1 POKOJOWE.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł48,83 m² 23 551,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne mieszkanie z dużym tarasem na Zabłociu english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 018 zł63,02 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentów w inwestycji Rudava Park, zlokalizowanej przy ul. Królowej Jadwigi 325b na prestiżowej Woli Justowskiej w Krakowie. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w pobliżu ulicy Radzikowskiego, dzielnica Azory. Dzielnica charakteryzuje się doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł28,46 m² 16 127,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

1-pokojowe mieszkanie | 28,46 m | Podgórze ul. Borkowska | balkon | 2007 Mieszkanie funkcjonalne, o ekspozycji połudiowej, z balkonem i bardzo praktycznym układem. Nieruchomość daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 837 490 zł150,49 m² 25 499,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60 m² 14 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferowane mieszkanie znajduje się w Krakowie na obszarze osiedla Ruczaj. Blok z roku 2000, w bardzo dobrym stanie technicznym. Dookoła sporo zieleni, panuje tu spokój i cisza.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł145 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje apartament z trzema sypialniami oraz widokowym tarasem w inwestycji Wiślane Tarasy. Nieruchomość o powierzchni 145 m2 zlokalizowana jest na ostatnim, 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł80 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 80 m2 na II piętrze w kamienicy w Krakowie na Salwatorze w rejonie ul. Dunin-Wąsowicza. Mieszkanie do remontu i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł47,06 m² 65,87 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować ciche i widokowe 2-pok. mieszkanie z balkonem , znajdującego się tuż przy Rondzie Grzegórzeckim, na ulicy Kordylewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł49 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kazimierza - 49 m Kraków, kazimierz, ul. Skawińska Cena: 1 050 000 zł opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do większości Uczelni Wyższych lub po prostu 'dla siebie', gdzie wszystko jest w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie | Kraków ul. Stachiewicza | 36,6 m Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena: 549 000 zł (możliwa transakcja wyłącznie gotówkowa) Powierzchnia: 36,6 m Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40,60 m² 59,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Są mieszkania, które się ogląda i są takie, z których nie chce się wychodzić. To zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Nowoczesna, dopracowana przestrzeń z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł31 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Polecamy! garsoniere do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Kazimierzowskim Nieruchomość położona na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł44,33 m² 13 286,71 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Kraków Stare Podgórze ul. Potebni 44,33 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 44,33 m2, znajdujące się w przyziemiu kamienicy z 1890 roku. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 054 zł55,66 m² 26 052 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł26,83 m² 21 058,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowy apartament z balkonem o powierzchni około 27m2, położony w dzielnicy Bronowice przy ulicy Naukowców w Krakowie. To doskonała propozycja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij