dowolna

Lokale użytkowe Kraków – na sprzedaż i na wynajem w Krakowie

1 614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 614 ogłoszeń

720 000 zł39,42 m² 18 264,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE BOGATEJ POD WZGLĘDEM HISTORYCZNYM I ARCHITEKTONICZNYM OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł76,40 m² 15 052,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż wykończony lokal użytkowy o powierzchni 76,40 m , zlokalizowany na parterze 7-piętrowego budynku z 2011 roku. Nieruchomość od 15 lat jest nieprzerwanie użytkowana jako nzoz,.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²220 m² 18 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy przy ruchliwym skrzyżowaniu! Lokal: - parter - Witryna - Powierzchnia 220 m2 - Pod sklep, gastronomię, usługi, przedszkole - Pozwolenie na alkohol Koszt najmu: - 18 700 + vat - Media wg.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²430 m² 38 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants z przyjemnością przedstawia wyjątkową ofertę wynajmu prestiżowej powierzchni biurowej w odrestaurowanej i zabytkowej Kamienicy, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

55 zł/m²470 m² 25 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od zaraz wolnostojący budynek biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 470 m2 znajdujący się przy ul. Trockiego w Krakowie. Duży parking. Oferta na wyłączność- nie musisz.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł20,30 m² 8 078,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Kraków krowodrza górka ul. Pielęgniarek Na sprzedaż garaż wraz z komórką lokatorską zlokalizowany przy ul. Pielęgniarek w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w ciągu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

30 €/m²94,65 m² 2 840 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal gastronomiczno-usługowy w wysokim standardzie w Inwestycji Angel Wawel. Duże przeszklone witryny wychodzące na ulice Dietla zapewniają widoczność i dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł124,37 m² 7 236 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa cena Leach & Lang Property Consultants prezentuje wyjątkową okazję nabycia nieruchomości w postaci przestronnej piwnicy do adaptacji przy ul Zegadłowicza (boczna od Retoryka). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł79,79 m² 15 290,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prime Investment Opportunity | Rakowicka Street | Dual Unit Asset | Kraków cbd Off-market | Income-generating asset in prime central location Pakiet 2 lokali inwestycyjnych | ul. Rakowicka | gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

43,21 zł/m²24 m² 1 037 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy położony przy ulicy Szafrańskiej. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku. Jego powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²350 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu lokal użytkowy przy ul. Małej, kraków. Lokalizacja: lokal zlokalizowany jest w parterze budynku mieszkalnego, w rejonie ulicy Zwierzynieckiej, ulicy Felicjanek, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²270 m² 17 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy w wysokim standardzie o powierzchni ok. 270 m2, położony w dzielnicy Bronowice przy ul. Lindego. Niezależne II piętro znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²91,48 m² 6 587 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu nowoczesną powierzchnie biurową w doskonale skomunikowanej okolicy ul. Królewska, kraków. Lokalizacja: lokal biurowy zlokalizowany jest w budynku Centrum Biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

55,79 zł/m²475 m² 26 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokale biurowe w kamienicy po generalnym remoncie - Kraków, (dzielnica Stare Miasto) Oferujemy przestrzeń biurową o łącznej powierzchni 475 m , znajdującą się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

49,03 zł/m²5 303 m² 260 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kompleks Przemysłowa 2 - prestiżowy kompleks komercyjny w sercu Krakowa Nowoczesna przestrzeń dla biznesu, usług i inwestycji Kompleks przy ul. Przemysłowej 2 to wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł42 m² 13 095,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 42m , składający się z trzech pomieszczeń, położony na ul. Szpitalnej, w okolicy Małego Rynku, rejon Stare Miasto. Lokal po remoncie w 2005 roku, na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 843 942 zł149,76 m² 18 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 149,76 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²200 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rondo Matecznego| Łagiewniki - Borek Fałęcki | Kraków Lokal handlowo - usługowy | hurtownia | sklep sportowy Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni handlowej łącznie ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 600 zł30 m² 13 320 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta od dewelopera inwestycja: nieruchomość to nowoczesny, wielofunkcyjny budynek w Krakowie, przy rogu ul. Alfreda Dauna i ul. Henryka Kamieńskiego, 5 minut od Bonarki. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²29 m² 1 247 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 29 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, magazynową. Lokal składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

45,43 zł/m²41,60 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą wynajmu lokalu biurowego, położonego przy ulicy Aleja 29 listopada. Opis: - lokal jest świeżo po remoncie, - znajduje się na pierwszym piętrze, - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²260 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal na poddaszu o powierzchni 260 m w nowoczesnym budynku usługowym w Mogilanach, w pobliżu trasy Zakopianka. Lokal posiada duże okna dachowe, które.

