dowolna

Lokale użytkowe Kraków – na sprzedaż i na wynajem w Krakowie

1 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 615 ogłoszeń

12,50 €/m²380 m² 4 750 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal, biuro - Kraków Czyżyny lokal: - o powierzchni 380 m, - na parterze z 2 wejściami - funkcjonalna aranżacja - możliwość skorzystania z umeblowania - duży open space -.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²167 m² 16 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz atrakcyjny, parterowy lokal witrynowy w stanie deweloperskim. Przestrzeń jest narożna, w pełni przeszklona z dostępnym ogródkiem o powierzchni 70m2. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Designer Outlet Kraków | Kwiaciarnia 48 m | Gotowy biznes Na sprzedaż funkcjonująca kwiaciarnia o powierzchni 48 m wraz z możliwością przejęcia cesji najmu w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

127,27 zł/m²11 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmiemy pokój pod działalność firmy - wyposażony, 3. piętro Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażony pokój , idealny pod działalność biurową lub usługową , znajdujący się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

10 €/m²138 m² 1 380 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & lang Property Consultants z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy lokal biurowo-usługowy, usytuowany na poddaszu zabytkowej kamienicy w samym sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²247,21 m² 3 708 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od zaraz wyremontowana powierzchnia biurowa 2 przystanki od Dworca Głównego. Przeszklone witryny oraz widok na panoramę Krakowa zapewniają niepowtarzalne miejsce na Twój biznes. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²209 m² 3 971 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w kilku wariantach wielkości i pięter - usytuowane w reprezentacyjnym biurowcu przy głównej ulicy Podgórza - Kalwaryjska. Doskonała lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

79,87 zł/m²108,93 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal 108,93 m na wynajem - parter, wejście z ulicy, dąbska / Grzegórzki - Kraków Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł134 m² 14 925,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

To przestrzeń dla firm, które: -potrzebują bezpieczeństwa -cenią prywatność -chcą gotowe biuro bez nakładów -chcą pracować od jutra. Nowoczesne biuro 134 m | miejsce postojowe | Stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²56 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezenotwać na wynajem lokal biurowy na Bronowicach (ul. Radzikowskiego). Lokal ma powierzchnię 56m2 i składa się jednego dużego pomieszczenia biurowego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Kraków,małopolskie

36,48 zł/m²137,07 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy dwupoziomowy o powierzchni 137,07 -> parter 41,3m.kw. , przyziemie- p.minus 1 o powierzchni: 95,77m.kw. Lokal nadaje się na sklepik, punkt usługowy, biuro. Polecam, adam.

Szczegóły ogłoszenia

46,05 zł/m²76 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Parterowy z dużym parkingiem Do wynajęcia dobrze doświetlony, parterowy lokal w Krakowie - na granicy Dębnik, sidziny, skotnik. Dwa/trzy przestronne pomieszczenia, duże zaplecze kuchenne,.

Szczegóły ogłoszenia

280 zł/m²2,50 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 2,5 m2 Pomieszczenie usytuowane jest na 1-szym piętrze w wysokiej klasy budynku biurowym położonym w ścisłym centrum (w sąsiedztwie Jubilat, wawel).

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

130 zł/m²89,61 m² 11 649 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²217 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~`217m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h. Na powierzchnię składa się 10 pokoi biurowych toalety, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²240 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Polecamy do wynajęcia atrakcyjne piętro leżące na II piętrze biurowca o powierzchni 240 m2 w biurowcu przy Rondzie Mogilskim. Biura leżą na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²139 m² 10 425 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia, wykończony w wysokim standardzie lokal użytkowy w budynku tuż przy ul. Józefa Wybickiego. Lokalizacja: budynek położony jest w pobliżu ulicy Wrocławskiej, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²165 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na wynajem lokal użytkowy na Prądniku Białym w Krakowie.Nieruchomość o powierzchni 165 m2 położona jest na 4 piętrze budynku ,który oferuje:klimatyzacjęinternet.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²149,76 m² 18 720 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 096 100 zł116,45 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu na sprzedaż prestiżowy lokal usługowy zlokalizowany w inwestycji Noble Residence przy ul. Smoleńsk 33 w ścisłym centrum Krakowa. Lokal idealnie sprawdzi się pod:.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²69,20 m² 3 391 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku - Kraków Południe - powierzchnia 69,2 m2 na 1 piętrze - 3 pomieszczenia - ładne, wyremontowane biuro - łazienka i kuchnia w częściach.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł349,82 m² 6 288,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż strych do adaptacji znajdujący się w zadbanej kamienicy z 1895 roku, przy ul. Lubicz na Starym Mieście.Lokal o powierzchni 349,82 m2, posiada osobną.

