dowolna

Lokale użytkowe Kraków Dzielnica XIII Podgórze

303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

303 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

62,50 zł/m²72 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia w kamienicy po remoncie w doskonałej lokalizacji

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Szaflarska 9

Stare Podgórze Kraków

1 469 604 zł59,74 m² 24 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Na sprzedaż lokal usługowy lu1 o powierzchni 59,74 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Szaflarskiej 9 w Krakowie. W skład lokalu wchodzą: przestrzeń usługowa, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 005 zł50,97 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lub wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy Na Starym Podgórzu: lokal: - o powierzchni: 50,97m - parter - wysokie sufity (pół sklepienia) -.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²100 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-biurowy | 100 M | strych | piwnica | ogród | miejsca postojowe | stare podgórze N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 100 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 660 000 zł136,78 m² 19 447,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna przestrzeń biurowa na Zabłociu idealna inwestycja lub siedziba firmy Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie jednym.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²150 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

ul. Romanowicza 17 Kraków. Bezpośrednio bez prowizji. Do wynajęcia lokal biurowo magazynowy na poziomie przyziemia, składający się z kilu pomieszczeń możliwych do indywidualnej adaptacji. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²300 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy wynajem powierzchni magazynowych, produkcyjnych oraz biurowych zlokalizowanych w centrum Krakowa, zaledwie 3 km od Rynku Głównego. Doskonała komunikacja i szybki dostęp do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

60,54 zł/m²107,36 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny Lokal biurowy w stylu loftowym znajdujący się w wyjątkowej inwestycji na Zabłociu - Lofty w Młynie. Lokalizacja: budynek położony jest w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

864 828 zł39,28 m² 22 017 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy z aneksem kuchennym i łazienką, zlokalizowany w inwestycji Alchemik 74 na krakowskim Starym Podgórzu. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto i zawiera 23% vat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 451 zł29,83 m² 22 878 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 718 zł31,60 m² 23 124 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

85 zł/m²29 m² 2 465 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferuję Państwu lokal biurowy o pow. 29 m2 w ekskluzywnym biurowcu klasy A (I piętro) w samym sercu biznesowego centrum Krakowa. Efektywnie wykorzystana przestrzeń, doskonały dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²80 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować lokal użytkowy na wynajem o powierzchni 80 m , położony przy ul. Kalwaryjskiej w sercu Starego Podgórza w Krakowie. To doskonała propozycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Wadowicka

Stare Podgórze,Kraków

50,25 zł/m²199 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowoczesne i gotowe do pracy biuro klasy A położone w południowej części Krakowa w biurowcu Tischnera Office przy skrzyżowaniu ulic Wadowicka / Tischnera.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

52 zł/m²116 m² 6 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu dwupokojowego lokalu użytkowego o powierzchni 116 m2 położonego w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rybitwy. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²890 m² 53 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w dzielnicy Zabłocie. Lokal położony na parterze o powierzchni około 890m2. Lokal nadaje się na działalność handlową oraz usługową. Aktualnie lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²75,14 m² 7 890 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikalny lokal usługowy na wynajem o powierzchni 75,14 m , zlokalizowany w samym sercu krakowskiego Zabłocia - dzielnicy, która w ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²179 m² 11 635 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu biurowego / użytkowego o powierzchni całkowitej 179m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy Podgórze przy ulicy Wiktora.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²351 m² 21 060 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Royal Space ma przyjemność zaprezentować biuro do wynajęcia o powierzchni 351 m przy ul. Przemysłowej w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²420 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu magazynu/hali produkcyjnej znajdującego się w dzielnicy Płaszów przy ulicy Obrońców Modlina. W tej i w innych lokalizacjach.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²581 m² 13 944 zł

 

 

 

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

58 zł/m²813 m² 47 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Termin oddania nieruchomości sierpień 2019r. Możliwość podziału powierzchni. Powierzchnie biurowe na wynajem dla firm pod biura coworkingowych jak również dla firm i korporacji. Budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Marcika

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

85 zł/m²219,06 m² 18 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 219 mkw w nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy ulicy Józefa Marcika. Budynek: nowoczesny budynek z lokalami o charakterze biurowymh.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Limanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

75 zł/m²84 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 84 m2, na parterze, znajdujący się w kamienicy na Starym Podgórzu. Lokal może być przeznaczony na działalność gastronomiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 771 005 zł118,07 m² 14 999,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy na Starym Podgórzu: lokal: - powierzchnia: 118,07 m2 - stan deweloperski - parter - możliwość wykończenia pod własne.

