Lokal handlowy, ul. Rogatka

Rogatka, Prądnik Czerwony, Kraków, małopolskie

  • 90,91 zł/m²
  • 330 m²
  • 30 000 zł

Zdjęcie

Dominik Marek

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Rogatka

Rogatka, Prądnik Czerwony, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

90,91 zł/m²

330 m²

30 000 zł

Lokal handlowy, ul. Rogatka

Zaktualizowane: 20 maja 2026

90,91 zł/m² 330 m² 30 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 30 000 zł (90,91 zł/m²)
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1573/3107/OLW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

LOKAL PARTEROWY 330 M2 NA NOWYM OSIEDLU

LOKALIZACJA

Lokal usytuowany przy al. 29 Listopada w okolicach ulicy Rogatka. Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta, przystanek autobusowy minutę pieszo od lokalu (12 linii). W najbliższej okolicy: duże osiedla mieszkaniowe, stacja paliw, siłownia, sklepy spożywcze i wiele innych punktów handlowo - usługowych.

LOKAL

Lokal parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni 330 m2. (...)

Agent

Dominik Marek

534 261...

534 261 062

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dominik Marek

534 261...

534 261 062

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości