dowolna

Lokale użytkowe Kraków Dzielnica III Prądnik Czerwony

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

55 zł/m²40 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę atrakcyjny lokal o pow. 40m2 w budynku wolnostojącym. Wysoki standard. Łatwy dojazd. Miejsca parkingowe bez strefy płatnego Parkowania. 4km do Rynku Głównego. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

104,84 zł/m²124 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Veryhome Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 124 m , położonego w strategicznym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

69,44 zł/m²72 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 72 m , który zlokalizowany jest na krakowskich Grzegórzkach, nieopodal ronda Mogilskiego w świetnie skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

84,76 zł/m²52,50 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 52,5 m . Lokal znajduje się na ul. Dobrego Pasterza 118f/lu5 (prądnik Czerwony) Mieści się na parterze bloku z 2021 roku. Osiedla - Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

66,67 zł/m²30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 30 m2 | Pilotów Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w bardzo dobrej lokalizacji w okolicy ul. Pilotów i Ronda Młyńskiego. W pobliżu znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²100 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Usługowy lokal parterowy | 100 m2 Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy w okolicy ul. Pilotów i Ronda Młyńskiego. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²221 m² 3 205 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalzacja Lokal usytuowany w okolicach ulic młyńskiej/lublańskiej. Budynek bardzo dobrze skomunikowany, w pobliżu kilka przystanków autobusowych. W najbliższej okolicy liczne.

Szczegóły ogłoszenia

59,65 zł/m²57 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal parterowy 57 m2 w okolicy Cmentarza Rakowickiego Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w bardzo dobrej lokalizacji w okolicy al. 29 listopada i Cmentarza Rakowickiego.

Szczegóły ogłoszenia

68,89 zł/m²45 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowy 45 m2 | Pilotów Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w bardzo dobrej lokalizacji w okolicy ul. Pilotów i Ronda Młyńskiego. W pobliżu znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²970 m² 13 580 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

90,91 zł/m²330 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal parterowy 330 M2 na nowym osiedlu lokalizacja Lokal usytuowany przy al. 29 Listopada w okolicach ulicy Rogatka. Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

68,28 zł/m²466,04 m² 31 821 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:podziemna hala garażowa

Kraków 454 m powierzchni biurowej | 11 pokoi Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowy o powierzchni użytkowej 454,59 m2, zlokalizowany przy ul. Bosaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy znajdujący się atrakcyjnej lokalizacji, 15 minut od Starego Miasta. Oferowany lokal to prosty sposób na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Pilotów

Prądnik Czerwony,Kraków

37 zł/m²358 m² 13 246 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni ok. 358 m 2 zlokalizowany przy ul. Pilotów. Prezentowana oferta dotyczy lokalu położonego na parterze jednego z budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł466,04 m² 11 780,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków Lokal biurowy 454 m2 z możliwością przekształcenia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowy o powierzchni użytkowej 454,59 m2, zlokalizowany przy ul. Bosaków.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł49 m² 17 326,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 49 m w zadbanym budynku mieszkalnym z użytkowym parterem, położonym przy ul. Bociana.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²68,75 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony w Krakowie przy ulicy Dobrego Pasterza. Idealne miejsce pod działalność handlową, magazyn wysyłkowy, gabinety, serwis. Budynek I lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²322 m² 11 270 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 322 m2, zlokalizowanego w dzielnicy Prądnik Czerwony. NA powierzchnię lokalu składają się: - hol, -.

Szczegóły ogłoszenia

64,99 zł/m²108,78 m² 7 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu biurowego / użytkowego o powierzchni całkowitej 108m2 zlokalizowanego w Krakowie przy ulicy Jana Pawła Woronicza. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

79,96 zł/m²458,06 m² 36 628 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Umeblowany lokal biurowy o pow. 387 m2 netto w nowoczesnym biurowcu z windą. Idealny dla firm poszukujących prestiżowego, gotowego do pracy biura z doskonałą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

79,24 zł/m²460,15 m² 36 462 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 387,38 m2 na IV piętrze (powierzchnia najmu brutto: 460,15 m2 ). Wykończona w wysokim standardzie i umeblowana, minimalny okres najmu - 1 rok! Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

79,99 zł/m²100 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik czerwony/olsza rejon ul. Bajana Lokal usługowy lub usługowo-biurowy lub handlowy Lokal biurowy - usługowy lub handlowy, o powierzchni ok. 100 m2, położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Prądnik Czerwony,Kraków

515 000 zł31,20 m² 16 506,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mint Property prezentuje dwupokojowe mieszkanie przystosowane pod działalność (2 gabinety) o powierzchni 31.2 m2 położone na Olszy przy spokojnej ulicy Henryka Wieniawskiego. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²25 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 25 m , który zlokalizowany jest na krakowskich Grzegórzkach, nieopodal ronda Mogilskiego w świetnie skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²402 m² 36 180 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property oferuje na wynajem przestronną przestrzeń komercyjną o powierzchni 402 m2. Lokal zlokalizowany na parterze odnowionego budynku przy ul. Strzelców w Krakowie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz

Prądnik Czerwony,Kraków

80 zł/m²45 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 55m 2 usytuowany na II- piętrze (poddasze) w budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym tuż obok ronda Młyńskiego. Na powierzchnię lokalu składają się dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Prądnik Czerwony,Kraków

49,64 zł/m²139 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie lokalu handlowo-usługowego do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy, 139 m - ul. 29 Listopada Do wynajęcia przestronny i nowoczesny lokal o powierzchni 139 m położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Prądnik Czerwony,Kraków

55,26 zł/m²76 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 76m 2 na Prądniku Czerwonym. Przedmiotem oferty jest lokal, którego powierzchnię stanowi pomieszczenie główne tj. open space, toaleta oraz niewielkie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

55,47 zł/m²198,30 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia na Prądniku Czerwonym! Lokal odpowiedni dla wszelkiej działalności: medycyna, gastronomia, sklep spożywczy. Lokal: - pow. użytkowa lokalu 198,03 m2 - klimatyzacja - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

90 zł/m²50,38 m² 4 534 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Newstate rei prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 50,38m zlokalizowanego w inwestycji Dominikanów, realizowanej przez renomowanego dewelopera Dasta Invest. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł52,14 m² 7 288,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy idealny na start lub "garażowy" biznes, wejście bezpośrednio z ulicy, blisko nowej linii tramwajowej, świetnie skomunikowany z centrum oraz obwodnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

90 zł/m²63,92 m² 5 753 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Newstate rei prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 63,92m zlokalizowanego w inwestycji Dominikanów, realizowanej przez renomowanego dewelopera Dasta Invest. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

65,46 zł/m²108 m² 7 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 108m 2 znajdujący się w rejonie Czerwonego Prądnika nieopodal al.29 Listopada. Prezentowana powierzchnia znajduje sie na II- piętrze niezależnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²402 m² 36 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz, lokal o powierzchni 402 m , przy ul. Strzelców 4 w Krakowie. - lokal położony w parterowym, wolnostojącym pawilonie tuż przy samym Rondzie Barei. Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²98 m² 6 370 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu biurowego / użytkowego o powierzchni całkowitej 98m2 zlokalizowanego w Krakowie przy ulicy Jana Pawła Woronicza. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

86,84 zł/m²76 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 76 m , zlokalizowanego na parterze budynku mieszkalno-usługowego w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

70,27 zł/m²55,50 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Kraków- prądnik czerwony/olsza rejon ul. Bajana Lokal biurowy o powierzchni ok. 55,5 m2, położony na pierwszym pietrze budynku biurow o-usługowego. Lokal biurowy przestronny. Składa się obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

21,60 zł/m²580 m² 12 528 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu magazynu znajdującego się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Powstańców. Podstawowe informacje Metraż magazynu wynosi 580.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²98 m² 6 370 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 98m 2 znajdujący się nieopodal al. 29- listopada. Prezentowana powierzchnia znajduje sie na II- piętrze niezależnego budynku biurowego. Budynek wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę lokalu użytkowego na sprzedaż w budynku położonym w nowo powstałym kompleksie apartamentów bezpośrednio przy ulicy Dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²45 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 45 m , który zlokalizowany jest na krakowskich Grzegórzkach, nieopodal ronda Mogilskiego w świetnie skomunikowanej dzielnicy.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Kraków, Dzielnica III Prądnik Czerwony