Szczegóły ogłoszenia

53,51 zł/m²185 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 185m , zlokalizowany w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa przy ul. Stanisława Dąbka 22b. To doskonała propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

1 122 116 zł83,74 m² 13 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 83,74 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Nowohuckiej. Lokalizacja: budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²269 m² 8 877 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnie biurowe, magazynowe i produkcyjne o różnych powierzchniach (od 38 do 370m2). Cena: 33 zł netto/m2 Powierzchnie są położone w kompleksie komercyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zakopiańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

45 zł/m²46 m² 2 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 46 m2, znajdujące się przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal mieści się w dzielnicy Podgórze na pierwszym piętrze wolno stojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem, ul. Krzywda

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

68,75 zł/m²80 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 80 m , położony na 1. piętrze w budynku w Krakowie. Podgórze, ul. Krzywda. Lokal oferuje szerokie możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

11 178 000 zł681,73 m² 16 396,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż dwa nowoczesne lokale biurowe zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Hexagon w Krakowie. Opis: - metraż: 681,73 m (202,71 m + 479,02 m ) - możliwość zakupu razem lub.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²92 m² 4 508 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowy, biurowy - Dzielnica Podgórze, zabłocie lokale: - 92 m na 2 piętrze - na parterze 160 m - jasne i przestronne pomieszczenia Budynek: - ogrodzony, - z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Wadowicka

Stare Podgórze,Kraków

48 zł/m²161,95 m² 7 774 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

SZUKASZ BIURA OD ZARAZ? NIE MASZ CZASU NA REMONT? TA OFERTA JEST IDEALNA DLA CIEBIE! ul. Wadowicka | Rondo Matecznego | Podgórze| Kraków Do wynajęcia wykończony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

53 000 000 zł3 694 m² 14 347,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowoczesny biurowiec o powierzchni około 3 700 mkw w budynku zlokalizowanym w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja: usytuowany w pobliżu przystanków tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 003 772 zł60,45 m² 16 605 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy w nowo wybudowanej inwestycji. Gotowe do odbioru lokale usługowe z witrynami w pierwszej linii zabudowy lokale o wys. > 3m miejsca postojowe dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

68,97 zł/m²116 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal 116 m z witryną - serce Podgórza lokal usługowy - Kraków- przy placu bohaterów getta - idealny na showroom, butik lub gabinet i gastronomię bez alko. Biuro nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²300 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni 300 mkw w nowoczesnym budynku w dzielnicy Podgórze przy ulicy Rydlówka. Lokalizacja: budynek położony jest w ścisłym dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²170,50 m² 10 230 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Obiekt biurowo-usługowy na Zabłociu Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na terenie zamkniętym w rejonie Zabłocia. Budynek znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

55 zł/m²151,30 m² 8 322 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu biurowego o powierzchni 151,30 m2 położonego w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rybitwy. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zakopiańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

48,53 zł/m²340 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy - Góra Libertowska 340m2. Oferujemy lokal dwupoziomowy - Góra Libertowska wśród innych lokali i punktów usługowych. Lokal dwupoziomowy z dużą witryną i wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

12,90 €/m²186 m² 2 399 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal w biurowcu klasy A: - powierzchnia 186 m na piątym piętrze - biuro składa się z 4 pomieszczeń - sala szkoleniowa, biuro w open space i dwa gabinety wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lub wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - o powierzchni: 62 m2 - parter - wysokie sufity - możliwość wykończenia pod własne potrzeby.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Dzielnica XIII Podgórze