Szczegóły ogłoszenia

62,63 zł/m²190 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal gastronomiczny zlokalizowany na Krakowskim Kazimierzu. Lokal o powierzchni 190 m2 składa się z parteru z bardzo dużą witryną z wejściem od frontu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

41,10 zł/m²146 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 146 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Prądnik Biały. Dodatkowe informacje - lokal do wynajęcia od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

210 zł/m²155 m² 32 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants przedstawiają wyposażoną powierzchnię biurową w obiekcie biurowym Galileo przy ul. Armii Krajowej 18 w Krakowie. Prezentowana propozycja wynajmu wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²25 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia gabinet 25 m przy Płacy Inwalidów! Opis: - gabinet w kameralnym centrum fizjoterapii i psychologii - centrum miasta - przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu - 4.

Szczegóły ogłoszenia

79,87 zł/m²108,93 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 108.93 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki. Dodatkowe informacje: - lokal na parterze - wysokość powyżej.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł19,14 m² 25 287,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy zaaranżowany jako studio na wynajem krótkoterminowy, zlokalizowany w nowej inwestycji przy ul. Kątowej w samym centrum Krakowa. Nazwa inwestycji: iron.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z parkingiem Kraków ul. Beliny Prażmowskiego nieruchomość: mamy przyjemność zaproponować Państwu do wynajęcia Lokal biurowy o powierzchni 200 m2 zlokalizowany przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

45,71 zł/m²280 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni całkowitej 280 m2 w nowoczesnym budynku komercyjnym na Starych Dębnikach english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²127,30 m² 9 548 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 127,30 mkw w nowym budynku w dzielnicy Bieżanów- prokocim przy ulicy Henryka i Karola Czeczów. Lokalizacja: budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²210 m² 16 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 210 m | Centrum Krakowa | wysokie wnętrza Oferuję do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 210 m , zlokalizowany w centrum Krakowa, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy położony przy ulicy Kazimierza Wielkiego, który przez 40 lat pełnił funkcję prestiżowego butiku. Lokal charakteryzuje się przestronną, szklaną.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²14 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pomieszczenie w piwnicy o pow. 15m2, wysokość ok. 230cm. Pomieszczenie znajduje się w piwnicy w budynku oficyny przy Placu Matejki. Lokal posiada oświetlenie, brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 483 365 zł236,57 m² 10 497,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - powierzchnia: 236,57 m2 - lokal pod gastronomię - ogródek 34,24 m2 - stan deweloperski - parter + piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²46 m² 2 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 46 m2, znajdujące się przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal mieści się w dzielnicy Podgórze na pierwszym piętrze wolno stojącego.

Szczegóły ogłoszenia

66,13 zł/m²101,32 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem nowoczesną powierzchnię o metrażu 101,32 m , zlokalizowaną w prestiżowym biurowcu przy ul. Gen. B. Zielińskiego.Lokal znajduje się na parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

67,88 zł/m²115,60 m² 7 847 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępne od zaraz! lokal: - pod kancelarię, biuro, działalność usługową, edukacyjną, - wydzielone 3 pokoje biurowe, - na 3 piętrze, - aneks kuchenny, węzeł sanitarny. Lokalizacja: - 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²15 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków Stare Grzegórzki ul. Grzegórzecka lokal 15 m2 Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 15 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Grzegórzeckiej, w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²175,50 m² 7 898 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia kompleks biurowy o pow. 175,5 m2, w Krakowie Płaszowie okolice dworca. Obiekt składa się z: 10 pomieszczeń w tym 6 pokoi biurowych, 2 toalety i pomieszczenie socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²62 m² 4 340 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 62 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi (każdy z dostępem do ciepłej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij