Lokal handlowy, ul. Szafrana
Szafrana, Kraków, małopolskie
- 930 000 zł
- 73,91 m²
- 12 582,87 zł/m²
Artur Rzepka
Skontaktuj się
Lokal handlowy, ul. Szafrana
Szafrana, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Lokal handlowy, ul. Szafrana
Zaktualizowane: 18 maja 2026
930 000 zł 73,91 m² 12 582,87 zł/m²
handlowo-usługowe
4
podziemna hala garażowa
-
blok mieszkalny
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
handlowo-usługowePomieszczenia:
4Parking:
podziemna hala garażowaRodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
blok mieszkalnySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 930 000 zł (12 582,87 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka lokalu: 73,91 m², 4 pomieszczenia; stan: bardzo dobry
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- okna: aluminiowe
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0/5, jednopoziomowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2015
- Czynsz: 600 zł
- Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, ochrona
- Miejsce parkingowe: podziemna hala garażowa (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Promo Estates, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 199886
Lokalizacja
- Adres: Szafrana, Podgórze, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
LOKAL UŻYTKOWY 74 m² | PARTER | OSIEDLE FI | UL. SZAFRANA | PODGÓRZE
Na sprzedaż nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 74 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Osiedle FI przy ul. Tadeusza Szafrana w Krakowie.
Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta - w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Matecznego oraz głównych arterii komunikacyjnych Krakowa. (...)
739 983...
739 983 533