dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica X Swoszowice

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 3. piętrze w bloku. Nieruchomość w dobrym stanie, gotowa do zamieszkania lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł140 m² 7 856,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kraków, wróblowice/swoszowice, ul. Krzyżańskiego. Segment M05 - ogród ok. 30m2 Możliwy zakup domu dla obcokrajowców, bez konieczności zgody z Ministerstwa mswia Nieruchomość jest sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł170 m² 10 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom wolnostojący 170 m na 15-arowej działce Kraków, opatkowice Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 170 m , położony na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 900 zł300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kliny | Komfortowy dom po remoncie | 300 m | ogród 10 arów | sauna | garaż Szukasz przestronnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowy dom! Kraków, wróblowice/swoszowice, ul. Krzyżańskiego. Segment M05 - ogród ok. 30m2 Możliwy zakup domu dla obcokrajowców, bez konieczności zgody z Ministerstwa mswia Dom jest sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł170 m² 11 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:966 m²

Wyjątkowa oferta - tak blisko krakowa! jest to nieruchomość - dla klientów którzy chcą mieszkać W ciszy, sympatycznym sąsiedztwie W niedalekiej odległości od miasta. Wróblowice - obszar.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł72 m² 9 569,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu jasne i przestronne mieszkanie w części domu, położonym w dzielnicy Swoszowice przy ulicy Myślenickiej. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł260 m² 5 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

W ofercie do sprzedaży dom o pow. 260 m kw (240 użytkowej), położony na płaskiej, ogrodzonej działce o pow. 1400 m kw. Atuty Na działce jest usytuowany jeszcze jeden budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne mieszkanie 55m2 z 3 pokojami z prywatnym ogródkiem 100m oraz samodzielnym garażem w Krakowie - Opatkowice - Ulica Taklińskiego 6. Osiedle ogrodzone, z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,84 m² 13 450,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 3 pokoje, gotowy do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 087 083 zł87,27 m² 12 456,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

48,85 zł/m²17,81 m² 870 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy/usługowy 17,81 m Kraków, ul. Opatkowicka 1 | Od zaraz! Małe biuro, duże możliwości przy jednej z najbardziej uczęszczanych tras w Małopolsce. Kompaktowy, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł90,60 m² 7 671,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w bliźniaku o powierzchni użytkowej 90,6 m z garażem i ogródkiem 100m2. Mieszkanie jasne, ustawne z wieloma możliwościami aranżacji - wg własnych upodobań.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To mieszkanie bierze udział w programie Lekki Start najem bez kosztów wstępnych! Chcesz uniknąć zamrażania dużej kwoty na początku najmu? Obawiasz się kosztów kaucji i prowizji przy.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,48 m² 15 179,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem - opatkowicka - swoszowice - opatkowice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43,48 m2 usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł63 m² 11 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wiz estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Opatkowice | Kraków Jeśli zależy Ci na sprawnej komunikacji i wygodnym układzie pomieszczeń ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł140 m² 63,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w Jugowicach (borek Fałęcki) Krakowie. Dom- skrajny szereg, o powierzchni ok. 140 m2 znajduje się na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla. Jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł230 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom W zabudowie szeregowej na działce 3,5 ara , kliny! w cichej i spokojnej okolicy pełnej zieleni. Dom do odświeżenia. Parter : salon, kuchnia z jadalnią, hol, toaleta, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,80 m² 14 525,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Parter, 2 pokoje, dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,8m2 zlokalizowane na Klinach - ul. Zaporoska. Lokal usytuowany jest na parterze, niskiego bloku ( 3piętra),.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie 57m2 wraz z przynależnym ogródkiem oraz miejscem parkingowym na zamkniętym osiedlu w Krakowie przy ul. Taklińskiego (opatkowice). Osiedle powstało.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Prime Property prezentuje wyjątkową willę z ogrodem położoną na południowym stoku góry Borkowskiej, w cichej dzielnicy - Kliny Borkowskie. Dom o powierzchni około 500 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł55 m² 48,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m z balkonem znajdujące się w spokojnej i zielonej części Krakowa Opatkowice, przy ul. Macieja Dębskiego. Lokal jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²260 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal na poddaszu o powierzchni 260 m w nowoczesnym budynku usługowym w Mogilanach, w pobliżu trasy Zakopianka. Lokal posiada duże okna dachowe, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł49,27 m² 12 157,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatni parter Z ogrodem na południe - kraków, ul. Spacerowa Szukasz niezależności i własnego kawałka zieleni w Krakowie? To ostatnia szansa w tej kameralnej inwestycji. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,30 m² 11 524,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje Z ogródkiem, ul. Dębskiego - opatkowiece Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,3m2 z ogródkiem na ul. Dębskiego. Nieruchomość zlokalizowana w zacisznej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł75 m² 46,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 75 m2 z widokiem na tereny zielone! Apartament składa się z: -sypialni nr 1 -sypialni nr 2 (gabinetu) - łazienki - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 428 000 zł3 400 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! english verion below |r| Property przedstawia Państwu działkę inwestycyjną na sprzedaż znajdującą się przy Ul. Drużbackiej w Krakowie. Opis: działka o powierzchni 3400.

Szczegóły ogłoszenia

48,99 zł/m²25,82 m² 1 265 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy/usługowy 25,82 m Kraków, ul. Opatkowicka 1 | Od zaraz! Małe biuro, duże możliwości przy jednej z najbardziej uczęszczanych tras w Małopolsce. Kompaktowy, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ergonomiczne studio z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne singla, pary lub jako inwestycja, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł155,35 m² 7 402,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:113 m²

Nowy segment z ogrodem | 4-5 pokoi | 157,88 m tec Real Estate prezentuje Nowoczesny segment środkowy z prywatnym ogrodem, położony na kameralnym osiedlu w rejonie Ruczaju, borku.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł54,20 m² 20 848,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,2 m2, z balkonem, z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórka lokatorską, mieszczące się na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł700 m² 478,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwie działki budowlane położone obok siebie o łącznej pow. 7 ar, położone w miejscowości Lusina. Działki położone w spokojnej okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł1 150 m² 643 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka szeroka , płaska przy gminnej asfaltowej ulicy. Zgodnie z planem zagospodarowania zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. W otoczeniu terenów zielonych. Plan zagospodarowania umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Apartament 149 m Przestrzeń klasy Premium w miejskim rytmie. Metraż: 149,64 m | Liczba poziomów: 3 | Ogród: tak |standard: stan deweloperski z klimatyzacją| 0% prowizji od klienta.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł46,40 m² 13 771,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Kliny, ul. Borkowska. Starannie wykończone 2 pokojowe mieszkanie - 46,40 m 2 , z dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 3-piętrowego budynku z 2003 roku. Budynek.