dowolna

Biura Kraków - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

952 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

952 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

76,40 zł/m²273 m² 20 856 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków - Bronowice ul. Stawowa II piętro do wynajęcia 177m2 + 96m2 przeszklonego tarasu Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 177m2 zajmujący część piętra w kameralnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

82 zł/m²215 m² 17 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków - Bronowice ul. Sosnowiecka- lokal na parterze do wynajęcia 215m2 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 215m2 zajmujący większą część parteru w kameralnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

82 zł/m²680 m² 55 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków - Bronowice ul. Sosnowiecka- lokal na I piętrze do wynajęcia 680m2 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 680m2 zajmujący większą część I piętra w kameralnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

91,46 zł/m²328 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wynajmę nowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 330 metrów, zlokalizowany w nowym budynku mieszkalnym na osiedlu gdzie powstało ponad 700 nowych mieszkań, przy ulicy 29 listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

69,55 zł/m²532 m² 37 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

MB Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajmu lokal użytkowy usytuowany na parterze budynku. Lokal Nieruchomość składa się z pięciu przestronnych pomieszczeń, kuchni ze stołówką, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 660 000 zł136,78 m² 19 447,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna przestrzeń biurowa na Zabłociu idealna inwestycja lub siedziba firmy Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie jednym.

Szczegóły ogłoszenia

59,50 zł/m²236 m² 14 042 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Informacje ogólne: - oferujemy do wynajęcia piękne biuro o pow. 236m2 podzielone na 7 pokoi - istnieje możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni (pojedynczych pokoi) - położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

40,98 zł/m²122 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 122m2, usytuowany na ostatnim piętrze w II-piętrowym budynku znajdującym się przy ul. Beliny Prażmowskiego. Na całą powierzchnię składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Cystersów

Kraków,małopolskie

69 zł/m²42,40 m² 2 926 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia: powierzchnia użytkowa (42,40 m2) do wykorzystania jako biurowa, usługowa lub handlowa: zlokalizowana na 2 piętrze prestiżowego biurowca Archetura przy ul. Cystersów 9 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²515 m² 19 055 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę biuro o powierzchni około 515 m2. Biuro dostępne od zaraz. W skład biura wchodzą: - sala konferencyjna - 2 toalety - kuchnia - 15 pokoi Dodatkowo w tym samym budynku dostępne jest.

Szczegóły ogłoszenia

90,48 zł/m²42 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia od Kwietnia 3-pokojowy lokal o powierzchni 42 m2 na ul. Kazimierza Wielkiego i Urzędniczej w Krakowie. Możliwość wyposażenia pokoi pod preferencje najemcy! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²150 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

ul. Romanowicza 17 Kraków. Bezpośrednio bez prowizji. Do wynajęcia lokal biurowo magazynowy na poziomie przyziemia, składający się z kilu pomieszczeń możliwych do indywidualnej adaptacji. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

85,33 zł/m²150 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Są biura, w których się pracuje. I są takie, które budują wizerunek firmy już od momentu przekroczenia progu. To właśnie jedna z tych przestrzeni. Biuro położone jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł67,75 m² 9 594,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 67,75 m , położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Borkowskiej 25 w Krakowie, w rejonie Borku Fałęckiego. Lokal jest pusty, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²250,10 m² 15 756 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji! Dostępne różne metraże! Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową zlokalizowaną w biurowcu przy ulicy Kapelanka. Lokal o powierzchni 250,1m2 składa się z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 005 zł50,97 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lub wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy Na Starym Podgórzu: lokal: - o powierzchni: 50,97m - parter - wysokie sufity (pół sklepienia) -.

Szczegóły ogłoszenia

109,38 zł/m²32 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu prosperujący lokal gastronomiczny na wynajem na Os. Dywizjonu 303 o powierzchni ok. 32 m2. Lokal: lokal posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²100 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-biurowy | 100 M | strych | piwnica | ogród | miejsca postojowe | stare podgórze N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 100 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

41,25 zł/m²120 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 120 m2, usytuowany w prestiżowej lokalizacji przy ul. Basztowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Plant Krakowskich (na wysokości ul. Asnyka). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia - piętro domu - idealne na biuro lub kancelarię | 100 m | Kraków - Mogiła Wynajem całego piętra domu o powierzchni 100 m , przystosowane do prowadzenia spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

44,66 zł/m²515 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Reprezentacyjny budynek biurowo-usługowy / po remoncie / w pełni wykończony/z wyposażeniem/ z parkingiem. - do wynajęcia w pełni wykończony budynek o powierzchni 514 m . -.

Szczegóły ogłoszenia

46,15 zł/m²130 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 130 m , usytuowany na parterze odrestaurowanej kamienicy z lat 30., położonej w ścisłym centrum Kraków, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

11,67 zł/m²150 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:podziemna hala garażowa

Cena 1750 zł obejmuje jedno stanowisko biurowe wraz ze wszystkimi opłatami oraz dostęp do części wspólnych kondygnacji - bez żadnych dodatkowych kosztów (przy umówie na 12 miesięcy). Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

5,87 zł/m²230 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:podziemna hala garażowa

Cena 1350 zł obejmuje jedno stanowisko biurowe wraz ze wszystkimi opłatami oraz dostęp do części wspólnych kondygnacji - bez żadnych dodatkowych kosztów. Przedstawiam Państwu nowoczesne powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²86,67 m² 6 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu nowoczesną powierzchnie biurową w doskonale skomunikowanej okolicy - ul. Królewska, kraków. Lokalizacja: lokal biurowy zlokalizowany jest w budynku Centrum Biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

48,39 zł/m²248 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowo- usługowy o powierzchni 248 m 2 położony w sąsiedztwie estakady w Bronowicach Wielkich. Lokal usytuowany jest na piętrze budynku (brak dostępu do windy-.

Szczegóły ogłoszenia

44,99 zł/m²118,97 m² 5 353 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od 1 maja, lokal biurowy przy ul. Isep w dzielnicy Czyżyny w Krakowie. Lokalizacja tuż obok Elektrociepłowni, w pobliżu Centrum Handlowego M1, dobry dojazd samochodem. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39,04 m² 16 623,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

MB Estates prezentuje lokal użytkowy o powierzchni 39 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się części centrum Krakowa. Ulica Wrzesińska.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²112 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokalizacja Budynek zlokalizowany jest przy ul. Marcika w Krakowie, w dynamicznie rozwijającym się rejonie Ruczaju / Borek Fałęcki, który stanowi jeden z głównych obszarów biznesowych.

Szczegóły ogłoszenia

68,89 zł/m²45 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wynajmę mieszkanie lub lokal usługowy pod biuro. Mieszkanie znajduje się na osiedlu 5. Dzielnica przy ulicy Wrocławskiej 53k (osiedle zamknięte) na 5 piętrze. Lokal posiada 2 pokoje: 1) mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²177 m² 6 726 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 177m2 w układzie open space + zaplecze, znajdujące się przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal mieści się w dzielnicy Podgórze na pierwszym piętrze wolno.

Szczegóły ogłoszenia

2 486 000 zł422,85 m² 5 879,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta inwestycyjna na wyłączność biura Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 422,85m 2 zlokalizowany przy ul. Szafirowej w Krakowie. Lokal będący przedmiotem oferty składa się.

Szczegóły ogłoszenia

74,38 zł/m²121 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia od zaraz, przestronny lokal o powierzchni 121m2 przy ul. Topolowej (róg z ul. Ariańską) w bliskiej odległości ronda Mogilskiego oraz Sądu Rejonowego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

48,48 zł/m²100,86 m² 4 890 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 100,86 m na wynajem Kraków, ul. Opatkowicka 1 Doskonała lokalizacja, świetna widoczność, gotowy do działania od zaraz. Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne lokale usługowe na wynajem Wola Justowska Oferujemy do wynajęcia dwa przestronne lokale użytkowe w prestiżowej lokalizacji przy ul. Koło Strzelnicy 5. Lokale znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

79,96 zł/m²458,06 m² 36 628 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Umeblowany lokal biurowy o pow. 387 m2 netto w nowoczesnym biurowcu z windą. Idealny dla firm poszukujących prestiżowego, gotowego do pracy biura z doskonałą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

270 zł/m²41 m² 11 070 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Mam przyjemność zaoferować lokal biurowy do wynajęcia zlokalizowany w Krakowie w dzielnicy Bronowice, przy ulicy Lea. Jest to niezależny, wysoki parter z wydzielonymi gabinetami, kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²69 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz lokal przy ul. Berka Joselewicza na Starym Mieście. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: berka Joselewicza Przystanek: starowiślna, miodowa.

Szczegóły ogłoszenia

87,50 zł/m²60 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuje do wynajmu biurowy lokal trzyosobowy, położony w samym sercu Krakowa, przy Rondzie Mogilskim na 23 piętrze z dostępem 24/7. Przestrzeń biurowa: pokój biurowy do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

38,75 zł/m²60 m² 2 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy - Rynek Główny Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny, lokal biurowy posiadający dwa pomieszczenia odpowiednio o powierzchni 25,5 m oraz 34,5 m (korytarz),.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 645 zł91,20 m² 17 441,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Perła krakowskiego modernizmu Projekt Stefana Birkenfelda | Wysokość 325 cm | Oryginalne dębowe parkiety | Nowoczesna winda | Południowa ekspozycja | Balkon Nieruchomość bez wyposażenia, zdjęcia.