Szczegóły ogłoszenia

49,99 zł/m²70 m² 3 499 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny/ usługowy w domu wolnostojącym w Swoszowicach z przeznaczeniem na dowolną działalność lub na cele mieszkalne. Na pow. 70 m2 składa się z;.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 75m2, w dzielnicy Prądnik Biały (górka Narodowa) w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł706 m² 7 082,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowo-biurowy w apartamentowcu na Ruczaju Oferujemy przestronny lokal o bardzo szerokich możliwościach aranżacyjnych, zlokalizowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²500 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Oferujemy do wynajęcia biura w budynku w ok. ul. Ujastek w Krakowie. Pomieszczenia biurowe: 10, 16, 20, 32, 52 mkw. Wolne całe piętro III - ok.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²30 m² 1 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa: kraków, prądnik Biały, ul. Heleny Modrzejewskiej. Biurowiec wybudowany w technologi tradycyjnej na początku lat 90 tych XX wieku w 2021 roku gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²14 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku mieszkalnego przy ul. Masarskiej 11 -grzegórzki Dodatkowy koszt to czynsz administracyjny w wysokości 141,25 zł. Łączny koszt najmu.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²116 m² 9 860 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wykończony lokal handlowo- usługowy o powierzchni 116 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji tuż przy ulicy Henryka Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

78,57 zł/m²35 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesny lokal Kraków, ul. Czerwieńskiego. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny lokal o powierzchni 35m , zlokalizowany w świetnie rozwiniętej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²192 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal frontowo-narożny na parterze w wyremontowanej zabytkowej kamienicy przy głównej ulicy Limanowskiego. Lokal w atrakcyjnym miejscu ze względu na duży ruch komunikacyjny i pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyposażony lokal gastronomiczny przy ruchliwej ulicy! Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 35 m , położony na parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

25,33 zł/m²383 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko w Morestate! Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy położony na Podgórzu Duchackim. Lokal idealny pod wszelkiego rodzaju działalność prócz gastronomi. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

84,95 zł/m²82,40 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem biuro położone w budynku przy Placu na Groblach 5. Biuro idealne na działalność firmy it, rekrutacyjnej, architektów. Biuro o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł69 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal usługowy 69m2 W okolicy ul cieszyńskiej, mazowieckiej, krowodrza Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²294,63 m² 13 552 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. netto 243,06 m 2 i pow. brutto 294,63 m 2 położony na 2 piętrze w jednym z biurowców w okolicy ul. Wielickiej. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

46,49 zł/m²342 m² 15 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Unikalna nieruchomość biuro | magazyn | 30 miejsc parkingowych | klimatyzacja po generalnym remoncie I modernizacji N20 Nieruchomości oferuje do wynajmu wyjątkową nieruchomość zaspokajającą.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²39 m² 2 028 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 39 m2 położonego w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rybitwy. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²29 m² 2 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 29 m2, w Krakowskich Bronowicach okolice giełdy kwiatowej. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową. Lokal składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²52,50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal - przestrzeń biurowa w zaadaptowanym mieszkaniu o pow. 52,5 m2 na parterze 10-letniego budynku na Os.Podwawelskim przy ul.Dworskiej. Nieruchomość przystosowana pod działalność biurową -.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł20 m² 4 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania miejsce postojowe w garażu podziemnym budynku przy ul. Frycza - Modrzewskiego. Do miejsca przynależy komórka lokatorska (box) o powierzchni około 7m2 w kształcie prostokąta.