Dom, ul. Skotnicka

Skotnicka, Dębniki, Kraków, małopolskie

  • 1 200 000 zł
  • 89,91 m²
  • 13 346,68 zł/m²

Zdjęcie

Arkadiusz Zemła

Skontaktuj się

Dom, ul. Skotnicka

Skotnicka, Dębniki, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 200 000 zł

89,91 m²

13 346,68 zł/m²

Dom, ul. Skotnicka

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 200 000 zł 89,91 m² 13 346,68 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
-
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

-

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 1 200 000 zł (13 346,68 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Krakowie)
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: akt własności ziemi
  • Charakterystyka domu 89,91 m², 4 pokoje (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2026
  •   okna: plastikowe
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: tak

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Segmenty premium w Krakowie | Skotniki | Rekuperacja i pompa ciepła

Agencja Bracia Sadurscy pragnie zaprezentować nowo powstającą inwestycję obejmującą 4 nowoczesne segmenty o powierzchni od 88 do 90 m². Kameralna zabudowa, funkcjonalny układ pomieszczeń oraz wysoki standard wykonania sprawiają, że jest to idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfortowego domu z ogródkiem w spokojnej lokalizacji. (...)

Agent

Arkadiusz Zemła

518 706...

518 706 552

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

518 706...

518 706 552

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości