dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica X Swoszowice

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

739 000 zł60,87 m² 12 140,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 60,87 m z balkonem, klimatyzacją i komórką lokatorską. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone, położone na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom wolnostojący, ul. Księżycowa

Kliny Borkowskie Kraków

3 499 300 zł224,84 m² 15 563,51 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:7

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 7-pokojowego domu jednorodzinnego. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, pomieszczenie gospodarcze oraz wc. Piętro obejmuje trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Księżycowa

Kliny Borkowskie Kraków

3 177 600 zł222,23 m² 14 298,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:7

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Księżycowa

Kliny Borkowskie Kraków

3 177 600 zł223,23 m² 14 234,65 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:7

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

625 000 zł35 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie przy Lesie Borkowskim - 35 m , balkon, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na trzecim, ostatnim piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł170 m² 9 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:215 m²

Opis nieruchomości: zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 170 m , zlokalizowanego na kameralnym i zamkniętym osiedlu Działowskiego Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł170 m² 9 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł62 m² 13 532,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z 2021. Piękne części wspólne, inwestycja z 2021 roku. Blisko dużo terenów zielonych. MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł141,19 m² 8 145,05 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł143 m² 9 230,77 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 420 000 zł143 m² 9 930,07 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

mHouse Kraków Lokal B1 | 99,22 m | Ogród Południowy | Bez prowizji i pcc | Gotowe do odbioru! Zapraszamy do odkrycia mhouse kameralnego zespołu czterech budynków jednorodzinnych (łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 087 083 zł87,27 m² 12 456,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł87,27 m² 10 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 000 zł64,45 m² 10 969,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Promocja na maj! 707.000 zł! Ostatni środkowy segment! Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Borkowska | Kliny | 2 pok | eng | ua [oferta na wyłączność] Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego o powierzchni 46m2 znajdującego się w dzielnicy Kliny przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 510 000 zł194,67 m² 7 756,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Bez prowizji, bez pcc Nowoczesny 5 pokojowy dom pod Krakowem przestrzeń, jakość i spokój, na który zasługujesz. Posiadamy W tej inwestycji kilka domów Zamieszkaj w miejscu, które.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne 3 pokojowe mieszkanie 67m2 z dwoma ogródkami, m-cem garażowym i komórką lokatorską przy ul. Małysiaka, kliny Zacisze- kraków. Budynek z 2020 roku, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,11 m² 13 818,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż | 36,17 m | balkon | 2020 r. | kliny Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 36,17 m z ekspozycją południową, położone w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł67,15 m² 14 743,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: świetnie wykończone, dwupoziomowe mieszkanie na krakowskich Klinach (ul. Geremka) Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia, wykończonego "dla siebie" mieszkania, w którym po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł37,74 m² 16 428,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Borkowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwinięta infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

889 000 zł71,52 m² 12 430,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,52 m2 z oddzielną jasną kuchnią, tarasem, balkonem oraz dużą komórką lokatorską na bliskich Klinach przy ulicy Borkowskiej. Atuty! *.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł151,72 m² 9 557,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Przestronny dom z ogrodem w zielonej, południowej części Krakowa - do własnej aranżacji! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy Krakowa? Oto idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł76 m² 13 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 75 m - Kraków, kliny, ul. Małysiaka Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Swoszowice,Kraków

2 450 000 zł275 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o pow. ok 275m2 położony na 16 arowej działce zlokalizowany południu Krakowa- swoszowicach. Dom Powierzchnia całkowita domu to ok 275 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36 m² 13 861,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł94,31 m² 10 592,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż przestronne mieszkanie 94,31 M 2 | 4 pokoje | 3 balkony | strych | miejsce postojowe N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł54,10 m² 14 787,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyobraź sobie, że zaczynasz dzień od kawy na własnym tarasie. Wychodzisz z salonu prosto do ogrodu. Cisza. Zieleń. Spokój. Nie słyszysz miasta słyszysz ptaki. Dzieci mają przestrzeń do zabawy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Swoszowice,Kraków

1 320 000 zł112,94 m² 11 687,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Do sprzedaży mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, elegancki, jasny i przestronny segment w zabudowie szeregowej, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75 m² 10 653,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, w których od razu widzisz swoje życie. Poranna kawa na tarasie, dzieci bawiące się w ogrodzie, cisza i prywatność, której nie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł29 m² 15 483 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka /29m2 /balkon /ul.Borkowska. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku przy ulicy Borkowskiej. W skład lokalu wchodzi pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł143 m² 41,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Hala magazynowa na wynajem w Wróblowicach (dzielnica X Swoszowice), kraków Południe Lokalizacja i dostępność: dobrze położona hala w południowej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

70,03 zł/m²75 m² 5 252 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Odstępne lokalu gastronomicznego - pełne wyposażenie gotowe do działalności! Kraków, ul. Borkowska Niepowtarzalna okazja dla ambitnego gastro-przedsiębiorcy! Gotowy biznes do przejęcia na dużym.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kliny | Komfortowy dom po remoncie | 300 m | ogród 10 arów | sauna | garaż Szukasz przestronnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł266 m² 6 766,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Przestronny dom wolostojący do remontu Z ogrodem, tarasem 51 M2 I sałną kraków kliny Unikalna Oferta! Do Sprzedaży Dom Wolnostojący na Klinach z Ogrodem i Garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł156,99 m² 12 733,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:132 m²

Bliźniak 157 m | 6 pokoi | taras 30 m | garaż | bez pcc Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 156,99 m , położony w kameralnej inwestycji Sunny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,58 m² 13 819,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

- wygodne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na 3 piętrze z piwnicą o powierzchni 7m2 - przestronny salon, półotwarta jasna kuchnia, duże szafy wnękowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

mHouse Kraków Lokal A2 | 99,22 m | Ogród Południowy | Bez prowizji i pcc | Gotowe do odbioru! Zapraszamy do odkrycia mhouse kameralnego zespołu czterech budynków jednorodzinnych (łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 430 000 zł170,02 m² 8 410,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł101,30 m² 10 355,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

mHouse Kraków Lokal B2 | 101,3 m | Ogród Południowy | Bez prowizji i pcc | Gotowe do odbioru! Zapraszamy do odkrycia mhouse kameralnego zespołu czterech budynków jednorodzinnych (łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł108 m² 11 564,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament czteropokojowy o metrażu 108 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Dębniki / Opatkowice. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł78,45 m² 11 459,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Dom szeregowy 78,45 m , 4 pokoje na trzech kondygnacjach, stan deweloperski z gotowymi schodami żelbetowymi, piecem gazowym i podłogówką na każdym poziomie. Borowinowavita drugi etap.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 000 zł105 m² 11 561,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Rodzinne mieszkanie | 97,67 m2 | 2 poziomy | Kameralne osiedle | Opatkowice Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 97,67 m , położone na kameralnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł117,81 m² 9 073,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestrzenne 3 poziomy, pełna swoboda - dla tych, którzy chcą więcej niż standard! To zdecydowanie nie jest oferta dla osób szukających gotowego, urządzonego pod klucz wnętrza według czyjegoś.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij