dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Dzielnica VIII Dębniki

992 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

992 ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English version below Kraków Zakrzówek - Świętego Jacka 35 m2 Nieruchomość: oferujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2, usytuowaną na wysokim parterze. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł58 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z ogrodem nad Wisłą english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje mieszkanie znajdujące się w inwestycji Apartamenty Ludwinów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowo - handlowy na sprzedaż o powierzchni 119m2, zlokalizowany w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej w dzielnicy Ruczaj. Inwestycja Kobi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na parterze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Idealne mieszkanie jako inwestycja pod wynajem obok kampusu uj W atrakcyjnej cenie. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow.50m2 znajdujące się na parterze w bloku 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²52,50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Lokal - przestrzeń biurowa w zaadaptowanym mieszkaniu o pow. 52,5 m2 na parterze 10-letniego budynku na Os.Podwawelskim przy ul.Dworskiej. Nieruchomość przystosowana pod działalność biurową -.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł49,10 m² 13 747 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje/49 m2/garaż/balkon/dębniki/ul.Ruczaj /2000r. Świetne pod inwestycję! Agencja nieruchomości Optima prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 w dzielnicy Dębniki (ruczaj).

Szczegóły ogłoszenia

997 150 zł64,75 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,75 m zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą przy ulicy Raciborskiej na Ruczaju w Krakowie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł121,62 m² 14 791,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę można odpocząć? Ten dom łączy spokój zielonej okolicy z szybkim dojazdem do centrum Krakowa i obwodnicy. Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł150 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m (powierzchnia całkowita 150 m ). Dom znajduje się na działce o powierzchni ok. 4 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 022 052 zł66,32 m² 15 410,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w komfortowej inwestycji gotowej do odbioru! bez pcc I prowizji Pięciopiętrowy budynek z niebanalną architekturą i ciekawym wykończeniem elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 542 m² 192,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o łącznej powierzchni 2542 mkw w Krakowie w dzielnicy Olszyny. Najważniejsze informacje powierzchnia 2540m2 (25,4a) działka składa się z 2 czworokątów.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł74 m² 18 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty Zamieszkaj na Ruczaju - nowoczesny styl, wygoda i spokój w jednym miejscu To mieszkanie pokochasz od pierwszego wejrzenia. Nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

703 395 zł52,32 m² 13 444,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji oraz podatku pcc. Oferowane mieszkanie o powierzchni 52,32 m składa się z 2 pokoi. Wnętrza są jasne i przestronne, ekspozycja wschodnia. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 000 zł54,91 m² 14 350,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony zachodniej i północnej) o wielkości 54,91 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Gotowe do odbioru, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone na parterze ogrodzonego budynku z 2016 roku. Lokal , składa się z przedpokoju z zabudowaną szafą, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia kawalerkę o podwyższonym standardzie znajdującą się w nowoczesnym budynku z 2022 r. położonym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²40 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal w nowoczesnym budynku przy Rondzie Grunwaldzkim - do wynajęcia! Opis: - 40 m - parter - wejście z ulicy - możliwość aranżacji według potrzeb najemcy - dobra widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 035 000 zł73,50 m² 14 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , w kameralnym budynku na Ruczaju. Nasza inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury, spokojnego otoczenia i wygody.

Szczegóły ogłoszenia

52,98 zł/m²302 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia przestronny 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 280 m2 wraz z garażem, ogrodem oraz 5-cioma prywatnymi miejscami parkingowymi. Dzielnica Ruczaj/ Dębniki. Dom zlokalizowany zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje | 73,78 m | najwyższe 3. piętro | ekspozycja południowo-zachodnia | zielona okolica Bez prowizji | bez pcc Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,78 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 42m2, położone na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku przy ul. Ruczaj, os. Ruczaj-Zaborze. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł48,50 m² 51,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 4. piętrze bloku przy ul. Raciborskiej w Krakowie (ruczaj Dębniki). Budynek bez windy, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 780 000 zł273 m² 10 183,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom na sprzedaż Skotniki, ul. Dobrowolskiego Kraków Proponujemy na sprzedaż nowoczesny, starannie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2023 roku. Nieruchomość jest dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,60 m² 13 829,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane przy ul. Gutenberga 4 w dzielnicy Podgórze (ruczaj) w Krakowie. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł97,04 m² 15 447,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Spacerowej Krakowie. Forma własności: odrębna własność z Księgą Wieczystą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł266 m² 9 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Na sprzedaż nowy, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 266 m2, zlokalizowany w Krakowie, w dzielnicy Skotniki. Nieruchomość została wykonana z wysokiej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł49,85 m² 14 643,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

homfi prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż Wyjątkowym atutem mieszkania jest duży zielony taras o powierzchni 17 m2 lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Emmerson prezentuje: do wynajęcia kawalerka o powierzchni 32 m2. Mieszkanie posiada łazienkę z wanną. Mieszkanie umeblowane i wyposażone , położone w spokojnej dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł60,47 m² 95,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Taras, który robi różnicę - jedyny taki klimat dębnik Design, przestrzeń i wyjątkowa lokalizacja - zamieszkaj w miejscu, do którego chce się wracać. Na wynajem wyjątkowy, klimatyczny.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł88 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca nowoczesny, stylowo urządzony apartament o powierzchni 88 m2 w inwestycji *fedkowicza 8* w dzielnicy Dębniki w Krakowie. Nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²150 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu przy ul. Kapelanka lokal: lokal o powierzchni 150m2 składa się z: (każde po 60m2, możliwość połączenia ich w jedną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł153,38 m² 10 757,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Spokojny i ustawny dom z 4 sypialniami i garażem | Dębniki, kostrze [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł23,65 m² 17 758,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Studio inwestycyjne przy Zakrzówku | gotowe do wynajmu | wysoki standard *zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament typu studio o pow. 23,65 m w.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41,62 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Starych Dębnikach na wynajem. Lokalizacja: budynek powstał w czarującym miejscu z widokiem na panoramę Krakowa oraz Wisłę w ścisłym centrum dzielnicy Stare Dębniki.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English version below Kawalerka po generalnym remoncie do wynajęcia od zaraz Do wynajęcia przytulne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 28 m , zlokalizowane przy ul. Zamkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 807 125 zł144,57 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.